Младен Кръстаич - национален селекционер

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Младен Кръстаич - национален селекционер

Мнениеот ogrizko » 11 авг 2022 13:11

явно никой не се интересува вече от националите ...може би повечето от вас дори не знаят, че имаме нов треньор сърбин - младен кръстаич :) успя да класира сърбите на голям форум... но пък мислите ли, че има шансове да възроди българските лъвове и отново да мечтаем? или пък ще се окаже някакво сръбско менте в крайна сметка?! :)

според вас трябва ли да се викат пак толкова млади играчи и да минават 50 човека през национала или да вика и стари кучета и да има по-компактен състав?!
Изображение

Потребителски аватар
Аврамов
Мнения: 455
Регистриран на: 31 юли 2014 15:52
Контакти:

Re: Младен Кръстаич - национален селекционер

Мнениеот Аврамов » 11 авг 2022 17:22

Лично според мен тандемът Мъри Стоилов и Херо е най-добрият за водене на националния отбор. Другият вариант е връщане на Петър Хубчев. Относно Кръстаич, той водеше Сърбия на световното в Русия, но отборът не бе класиран от него за Мондиала, а от Славолюб Муслин. Лично аз не съм особен оптимист, че Кръстаич ще възроди отбора, предвид представянето му в предишните отбори, които е водил. Що се касае до футболистите, които трябва да бъдат викани считам, че това трябва да са всички най-добри към настоящия момент, независимо дали са стари или млади. Убеден съм, че националния ни отбор има много по-голям потенциал от показаното през последните години, с оглед представянето с почти същите футболисти при Петър Хубчев, но трябва кадърен селекционер.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Младен Кръстаич - национален селекционер

Мнениеот ogrizko » 13 авг 2022 09:40

интересното е, че хората са толкова наплашени вече от нивото ни, че дори ги е страх и да коментират вече като става въпрос за националния :)

и аз съм на мнение, че трябва да се викат просто футболистите в най-добра спортна форма.. примерно в момента чочев и русев от 1948, турицов от цска и т.н. :) само една промяна искам да видя ...никито михайлов да не го виждам вече на вратата на националния... първо щото е син на бобито и не съм много убеден коя е причината да бъде викан в националния, второ антиспортната му фигура, трето годините вече, четвърто големите издънки дето прави, пето имаме млади и перспективни вратари, а при вратарите поне не е като на полевите играчи да има много бягане и т.н. че да не може да им се дава шанс - вуцов, наумов, дюлгеров ...достатъчно варианти качествени има ...ако трябва някой друг да се вика опитен предпочитам пламен илиев

иначе за селекционер ако не се получи с кръстаич съм съгласен за херо или хубчев, дали с тандем или без тандем все едно ...поне има време кръстаич сега да се огледа, да помисли какви са били грешките на ясен петров и ще видим има шанс и да се справи, може от странична гледна точка на един сърбин по-добре да си проличат нещата и слабостите ни
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Младен Кръстаич - национален селекционер

Мнениеот ogrizko » 05 сеп 2022 15:38

gong Селекционерът на българския национален отбор Младен Кърстаич обяви имената на футболистите, повикани за предстоящите мачове от турнира Лига на нациите. На 23 септември от 21:45 ч. в Разград „лъвовете“ приемат Гибралтар, а на 26 септември от 21:45 ч. е гостуването на Северна Македония в Скопие.

Ето и повиканите имена:

Вратари: Даниел Наумов (ЦСКА 1948), Светослав Вуцов (Славия), Иван Дюлгеров (Черно море).

Защитници: Валентин Антов (Монца), Петко Христов (Специя), Пламен Гълъбов (Макаби Нетаня), Християн Петров (ЦСКА-София), Виктор Попов (Черно море), Иван Турицов (ЦСКА-София), Антон Недялков (Лудогорец), Матео Стаматов (Оренбург).

Полузащитници и нападатели: Илия Груев (Вердер), Иван Йорданов (Лудогорец), Янис Карабельов (Кишварда), Филип Кръстев (Левски), Илиян Стефанов (Левски), Никола Илиев (Интер), Марин Петков (Левски), Йоан Стоянов (Апоел Беер Шева), Георги Русев (ЦСКА 1948), Кирил Десподов (Лудогорец), Радослав Кирилов (ЦСКА 1948), Мартин Минчев (Спарта Прага).
-=-=-=-=-=-
доста смели повиквателни като за първи път трябва да се признае :))) дано не е толкова смел само в началото..... като ще се подмладява да се подмладява както се казва ....то и Ясен така почна, но после промени нещата и пак доникъде.... май само Десподов, Кирилов и Недялков са по-опитни и другите са сравнително млади, доста интересно наистина :))) но ще видим какво ще стане в мачовете де...

поне съм доволен, че ми изпълни желанието относно вратарите от по-преди 8)
Изображение

Delija
Мнения: 328
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: Младен Кръстаич - национален селекционер

Мнениеот Delija » 24 сеп 2022 17:05

Не знам дали ти направи впечатление, но абсолютният дебютант - Илия Груев - почти нямаше грешно отиграване до средата на второто полувреме. Сега верно, противникът не е мерило, но все пак става въпрос за ръгачи ...
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Младен Кръстаич - национален селекционер

Мнениеот ogrizko » 24 сеп 2022 19:01

Delija написа:Не знам дали ти направи впечатление, но абсолютният дебютант - Илия Груев - почти нямаше грешно отиграване до средата на второто полувреме. Сега верно, противникът не е мерило, но все пак става въпрос за ръгачи ...

.....което показва правотата на Кръстаич да даде шанс на други играчи в тия безсмислени мачове, за да може да прецени натам как да действа ....ама някои само мрънкат Чочев и прочие ...и той има място наистина, но не точно в тия мачове :) сигурен съм, че за по-смислени мачове ще бъде викнат ...но наистина е хубаво да се видят и преценят младите

а пък и няма какво да те изненадва ....на мен тактиките и щуротиите на Ясен никога не са ми допадали, дори и да сработват от време на време ....да не говорим, че се говореше за подмладяване уж, а накрая взе да си вика старите играчи :))) при Дерменджиев повече ми допадаха нещата като игра ......и тогава за мен резултатите не се получиха заради многото ковид-проблеми и проблеми с контузени ...иначе като игра бяхме нива над играта при Ясен и няколко гола от корнери в края на мачовете също малко обърка нещата, но изглеждахме по-добре.... пък и видяхме след това, че унгарците дето ни биха изобщо не са били случайни!!!!! за нашето бг ниво бяхме мн добре при Дерменджиев!!!

иначе сега при Кръстаич ми харесва, че е смел да викне толкова млади ..и се вижда, че иска по-раздвижен стил на игра и по-бърз, а не като при Ясен забива някой висок напред и центрирания към него уж да сваля топката и ала-бала дето изобщо не се получаваше, щото тоя сам седи между 3-4 човека и защитниците на противника обикновено са по-пъргави и т.н. да не продължавам...... така че засега нещата при Кръстаич повече ми допадат, но ще видим дали единично или и за напред ще бъдат добре :) за мен е важно като игра да играем нещо повече отколкото като резултати ...че дори да направим 1-1 с Италия примерно..... като не можем да си подадем 2 паса това мн ме нерви и не искам да ги гледам.... дори да паднем 2-1 повече ще ми хареса да се опитаме нещо да правим и да се вижда някаква мисъл в играта....
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Младен Кръстаич - национален селекционер

Мнениеот ogrizko » 28 сеп 2022 12:55

gong- Новият селекционер на България Младен Кръстаич записа 2 победи от първите си два мача начело на "трикольорите". Само още един успех и той ще запише името си в историята на българския футбол. Като втори селекционер, който не е българин, по победи с "лъвовете".

С 3 успеха ще раздели второто място с Лотар Матеус, Ото Файст, Андор Хайду и Бела Волентик. С 4 ще заеме еднолично това място.

С най-много победи начело на България е чехът Рудолф Витлачил. Той записва 8 успеха в 17 срещи.

Кръстаич вече спечели симпатиите на много фенове и специалисти, защото загала на млади футболисти.

gong - Селекционерът на националния отбор по футбол на България - Младен Кръстаич има желанието да продължи подмладяването на тима и за следващите два мача, които са приятелски срещу Кипър и Люксембург Кръстаич е изпратил покана до юношата на Манчестър Юнайтед - Кристофър Попов. 17-годишният футболист е част от Лестър към момента. Двете контроли ще се проведат на 16 и 20 ноември.

Талантливият младеж е с български корени. Попов е роден в Уелс на 26 октомври 2004 година. Нападателят е основен играч в състава на "лисиците" до 18 години, като има мачове и за формацията до 21 години. До момента е играл само за юношеския национален отбор на Уелс, така че няма да има проблем да облече екипа на България. Кариерата на Кристофър Попов запчва в Кардиф, а след това за 5 години е в академията на Манчестър Юнайтед.

В плановете на Кръстаич са и още двама млади играчи. Това са Лукас Петков от Аугсбург (21 г.) и Борислав Станков-Слави от Валядолид (20 г.).

-=-=-=-=-
дано доброто ни представяне и ентусиазъм след идването на Кръстаич да спомогнат и другите младежи дето се колебаят да дойдат и да играят за България :) направо ми звучи смешно, че с още 2 победи ще е на 2 място от чужденците треньори на националния :)))
Изображение

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13810
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Младен Кръстаич - национален селекционер

Мнениеот Pichichi » 26 окт 2023 14:46

Треньорът е освободен!
Какво става с директорът?

На линия
Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10867
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Младен Кръстаич - национален селекционер

Мнениеот ivan56 » 26 окт 2023 14:51

Pichichi написа:Треньорът е освободен!
Какво става с директорът?


Директора каза, че след 2 години ще се случат нещата, има време :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта