Обединени Левски и ЦСКА срещу Перукан ???

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3966
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Обединени Левски и ЦСКА срещу Перукан ???

Мнениеот djd » 20 окт 2023 13:07

Не в Перукан е проблемът. Цялата държава върви стремглаво надолу - демография, образование, здравеопазване, индустрия, селско стопанство. Спортът и в частност футболът е само един от аспектите. Ние просто сме една колония в момента, нямаме собствено държавно управление. Във всяка област отгоре са сложени продажници, крадци, безхаберници. Така че ние имаме много по-сериозни проблеми да решаваме, вместо да се занимаваме с пияндурниците в БФС.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Обединени Левски и ЦСКА срещу Перукан ???

Мнениеот ogrizko » 20 окт 2023 19:40

djd написа:Не в Перукан е проблемът. Цялата държава върви стремглаво надолу - демография, образование, здравеопазване, индустрия, селско стопанство. Спортът и в частност футболът е само един от аспектите. Ние просто сме една колония в момента, нямаме собствено държавно управление. Във всяка област отгоре са сложени продажници, крадци, безхаберници. Така че ние имаме много по-сериозни проблеми да решаваме, вместо да се занимаваме с пияндурниците в БФС.

Като цяло съм съгласен с всичко написано. Но според мен проблема на футбола ни е Перукан основно. А дори и да не е както казваш ....имаше 20 години да пробва да направи нещо и да постигаме някакви резултати, а ние в момента се мерим с Андора, Сан Марино и Гибралтар, демек държавите джуджета. Другите са ни прекалено силни!

Смятам, че не му се полага тая позиция до живот и не би трябвало да го търпим там! Пак казвам, дори корупцията евентуално да спре пак е достатъчно и е положителна промяна! Просто трябва да пробваме нещо да се промени, иначе вървим само надолу... ясен е какъв е нашия манталитет и мислене, скептични едни такива: "нищо няма да се промени", "и другите са същите", "ще станем по-зле даже" и други подобни ама пък ако не опитаме наистина нищо няма да се промени и Перукан и компания точно това разчитат като ни знаят манталитета :!:

Аз пък не искам повече корупция и искам 2 мандата по 5 години, президента на БФС да не е повече от 10 години общо!!! Да има шанс да си прокара идеите и да промени евентуално нещо ....ама след 10-та година вече прекалено голямо привързване става към властта и почва повече да се мисли за други неща, например как да си запазим властта, а пък че футбола върви още и още надолу остава на заден план, нали властта си е останала при нас....

Футболните фенове поне са по-организирани и футболът по-лесно може да се промени отколкото другите неща дето си изредил :roll: В крайна сметка се тръгва отнякъде.... ако оправим един проблем, това може да зариби други хора да оправят друг?!?!? Ама така като седим и нищо не правим става по-зле и сами си копаем гроба...
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Обединени Левски и ЦСКА срещу Перукан ???

Мнениеот ogrizko » 06 ное 2023 13:33

Продължавам да призовавам за обединение срещу Перукан!!!! След това пак се карайте колкото искате, но просто трябва да го разкараме тоя, а това минава през обединение на всички и най-вече сини и червени :idea:
Изображение

CSKArforever
Мнения: 241
Регистриран на: 03 фев 2020 21:16
Контакти:

Re: Обединени Левски и ЦСКА срещу Перукан ???

Мнениеот CSKArforever » 06 ное 2023 15:44

Доколкото знам има планове за протести пред стадиона в Пловдив. Лечков сапунягата, пияндурника и останалата сган минават дори политиците ни по наглост и то с много.
Надявам се женските полови органи с национални фланелки поне веднъж да свършат нещо като хората в живота си и да бойкотират мача. Но с оглед на това, че Кирил Десподов ни е капитан (който е олицетворение на думата п*тка) това са по-скоро напразни надежди.
Ако не го направят им пожелавам разгромна загуба от маджарите и само такива занапред.
К*р за БФС!

favaca8888
Мнения: 4129
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Обединени Левски и ЦСКА срещу Перукан ???

Мнениеот favaca8888 » 06 ное 2023 17:54

След днешното решение на БФС ,чашата преля!
Вендета!!!
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

ihtiandar
Мнения: 586
Регистриран на: 30 юни 2016 22:32
Контакти:

Re: Обединени Левски и ЦСКА срещу Перукан ???

Мнениеот ihtiandar » 07 ное 2023 14:28

Да вметна,че Бербатов си е един предател.При други условия,времена,ситуации пак ще направи така.Лабав му е кръста на тоя...
Към коментаторите - казва се само фамилията на играча.Двете имена се казват ако има 2ма с еднакви първи.Абе мода ли е , знания ли показвате , пред кого?

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3608
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Обединени Левски и ЦСКА срещу Перукан ???

Мнениеот danko_sot » 08 ное 2023 14:00

Че държавата е зле- зле е . Че всичко върви надолу. Във фейсбука е създадено събитие "Протест срещу БФС" https://www.facebook.com/events/1908012 ... tory%22%3A[%7B%22mechanism%22%3A%22your_upcoming_events_unit%22%2C%22surface%22%3A%22bookmark%22%7D]%2C%22ref_notif_type%22%3Anull%7D . Аз мисля да ида, защото съм от Пловдив така или иначе. Но наистина това е ненормално. Вместо да гледаме ние майните нашите срещу Унгария на модерен стадин, какъвто направиха Колежа, то на пазен стадион. Абсолютно дъно е това.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Обединени Левски и ЦСКА срещу Перукан ???

Мнениеот ogrizko » 09 ное 2023 10:35

Унгарски ултраси се канят да се включат в протеста срещу БФС в Пловдив
dsport.bg 09 Ное | 08:25

Унгарски фенове се канят да се включат в масовия протест на 16 ноември срещу ръководството на БФС, който бе преместен за Пловдив, след като квалификацията между България и Унгария бе пренасрочена за стадион „Христо Ботев“ и ще се играе при закрити врата.

Унгарските ултраси вече са планирали пътуването си до Пловдив и ще се включат в протеста. Те са направили събитие във Facebook, което набира все по-голяма популярност.

До този момент 1600 унгарски фенове са заявили, че ще присъстват на протеста. Дори по-малко от тях да пътуват до Пловдив и да се включат в събитието, се очертава безпрецедентна подкрепа от страна на чуждестранните привърженици.

Въпреки че на този етап мачът между България и Унгария ще се играе без публика, около стадион „Христо Ботев“ се очертава да бъде наистина много горещо, а за местната полиция ще се създаде много работа.

================================================

Мен пък това ме дразни! Хората от Унгария ще дойдат да протестират срещу безпрецедентната наглост на БФС! Обаче сини и червени отказват да се обединят и да спасят футбола от Перуката!!!!!!! Тъпа история........ жалко, че не съм от София да ходя да кисна и да протестирам сам пред централата им докато се сетят и други фенове да го направят!!! Перукан ще си тръгне само ако сини и червени се обединят ама като гледам по-лесно е само да мятат бомбички по време на мачовете и да се правят там на велики, отколкото наистина да се обединят и да вземат да свършат нещо и някаква полезна кауза :!: Баси смотаната разединена държава дето дори за нещо смислено не може да се обединим ...иначе на парламента пише "съединението прави силата" ...честваме деня на съединението и прочие.....

Чак се чудя що Княжество България и Източна Румелия са се съединили, можеше да се правят на интересни и да спорят помежду си къде да е столицата на обединената държава, коя от двете територии е по-важна и някакви други глупости...... Направо не мога да повярвам докъде сме се докарали всеки да гледа само собствената си паница и да не вижда друго пред очите си освен разединение и омраза!!! В по-нормална държава, феновете отдавна щяха да са се обединили и да са махнали паразита Михайлов и цялата му клика!!!

Ама иначе феновете са готови да се бият по улиците и стадионите, там са велики с плакатите, да хвърлят бомби и да се правят на голямата работа.... само като трябва да свършат наистина нещо полезно се крият като мишоци всичките му там фракции и простотии дето са големи мъже и не знам си кво..... Милионите им сини и червени фенове, а то по 100 човека сини и 100 човека червени пред БФС отдавна щяха да са свършили работа :idea:

Както и да е, няма да продължавам, че сега всичките сини и червени "великани" дружно ще ме награбят мен.... щото да награбят Перукан с един хубав общ протест докато си подаде оставката няма да се случи явно в тоя живот...
Изображение

CSKArforever
Мнения: 241
Регистриран на: 03 фев 2020 21:16
Контакти:

Re: Обединени Левски и ЦСКА срещу Перукан ???

Мнениеот CSKArforever » 09 ное 2023 14:24

Не народ, а п*тки. Отдавна го твърдя, то не е и тайна де. Унгарците с един мач ги прецакаха и са готови да се изсипят в друга държава да протестират, ние тука ги търпиме същите 18 години да ни с*рат в устите, без да предприемеме нищо и то при положение, че са ни буквално на х*я.
На агитките за жалост не може да се разчита, там е ясно, че тарторите са инструктирани да държат хората "кротки", иначе не се знае какво може да им се случи.

ihtiandar
Мнения: 586
Регистриран на: 30 юни 2016 22:32
Контакти:

Re: Обединени Левски и ЦСКА срещу Перукан ???

Мнениеот ihtiandar » 13 ное 2023 07:30

Може от УЕФА да ни накажат в 9999999 глуха,което си е супер вариант.
1.Оставки и рестарт
2.Почваме отначало с нови курви /нов бардак със стари курви не става/
Към коментаторите - казва се само фамилията на играча.Двете имена се казват ако има 2ма с еднакви първи.Абе мода ли е , знания ли показвате , пред кого?


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта