Контрола: Албания - България, Вторник от 19:00

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Контрола: Албания - България, Вторник от 19:00

Мнениеот blue avalanche » 17 окт 2023 20:44

Играем някакъв бавен, демодиран, нискорисков футбол от миналия век. Дори и в приятелска среща. Без ясна концепция какво искаме да постигнем. Преди гола, след гола - все тая.
И не само треньорът е виновен. Когато Лудогорец и ЦСКА са тъпкани с чужденци и почваш да търсиш от 3-то място надолу, получаваш точно това!
Тези, които са в чужбина, са толкова жалки, че няма да ги коментирам.

Потребителски аватар
Аврамов
Мнения: 455
Регистриран на: 31 юли 2014 15:52
Контакти:

Re: Контрола: Албания - България, Вторник от 19:00

Мнениеот Аврамов » 18 окт 2023 13:40

За ръководството на БФС е ясно, че трябва да бъде изгонено час по-скоро /доброволно или чрез избори няма да стане!/. За мен единствено Мъри, Херо, Хубчев и Любо Пенев могат да направят от нищо нещо с тези футболисти, но ми се струва, че никой от тях няма да стане, а очите на наивниците ще бъдат отново замазани с някой послушко, като напр. Ал. Димитров. Иначе съм убеден, че дори и при сегашното положение, ако някой от споменатите поеме отбора, може да изгради един средноевропейски състав, имайки предвид, че все пак имаме един футболист в Бундеслигата /Фабиан Нюрнбергер/, един в Португалия /Джаспър/, двама в Белгия /Малинов и Йорданов/, двама в Гърция /Десподов и Ил. Илиев/, един в Шотландия /Митов/, един в Турция /Минчев/, двама в Русия /Ковачев и Стаматов/, един в Дания /Велков/, един в САЩ /Ф. Кръстев/, двама в Израел /Стоянов и Гълъбов/, един в Полша /Ал. Петков/, един в Унгария /Чорбаджийски/, един в Чемпиъншип /Груев/, един във Втора Бундеслига /Л. Петков/, трима в Серия Б /Антов, П. Христов и Д. Кръстев/ и останалите от Ефбет лига. Т. е. определено имаме футболисти за създаване на боеспособен отбор от средноевропейско ниво, но такъв може да изгради само добър, грамотен и опитен български треньор, като посочените по-горе.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 15 госта