Сърбия - България 19.11 неделя 16.00

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

favaca8888
Мнения: 4129
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Сърбия - България 19.11 неделя 16.00

Мнениеот favaca8888 » 21 ное 2023 22:12

mistreated написа:
favaca8888 написа:Реално спокойно можеше да бием Сърбия и ДВАТА мача = 6 точки
Реално можеше да си вземем мача с Унгария тук и да паднем там = 3 точки
Кощунство бе да не бием и двата мача Литва = 6 точки
И да си разменим по една победа с Ч.гора = 3 точки

Общо:18 точки = класиране

Уникален карък след две изравнявания след 90-тата и безгранично малоумие на спортно-техническия щаб(Кръстаич) и
ръководтсво(Боби и сие,което не го уволни още след загубата от Ч.гора) да се извъртят 50 играчи в тея квалификации,само и само да обгрижим интересите на мениджърите.

От мен пълна подкрепа за Илиан Илиев ! Върна ме като фен на трибуните(надвам се само ония лайнари от БФС да пуснат мач с публика).Успех!


Реално... реално головите положения и в двата последни мача са в пъти повече за противника. Реално и сърби, и унгарци можеха да ни бият с по 3 гола разлика (минимум) спрямо създадените ситуации. Реално 4-те гола, които вкарахме в тези 2 мача са карък по-скоро за тях, отколкото изравняванията за нас. Да не говорим и че дузпа за България срещу Унгария нямаше. Общо взето това са реалностите.


Донякъде съм съгласен,защото логичното е да ни бият и Сърбия,и Унгария в четирите мача и да не вземем нищо,което щеше да е резон.Но реално нещата заминаха още със загубата от Черна гора тук
Оттам нататък играта ни беше хокейни смени.За мен там е разковничето.
Не се взеха никакви мерки от т.нар Антибългарски футболен съюз(АБФС).
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта