България - Литва 14.10 събота 19.00 (ст. Васил Левски)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Вълчан
Мнения: 4276
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: България - Литва 14.10 събота 19.00 (ст. Васил Левски)

Мнениеот Вълчан » 15 окт 2023 10:49

Редно е да се примирим, че няма да се получат нещата в скоро време. Просто тъпчем на едно място. Слаби сме и мястото ни е там при слабаците. Винаги се започва с това как ще се борим евентуално за второто място с еди кои си. Имаме сили и т.н. Самооценката ни не е правилна.

ReBorn1982
Мнения: 7981
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: България - Литва 14.10 събота 19.00 (ст. Васил Левски)

Мнениеот ReBorn1982 » 15 окт 2023 15:14

С кого ще се борим, най-силният ни футболист играе в Гърция ..... чието първенство не е даже в Топ 10 на Европа.

Косово, РСМ, Албания, Црна Гора, Румъния, Гърция и Б и Х имат играчи в Топ 5 първенствата, ние нямаме 1 дори ...... за Хърватска и Сърбия не отварям дума дори ..... ние сме с най-слабия кадрови потенциал на Балканите, а може би и в цяла Източна Европа .... само Молдова, Литва, Латвия и Естония май са на "нивото" ни ....

Вълчан
Мнения: 4276
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: България - Литва 14.10 събота 19.00 (ст. Васил Левски)

Мнениеот Вълчан » 15 окт 2023 20:15

Така е. Няма какво да се мечтае и да се самонавиват феновете. Ще правим от време на време някои добър мач....после ще губим няколко. Крайно време е новият треньор да се укроти с около 22-23 играчи и да ги обиграва. Какво е това 38-40 броя и да ги менка.

Martinez1948
Мнения: 1376
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: България - Литва 14.10 събота 19.00 (ст. Васил Левски)

Мнениеот Martinez1948 » 15 окт 2023 22:44

ReBorn1982 написа:

Къде са клубовете, защо нищо не произвеждат ????! .... в националния играе това, което са произвели ФК .... Къде са школите на Лудогорец, Левски, ЦСКА-София, Пловдив, Славия и т.н. ???? Какво се работи в тези школи ???

Така е … :)
От Управляващите не се очаква да управляват ! Не се изисква да създават модели и системи на работа с максимално кпд от всички работещи по веригата за оптимален поставен резултат.
От тях се изисква месеца да мине за да вземат заплатата , еххх със такъв народ как ми се искаше и аз да съм управленец в държавна структура.
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”

ReBorn1982
Мнения: 7981
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: България - Литва 14.10 събота 19.00 (ст. Васил Левски)

Мнениеот ReBorn1982 » 15 окт 2023 23:33

Моля те, обясни ми как БФС пречи на, примерно, ЦСКА-София да произведе качествени играчи в ДЮШ ??? С какво точно им пречи, би ли конкретизирал ?!

Martinez1948
Мнения: 1376
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: България - Литва 14.10 събота 19.00 (ст. Васил Левски)

Мнениеот Martinez1948 » 16 окт 2023 00:01

ReBorn1982 написа:Моля те, обясни ми как БФС пречи на, примерно, ЦСКА-София да произведе качествени играчи в ДЮШ ??? С какво точно им пречи, би ли конкретизирал ?!

Не пречи ама и не стимулира !!!!
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”

ReBorn1982
Мнения: 7981
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: България - Литва 14.10 събота 19.00 (ст. Васил Левски)

Мнениеот ReBorn1982 » 16 окт 2023 10:12

Ти, ако сам не можеш да се стимулираш, няма кой да те стимулира.

Динамо Загреб да не мислиш, че от HNS ги стимулират да бълват млади и качествени играчи ??! ..... не, там е още по-голяма корупция и далавера от тук. Ако сам не се вземеш в ръце и не се стегнеш, няма кой друг да го стори вместо теб.

Потребителски аватар
Аврамов
Мнения: 455
Регистриран на: 31 юли 2014 15:52
Контакти:

Re: България - Литва 14.10 събота 19.00 (ст. Васил Левски)

Мнениеот Аврамов » 16 окт 2023 10:12

Гледах мача на живо - пълна трагедия, абсолютни бездушници, които 90 мин. разхождаха националната фланелка. Жалко за хората, които изобщо не бяха малко, при това предимно деца. Яд ме е, защото нашите са доказали, че могат много повече, когато играят със сърце и душа, както напр. в мачовете срещу Сърбия и Македония, но за съжаление това се получава изключително рядко, което пък от своя страна показва, че Кръстаич не става. Сърбинът не става най-малкото заради постоянните му експерименти - Груев ляв бек, Дюлгеров титулярен вратар, вместо Димитър Митов, невикането на креативни халфове, като Филип Кръстев и Светослав Ковачев и пр. Единствената утеха е, че не сме само ние с 2 точки в групите, колкото нас има и "гигантът" Андора :) Решението е незабавна смяна на некадърното и корумпирано ръководство на БФС и назначаване на тандема Мъри-Херо за поне 5 годишен срок, независимо от резултатите. Това обаче няма да стане доброволно, чрез избори и т.н., а може да стане единствено доброзорно.

CSKArforever
Мнения: 241
Регистриран на: 03 фев 2020 21:16
Контакти:

Re: България - Литва 14.10 събота 19.00 (ст. Васил Левски)

Мнениеот CSKArforever » 16 окт 2023 11:09

Кръстаич е най-малкият проблем. Не че не прави грешки, експерименти и глупости, но който и да дойде все тая. Липсват футболисти. И не. Проблемът не е, че тези дървета не се раздават. Просто само с борене и тичане не става, трябва и класа, която ни липсва. Да, 1,2 пъти в годината може и да ни върже и да направим "мача на живота си", както сторихме срещу Сърбия преди няколко месеца, но това е максимумът към момента.
Докато онези утайки са начело на футбола ни, нищо няма да се промени. Изумявам се, как все още се намират хора да ги "защитават" и да твърдят, че те нямат вина за състоянието в което се намира този спорт у нас. Разбира се, че имат. Рибата се вмирисва откъм главата. Ако ролята на ръководните фактори в БФС е толкова маловажна за качеството на футбола ни, то дай да станем ръководители аз, още някой от форума, Данчо Полицая и Слави Клашъра. Поне можем да пишем що годе грамотно (за разлика от Емо Костадинов) и имаме завършено средно (за разлика от Гонзо). Абсолютно всички в БФС са крайно некомпетентни нагляри и мошенници и отдавна трябваше ние лично като фенове да сме ги изритали, но сме пълни плъхове и п*тки като нация.

Потребителски аватар
Аврамов
Мнения: 455
Регистриран на: 31 юли 2014 15:52
Контакти:

Re: България - Литва 14.10 събота 19.00 (ст. Васил Левски)

Мнениеот Аврамов » 16 окт 2023 12:14

CSKArforever написа:Кръстаич е най-малкият проблем. Не че не прави грешки, експерименти и глупости, но който и да дойде все тая. Липсват футболисти. И не. Проблемът не е, че тези дървета не се раздават. Просто само с борене и тичане не става, трябва и класа, която ни липсва. Да, 1,2 пъти в годината може и да ни върже и да направим "мача на живота си", както сторихме срещу Сърбия преди няколко месеца, но това е максимумът към момента.
Докато онези утайки са начело на футбола ни, нищо няма да се промени. Изумявам се, как все още се намират хора да ги "защитават" и да твърдят, че те нямат вина за състоянието в което се намира този спорт у нас. Разбира се, че имат. Рибата се вмирисва откъм главата. Ако ролята на ръководните фактори в БФС е толкова маловажна за качеството на футбола ни, то дай да станем ръководители аз, още някой от форума, Данчо Полицая и Слави Клашъра. Поне можем да пишем що годе грамотно (за разлика от Емо Костадинов) и имаме завършено средно (за разлика от Гонзо). Абсолютно всички в БФС са крайно некомпетентни нагляри и мошенници и отдавна трябваше ние лично като фенове да сме ги изритали, но сме пълни плъхове и п*тки като нация.


Като цяло съм съгласен, с изключение на това, че "Кръстаич е най-малкият проблем". Убедил съм се, че ролята на треньора/селекционера е изключително важна и даказателство за това е, че при Хубчев с почти същите футболисти бихме Холандия, Швеция и Норвегия, които няма да победим вероятно още поне 50 години. Така че, според мен, заслугата за доброто представяне на един отбор е около 70 % на треньора и 30 % на футболистите.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта