Защо няма тема БЪЛГАРИЯ - Черна гора?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19925
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Защо няма тема БЪЛГАРИЯ - Черна гора?

Мнениеот Drunken_Master » 27 мар 2023 13:51

Оф, ще престанете ли да се оплаквате, кой бил пуснал, кой не бил пуснал. Ние нямаме играчи, това е... А да си кажем и истината, нямаме и състав изобщо за голям форум. Дори в силните години на националният (когато Берба, Стилян и Мартин играеха), вътрешното ни първенство беше пълен та*ак! Щом Седрик Бардон в предпенсионна възраст беше един от най-добрите ни играчи, кво да говорим. Преди това беше играл в средняк от втора дивизия на Франция - Льо Авър.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Blagoy
Мнения: 1699
Регистриран на: 07 сеп 2008 17:30
Контакти:

Re: Защо няма тема БЪЛГАРИЯ - Черна гора?

Мнениеот Blagoy » 27 мар 2023 17:38

Аврамов написа:Нашите загубиха мача, защото не играха със същото желание, хъс и агресия, както в предните четири срещи. Видяхме напр. как казахстанците се раздадоха вчера срещу силния отбор на Дания и обърнаха мача от 0:2 до 3:2. Нима те играят в по-силни отбори от нашите или са нещо повече!? Със сигурност не са, но се раздават за националния отбор и имат по-голямо самочувствие. Отделно от това, според мен, Кръстаич обърка състава и тактиката и закъсня твърде много със смените, а и липсата на Недялков бе очевадна. Ако за Чочев има някакво оправдание, че е по-бавен и муден, то за мен е необяснимо защо не е повикан Кристиян Малинов, който играе в силното белгийско първенство, раздава се във всеки мач и е много агресивен и борбен. Би трябвало така да се каже от него да започва състава, но уви. Същото се отнася и за Едисон Йорданов от белгийския "Вестерло" и Божидар Краев, който, независимо че мнозина го плюят, се намира в добра форма, млад е и има място в отбора. Ако и Лукас Петков от немския "Гройтер Фюрт" намери място в състава, нещата биха изглеждали по съвсем друг начин. При правилно селектиране на отбора и ако футболистите се раздават максимално, както го правят напр. сърбите и хърватите, съм убеден, че ще имаме значително по-добри резултати.


Много ни се припокриват мненията! И аз щях да напиша за "националната гордост", наистина. Фактите са си факти, а те са такива, че нямаме кой знае какъв избор, че да пренебрегваме играчи в добра форма. Краев почти всеки мач прави гол или асистенция, отборът му се движи добре в първенството - мисля, че са трети. А австралийското първенство не е чак толкова слабо, смея да твърдя, че е по-силно от българското.
Малинов малко загуби титулярното си място в белгийския си отбор, но Едисон Йорданов играе по-често май. Отделно, един Георги Костадинов също заслужава място според мен. Да, не е първа младост, но той и Спас Делев не е. А Костадинов е титуляр в Апоел, отборът му е първи в кипърското първенство, а той самият винаги се раздава много с националната фланелка. Знам, че Кръстаич се стреми да налага младите, но въпросът е това ли са правилните млади. Примерно - тия Иван Йорданов и Илиян Илиев-младши изобщо не ме впечатляват.
Не знам защо и Мартин Минчев се пренебрегва. Последните мачове вкара няколко гола за Спарта, отборът му е в добра форма и се върна в борбата за титлата, Минчев все по-често попада в състава. Вместо Делев съвсем спокойно може да играе далеч по-младият Минчев. Георги Русев също ми хареса как се включи срещу черногорците.
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 22 госта