Обединени Левски и ЦСКА срещу Перукан ???

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Обединени Левски и ЦСКА срещу Перукан ???

Мнениеот ogrizko » 18 окт 2023 14:03

Възможно ли е да се обедините сини и червени и да махнете наглия Перукан ???

По едно време червените бяха опитали нещо такова ама само за няколко дни. Големия проблем е, че не скочиха и сините фенове и в общ глас да се махне Перукан!!

Футболът ни затъва, защото този тумор и многобройните му метастази се е разпространил и убива бавно и сигурно футбола ни!!! То дори няма вече футбол, а някакъв жив труп...... просто трябва да се опита да се изрежат тия тумори и рани и да се опита да се спаси малкото останало :roll: Извинявам се за тоя паралел дето правя с тази неприятна болест, болните от нея не заслужават такова нелепо сравнение от моя страна! Обаче е вярно някак си.....

Трябва сини и червени да се обединят там пред централата на БФС и да поискат да се махат всичките ни ръководни фактори до един!!!! Да подават оставки вече тия дето трябва наистина да подадат оставки!!!! Разбира се и феновете на другите отбори дето са в региона може да се присъединят и да се постигне тази обща цел :roll: Просто нетърпимо е това унижение към нас фуболните фенове и тяхна супер наглост.......

Проблемът е, че докато не се обедините с тази светла мисия нищо няма да бъде постигнато :idea: Съединението прави силата!!!
Изображение

Aronaks
Мнения: 840
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Обединени Левски и ЦСКА срещу Перукан ???

Мнениеот Aronaks » 18 окт 2023 14:25

Защо само сини и червени? Всеки който се интересува от футбол и го боли за националния отбор и за футбола в България може да протестира, без значение от кой отбор е. Според мен са достатъчни 1000 човека пред БФС няколко дни и тия са заминават. Или протестни шествия всяка вечер както през 2020 г. падна тиквата.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Обединени Левски и ЦСКА срещу Перукан ???

Мнениеот ogrizko » 18 окт 2023 14:34

Защото ми се вижда най-трудно сини и червени да тръгнат заедно!!! Ако това се случи, бъди сигурен и други фенове ще дойдат!!! Все пак сини и червени са също така основна фенска маса в България ....и са най-близко до Перукан!!!

На нашия стадион като вдигнахме плакати срещу Перуката само солени глоби отнесохме и забравих какви вече заплахи от БФС ..ама май имаше шанс и за отнемане на домакинство. Пък от Варна да идеш в София е малко по-трудно за такъв протест :roll:

Просто клубовете и ръководителите на клубове нещо ги е страх и клякат!! Затова трябва феновете самоинициативно, обединени да тръгнат срещу тия наглеци и да им искат оставката на всичките!!! :idea:
Изображение

Потребителски аватар
Аврамов
Мнения: 455
Регистриран на: 31 юли 2014 15:52
Контакти:

Re: Обединени Левски и ЦСКА срещу Перукан ???

Мнениеот Аврамов » 18 окт 2023 14:40

Принципно е възможно и трябва, но няма да стане, защото ръководителите на футболните и фен клубовете са продажници и ги интересува единствено мамона и личния интерес! Затова разни МухоБойковци, Трапчинковци, Кокорчовци и Перукани ще управляват пожизнено.

Радо
Мнения: 621
Регистриран на: 23 мар 2014 20:35
Контакти:

Re: Обединени Левски и ЦСКА срещу Перукан ???

Мнениеот Радо » 18 окт 2023 15:43

Aronaks написа:Защо само сини и червени? Всеки който се интересува от футбол и го боли за националния отбор и за футбола в България може да протестира, без значение от кой отбор е. Според мен са достатъчни 1000 човека пред БФС няколко дни и тия са заминават. Или протестни шествия всяка вечер както през 2020 г. падна тиквата.


Лека поправка:

Кабинет " Борисов 1 " 2009 - 2013 предсрочно прекратен малко преди изборите;
Кабинет " Борисов 2 " 2014 - 2016 отново предсрочно прекратен след загубата на изборите за Президент Ноември 2016 година.
Кабинет " Борисов 3 " 2017 - 2021 година пълно изкаран мандат. НЕ Е паднал през 2020 година.

CSKArforever
Мнения: 241
Регистриран на: 03 фев 2020 21:16
Контакти:

Re: Обединени Левски и ЦСКА срещу Перукан ???

Мнениеот CSKArforever » 18 окт 2023 20:57

Истината е такава, че желание има, организация не. За съжаление такава от фен клубовете не можем да очакваме поради различни причини, както беше отбелязано по-горе.
За да се случи нещо подобно трябва Бербатов да излезе с едно добре формулирано послание, където да се обърне към всички фенове и фен клубове в България с призив "да си върнем футбола" (или нещо подобно), както и да каже точна дата къде и кога да се съберем. Тогава съм убеден, че биха присъствали приличен брой хора.

П.С. Между другото днес в интервюто си той няколко пъти намекна за протест, нещо, което обаче не беше отразено като заглавие в нито една медия.

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3603
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Обединени Левски и ЦСКА срещу Перукан ???

Мнениеот danko_sot » 19 окт 2023 08:44

Аз даже не ги гледам националите вече. Нито с Литва го гледах, нито с Албания. Аз още от много време призовавам, че феновете трябва да се надигнем и да изметем Михайлов и всички негови подлоги от българския футбол. Необяснимо е как ние допускаме това, което се случва. Убеден съм, че в никоя нормална държава не би могло да се случи обществото да търпи този плужек Михайлов толкова дълго при тези резултати.
Бербатов също е суперпасивен, а и мек, за да поведе футболната революция. Той дори не изказва мнение след тези резили. Той като цяло не мисля и че е подходящ за президент на БФС, а по-скоро там трябва да бъде поставен Стилян Петров.
Определено ми идва аз да ида с един автомат в централата и да ги почна всички- от Кръстаич и Гонзо до Михайлов и Сие.
То вижте го само Гонзо как се държи и какъв капацитет има този човек за да бъде отговорник на националните отбори?????
Какъв е този Кръстаич, каква е тази наглост? Как един сръбски тотален некадърник без да му трепне окото ни докара дотук и дори няма достойнство да си подаде оставката сам! Просто нямам думи!... :x Но за едно поне е прав :!: В българския футбол трябва да се дава шанс на българските футболисти много повече, откорлкото е в момента. И броя на чужденците трябва да се намали.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Air_Smuggler
Мнения: 81
Регистриран на: 12 мар 2021 08:50
Контакти:

Re: Обединени Левски и ЦСКА срещу Перукан ???

Мнениеот Air_Smuggler » 19 окт 2023 10:48

А защо на всички в устите ви все Бербатов, тоя льохман ли е най-способния футболен човек в очите ви, който като с вълшебна пръчица ще оправи футбола ни ?? Или просто е най-напористия и най-алчния за власт ?

И наистина ли си мислите, че Перуката (той и Бербо скоро ще е Перукан), се махне, и Тримата герои на Доньо Донев поемат властта в БФС, нещо въобще ще се промени, камо ли да се оправи ?? Едни приказки, ще се заменят с други приказки, и едни хора ще седнат на столовете на други хора.... И след някоя и друга година, ще въздишате по времената на Боби, така, както сега въздишате по управлението на Батето.

Не ви ли прави впечатление, че нормалните и способни хора, с приличен бизнес, въобще не желаят да се занимават нито с БФС, нито с Нац. отбор, а само се усмихват снизходително и резко отказват. Биха се съгласили само некви аграрни комплексари, такива, които мечтаят да станат политици, щото манталитета им е същия....

Накратко : с тоя матрял - толкоз.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Обединени Левски и ЦСКА срещу Перукан ???

Мнениеот ogrizko » 19 окт 2023 13:11

@danko_sot - не гледаш националите, защото не ти харесва каквото виждаш! Ама съм сигурен, че ще гледаш и ще се кефиш ако се класираме на европейско или световно и там имаме някоя победа :) С това ръководство обаче няма да се получи, повече от очевидно е! Бързат да махат треньорите, за да изглежда, че уж правят нещо..... ама кой им вярва вече?

@Air_Smuggler - Бербатов е показал най-голяма амбиция и желание да се бори, дори само заради това заслужава да му се даде шанс! Но така или иначе дали ще е той, дали Порточанов, дали пък Христо Стоичков или Любо Пенев... който и да е, само да не са тия вече! На мен пък ми писна от това мислене "нищо няма да се промени" или "нещата ще станат още по-зле" дето е някак си супер удобно на сегашните наглеци! Все ми е тая, дори да тръгнем още по-надолу, просто ТРЯБВА ПРОМЯНА!!! На абсолютно всяка цена!!! Колко по-надолу може да стигнем, че да ме притеснява нещо??? Най-много да паднем от Сан Марино или Андора ...в момента има само 3-4 отбора с които можем да се надиграваме :lol: :lol: В тоя смисъл трябва ли наистина да ме тревожи нещо, че може да стане по-зле??? Ама може да стане и по-добре ......това, че на българина му е вродено да е песимист съвсем не значи, че не може да стане и по-добре!! :idea:

Само 2 неща искам от новите, които дойдат на власт:

1 - да се спре корупцията!!!
2 - един футболен президент да има 2 мандата по 5 години, т.е. 10 години да си реализира идеита и да управлява!!!

Ако Бербатов или който друг изберат за президент направи само тези 2 неща, то за мен е свършил повече отколкото Перукан и наглата му клика, дори в други отношения да станем и по-зле.....

Така че обединявайте се поне колкото да ги свалим тия наглеци вече!!!!
Изображение

orlando7
Мнения: 1859
Регистриран на: 29 юли 2012 10:56
Skype: 55tveu
Контакти:

Re: Обединени Левски и ЦСКА срещу Перукан ???

Мнениеот orlando7 » 20 окт 2023 08:41

Е,как да не са обединени двата отбора като са от едно котило...И през тоталитарно време и сега. Правилата са за другите!


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта