ЕП 2024 - кв.: България - Сърбия - 1:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
burchill
Мнения: 1712
Регистриран на: 22 дек 2009 00:33
Контакти:

Re: ЕП 2024 - кв.: България - Сърбия - 1:1 FT

Мнениеот burchill » 21 юни 2023 00:42

Много добър мач за нас и надежда и оптимизъм за бъдещето. Не съм предполагал,че можем с такъв хъс да играем.Този отбор има гръбнак и бъдеще и ще отлепим от дъното. За тази вечер едно голямо браво!

Dust
Мнения: 8051
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: ЕП 2024 - кв.: България - Сърбия - 1:1 FT

Мнениеот Dust » 21 юни 2023 00:51

Blagoy написа:
Dust написа:
Blagoy написа:От този наш отбор аз мисля, че има поне няколко играчи, които заслужават да играят в чужбина.

Нека не ни се замъглява погледа.
Чужбина може да бъде и Германия може и Косово.
В тоя състав няма нито един играч, който да играе титуляр в първенство от топ 5 на Европа и в отбор от първата десетка на съответното.
Единствено в Десподов има нещо футболно, но и той е далече от това ниво.


Не съм казал, че директно трябва да отидат в топ 5 първенство.
Не съм съгласен, че е само Десподов. Краев и Кръстев определено са талантливи. Впрочем вторият формално е собственост на Сити груп - които са групата от отбори, в които е и Манчестър Сити. Беше под наем в Левски, от следващия сезон според мен на 100% ще играе в чужбина.

Определението "играе в чужбина" е изпразнено от съдържание.
Важното е след Левски да заиграе в по-силен отбор, ако е в някой нискорязряден, то развитие неочаквай.
За това споделих, чужбина е Германия, но чужбина е й Косово.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
Blagoy
Мнения: 1699
Регистриран на: 07 сеп 2008 17:30
Контакти:

Re: ЕП 2024 - кв.: България - Сърбия - 1:1 FT

Мнениеот Blagoy » 21 юни 2023 01:00

Dust написа:
Blagoy написа:
Dust написа:
Blagoy написа:От този наш отбор аз мисля, че има поне няколко играчи, които заслужават да играят в чужбина.

Нека не ни се замъглява погледа.
Чужбина може да бъде и Германия може и Косово.
В тоя състав няма нито един играч, който да играе титуляр в първенство от топ 5 на Европа и в отбор от първата десетка на съответното.
Единствено в Десподов има нещо футболно, но и той е далече от това ниво.


Не съм казал, че директно трябва да отидат в топ 5 първенство.
Не съм съгласен, че е само Десподов. Краев и Кръстев определено са талантливи. Впрочем вторият формално е собственост на Сити груп - които са групата от отбори, в които е и Манчестър Сити. Беше под наем в Левски, от следващия сезон според мен на 100% ще играе в чужбина.

Определението "играе в чужбина" е изпразнено от съдържание.
Важното е след Левски да заиграе в по-силен отбор, ако е в някой нискорязряден, то развитие неочаквай.
За това споделих, чужбина е Германия, но чужбина е й Косово.


Съгласен съм с това. Доста наши футболисти гледам се насочват и към Унгария - не много по-силно първенство от нашето, но явно се плащат по-големи заплати. Ако ще е там - по-добре да си е в Левски. Подходящи първенства са на Белгия, Нидерландия, Португалия, Швейцария.
Тъпото е, че още няколко седмици и нашите отбори ще започнат със "звездни" селекции от Мапуку, Капуку и Не-знам-какъв-си-пуку.
А няма да се дава шанс на български играчи, с които реално отборите няма да са по-слаби. Левски и ЦСКА 1948 са малко по-добре в това отношение - да налагат българи, заради това и от тия два отбора има най-много национали, но при Лудогорец, ЦСКА-София и Ботев положението е трагично - от 9 до 11 играчи от титулярите са чужденци.
[center]Изображение[/center]

vvessel
Мнения: 4317
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ЕП 2024 - кв.: България - Сърбия - 1:1 FT

Мнениеот vvessel » 21 юни 2023 01:35

orkoeba4a написа:Глупости. Дългото продължение помогна на сърбите без значение кои са на терена. Да беше свирил в 95 минута и мача приключваше.
vvessel написа:Личи си че сме отбор 4-та , 5- та урна. Играем като пълни загубеняци, които гледат да излъжат някой отбор. Последните минути не можахме да задържим топката и 10 секунди и дадохме камара шансове на сърбите, които най- накрая вкараха. Колко пъти топката беше ритана безцелно, без да се търси комбинация, задържане, отиване към ъгловия , както обикновено се прави последните минути и бавене по футболен начин. Всичко изглеждаше пълен хаос последните 15 минути и като че ли някои хора не бяха наясно какво точно трябваше да правят.
Браво за борбата и себераздаването, но липсата на класа си е очеизвадна и равния е справедлив резултат на фона на представянето, но начина по който го допуснахме е изключително дразнещ и много се чудя дали да ги гледам изобщо повече тези момчета, които за съжаление толкова си могат. Съставът като цяло беше правилен, но накрая много оплескахме нещата.
Както се казва - хубава работа ама българска.

Проблемът беше пропуските на Русев и гредата на Кръстев много преди 90 минута, които ако бяха влезли нямаше да има треперене в последните минути. За липсата на класа е ясно, но конкретно в тоя мач, няма за какво да виним играчите, дадоха всичко от себе си. Неоправдано голямото продължение на мача също беше решаващ фактор сърбите да имат последен шанс накрая. :roll:

Продължението си беше в реда на нещата. Вярно че направихме два сериозни пропуска, но и сърбите направиха. Дразня се на това, че не можем да задържим поне малко топката, да разцъкаме до тъча или край ъгловия, изобщо да измислим нещо футболно за да минат тези 6 минути в които сърбите имаха 6 положения. Треньора ли обърка смените, футболистите ли не знаеха какво да правят, но хаоса накрая беше голям и само на късмет можехме да се отървем без гол. Е, нямахме късмета.

peliforewer
Мнения: 9491
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: ЕП 2024 - кв.: България - Сърбия - 1:1 FT

Мнениеот peliforewer » 21 юни 2023 07:58

Какво ми направи впечатление снощи, в стартовия състав на България освен Никола Илиев нямаше никой друг от "откритията" на Кръстаич.Пренебрегваният от сърбина Чочев беше един от най-добрите в нашия отбор, а за да играе в националния отбор Чочев трябваше да се окаже натиск на треньора от медии и футболните хора.Тези футболисти бяха викани в националния отбор и от предишните треньори, така, че Кръстаич не ги е открил.Задавам въпрос, ако играехме с този състав в Литва дали нямаше да вземем трите точки.Явно не само на мен ми направи впечатление абсолютно неадекватните смени на Кръстаич, след като поведохме той извади Чочев и така предаде центъра на сърбите.Филип Кръстев направи едно гениално отиграване, но след това беше неадекватен.Следващият ход на треньора беше да извади другият най-класен играч, Десподов и след това Русев, така че не се чудете защо последните минути нямаше кой да задържи за малко топката около центъра.Колкото и да сме ограничени като класа се видя, че ако избереш наистина тези които са най-подходящите на този етап може и да се получат нещата, поне няма да сме боксова круша.А тези приказки за подмладяване и експерименти за евентуално изграждане на силен отбор след 4-5 години са за наивници.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15059
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ЕП 2024 - кв.: България - Сърбия - 1:1 FT

Мнениеот miro_rz » 21 юни 2023 08:56

Сбихме се на терена, това се изкаше. Аз съм доволен от момчетата, а късмета винаги е с по-добрите!
Изображение

Потребителски аватар
Аврамов
Мнения: 455
Регистриран на: 31 юли 2014 15:52
Контакти:

Re: ЕП 2024 - кв.: България - Сърбия - 1:1 FT

Мнениеот Аврамов » 21 юни 2023 09:34

Страхотен мач на нашите момчета. Единствено срещу Сърбия играхме с пълно себераздаване и хъс и резултатът е налице. Жалко, че не вкарахме втори гол при положенията на Русев и Кръстев и допуснахме този нелеп гол десет секунди преди края. Но това са грешки на растежа и трябва да бъдат изчистени за вбъдеще. Убеден съм, че при такова себераздаване от нашите във всеки мач добрите резултати скоро ще дойдат. Дерзайте момчета, търпение, работа и повече самочувствие и нещата ще се получат. Да живее България!

Martinez1948
Мнения: 1376
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: ЕП 2024 - кв.: България - Сърбия - 1:1 FT

Мнениеот Martinez1948 » 21 юни 2023 11:11

Eminem написа:Това е да нямаш късмет.....

Това ли е било чувството да си фен на Левски ? :)
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”

favaca8888
Мнения: 4129
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: ЕП 2024 - кв.: България - Сърбия - 1:1 FT

Мнениеот favaca8888 » 21 юни 2023 11:17

Да не се заблуждаваме,очаквах разгром, а момчетата ме опровергаха най-вече с мъжката си игра.
Продължат ли да се влагат по този начин,може да не постигнем кой знае какви резултати,но поне ще защитим честта си.
Всички ще се съгласим,че при този начин на игра,дор и да не спечелим, няма да имаме претенции към футболистите.
Наистина,браво! Българи юнаци!
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13809
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: ЕП 2024 - кв.: България - Сърбия - 1:1 FT

Мнениеот Pichichi » 21 юни 2023 11:27

Съвсем честно си признавам че тези А.Краев и Г. Русев не ги бях гледал никога преди
последните два мача просто защото А група не предизвиква интерес в мен но Чочев и тези
две момчета винаги трябва да са титлуяри оттук нататък. Краев физически отговаря
на изискванията за футболист, Чочев е без алтернатива а Г.Русев макар че изпусна
доста чисто положение играе със самочувствие, камерите винаги го даваха с вдигната глава
и даващ инструкции и не се страхува да играе с топката, да финтира, изостря играта.
С тези тримата плюс Груев и може би и космонавта(не ми харесва но уж най-скъпия ни играч)
трябва да започва попълването на стартовите 11. Треньора все още не мога да кажа дали е ОК
но при всички случаи чужденец или Л.Пенев/Хубчев. Мъри Стоилов не е за тази работа!
Нямаме играчи за да водим играта в мачовете, можем само да се сбием с противниците в момента.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта