ЛН: България - Грузия - 2:5 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Аврамов
Мнения: 457
Регистриран на: 31 юли 2014 15:52
Контакти:

Re: ЛН: България - Грузия - 2:5 FT

Мнениеот Аврамов » 06 юни 2022 09:30

bsz1916 написа:Преди по - малко от 5 години с един друг треньор победихме Холандия и Швеция . След него гледаме само резил след резил , но днес наистина стигнахме дъното .


Така е, лично аз мисля, че на 90 % вината за безобразното представяне на отбора е на нац. селекционер. Тотално объркан състав, абсолютно сбъркана тактика и никаква мотивация за игра. С почти същия състав при Хубчев победихме Холандия, Швеция и Норвегия, които няма да бием сигурно още поне 50 години. За мен само Хубчев и Мъри Стоилов могат да стабилизират отбора и да го накарат да играе що-годе приличен футбол. Другият вариант е някой добър сръбски специалист. Останалите за мен не стават, вкл. Херо и Николай Киров, за които се говори, че били фаворити.

ShooterMan
Мнения: 7823
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЛН: България - Грузия - 2:5 FT

Мнениеот ShooterMan » 06 юни 2022 10:18

Разбира се, че вината на Ясен Петров в много голяма. Всички сме "фенове" на Перуката и алкохолиците в БФС, но нека не се правим на слепи за Яската. 0:2 стана заради експеримента му "Едисон Йорданов" и можеше да е 0:4 още до почивката. Само от този му безумен ход. Къде е Илия Груев младши? А Илиан Илиев младши? Титуляри в своите отбори и то съвсем не слаби отбори и в добри първенства. Според мен времето прекарано с Ясен Петров беше абсолютно загубено, а отбора задълба още по-надолу. Ясен Петров ще бъде запомнен основно с това, че е един "верен войник" на Перуката и толкоз, вкл. и с речи в подкрепа на Михайлов преди конгреса.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

LEVSKAR57
Мнения: 103
Регистриран на: 13 фев 2015 18:17
Контакти:

Re: ЛН: България - Грузия - 2:5 FT

Мнениеот LEVSKAR57 » 06 юни 2022 10:40

ShooterMan написа:Разбира се, че вината на Ясен Петров в много голяма. Всички сме "фенове" на Перуката и алкохолиците в БФС, но нека не се правим на слепи за Яската. 0:2 стана заради експеримента му "Едисон Йорданов" и можеше да е 0:4 още до почивката. Само от този му безумен ход. Къде е Илия Груев младши? А Илиан Илиев младши? Титуляри в своите отбори и то съвсем не слаби отбори и в добри първенства. Според мен времето прекарано с Ясен Петров беше абсолютно загубено, а отбора задълба още по-надолу. Ясен Петров ще бъде запомнен основно с това, че е един "верен войник" на Перуката и толкоз, вкл. и с речи в подкрепа на Михайлов преди конгреса.

И Илиан Илиев и Груев не са титуляри последните месеци в отборите си. В шампионската група Илиан има два мача като титуляр, единия е 60 минути на терена и е сменен, а втория е последния мач без значение... 2 от 10 мача ебати титуляра, да не говорим че статистиката му е отчайваща за атакуващ футболист 1 гол и 2 асиста за цял сезон. Груев след зимната пауза от 18 мача е титуляр в 3... останалите влиза като резерва за по 10 минути или е на пейката. Хубаво е да гледате статистиката, а не да си пишете така

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5153
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: ЛН: България - Грузия - 2:5 FT

Мнениеот ogrizko » 06 юни 2022 10:49

Мен Яската никак не успя да ме заблуди още откак дойде начело. Тактиката му ако това се брои за такава си беше жалка и смешна още отначало. Забива някакъв таран напред да обирал уж топките и туй то.... ние футбол никакъв не играем. Единствения му плюс, който го остави начело до тоя момент беше по-скоро характера му, че внася повече оптимизъм ли как да кажа. Но чисто футболно не виждам да е направил нещо кой знае какво. Затова още като сменяха чичо Гошо Дерменджиев ме беше яд, защото макар да не се класирахме ...играехме в пъти по-грамотно и се опитвахме нещо да градим на терена! И малшанс с ковид и контузии попречиха да стане нещо.... и няколко нелепи гола от ъглов последните минути. Също и при Хубчев бяхме много много по-добре..... не знам защо от БФС решиха, че само с оптимизма на Яската всичко ще бъде на 6 :) Да се махат всичките ама най-много Перукан и компания трябва да се разкарат!!!!

И още като видях Тонислав Йорданов, че е ЦЗ ми стана ясно накъде ще отидат нещата ...само на Яската не му стана :) аз дори във flashscore погледнах състава .....там бяха сложили Йорданов бек и Антон Недялков централен ....който поне е играл централен и има някакъв опит ....ама по-смешното е, че от flashscore там който нарежда състава по-добре знае как да ги нареди отколкото глупостите на Яската :))) малко се отървахме ...можеше да е 10:2
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5153
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: ЛН: България - Грузия - 2:5 FT

Мнениеот ogrizko » 06 юни 2022 10:54

Иначе за мен досега Илиан Илиев-мл. нищо не показа в мачовете за националния ..много страхливо някак си играе. Илия Груев дори за младежите не ми допадна кой знае колко. Филип Кръстев не че ми е кой знае какъв любимец, но поне се бори и с хъс влиза да играе за национала. Така трябва и другите ама..... Георги Миланов беше смешно да почва в тоя мач пълен с единоборства да пада през 10 метра. В националния в момента трябват борбени играчи тип Турицов и Филип Кръстев ....1 Неделев дето да дава пасове и да шутира яко отдалече ...и 2-3 бързи тип Десподов ако може да направят нещо.

И на мен ми се иска Илиан Илиев-мл да играе предвид, че съм фен на Черно море ама не искам да слагам розовите очила... много страхливо влиза в мачовете и докато не покаже самочувствие на терена няма какво да прави като титуляр. А лошото е, че качества има и то много..... може и националния да води на гърба си ако взема да си повярва повече и да се влага на макс.
Изображение

tmanolov
Мнения: 4088
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: ЛН: България - Грузия - 2:5 FT

Мнениеот tmanolov » 06 юни 2022 11:12

Пичуи, ся, аз принципно не гледам нашите примадони и съм се зарекъл на стадиона да не стъпвам, докато не бият голям отбор като гост, след излагацията с 1:4 от Кипър там, но да се обвинява само този или онзи е смешно, при положение че проблемът е в цялото ни общество, като поченш от училищния спорт и липсата на бази, та се стигне до "плащаш, за да играе синът ти" и чаааак тогава идват уискито на Перукан и Яската

Яската си го знаем - той играе атрактивен, нападателен футбол или поне в Левски някога беше така и си джаскаше резултати като 5:2 и 4:3 за "добър ден". Та вина той няма - той си е такъв - ок, сменяме го и пак отначало.

За нашата миндилска настояща ситуация е задължително да имаше много, ама много силни и стиковани защитници. Обаче нямаме такива - видяхме какво направи Мъри в Левски, нали? Колко българи има в най-добрата зашита на първенството? Точно така, нито един и то на фона на всичкото безпаричие в Левски. Що няма българи, мислите ли, че Мъри не иска да налага наши момчета> Ми щото са цървули и неможачи - изпитахме го на собствен гръб всички левскари, и то не за година или две. С кой ли не пробвахме - ми не става и не става. В национала има само един свестен защитник - Недялков, но и той след контузията не е на ниво. Всичко друго е леш - братята, турицов, тоя новия, тотален леш.

Изход - не го виждам, просто обществото ни е много зле и оттам и национала. Колко футболисти имаме хайде не навън, във водещите отбори у нас, дето да правят разликата и да са българчета - Десподов в Лудогорец, Тошко Неделев в Ботев и евентуално няколко в Левски, но при нас е основно колектив, та няма как да изпъкнат. И на базата на това какво очаквате? да бием Италия - ми ние додрапахме до равен там, нали, с който реално ги изхвърлихме от световното :)

Без защита няма как да стане, а защитници нямаме. А като сложиш, че и отпред не сме уау (но сме по-добре от разградения двор отзад), нещата са логични. Ма нищо де, да идва Барбуков и се класираме директно за елиминационната фаза на световното. С уайлд карт. На първи април, естествено. та така
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Вълчан
Мнения: 4285
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: ЛН: България - Грузия - 2:5 FT

Мнениеот Вълчан » 06 юни 2022 11:39

Гледах малко мача на Гибралтар. Понякое време влезе едно кюфте...40 год полицаи да поиграе. Как ще го спират нашите не ми идва на акъла. Определено македонците се мъчиха през повечето време срещу тези любители на играта.
Българите няма какво повече да се коментират. Обидно е да играят така. При 0-1 до към 30 мин. и се отказах да ги гледам. Следващите мачове също са на кантар дали да ги гледам. Единствено заради Гонзо да разбера има ли хъс на направи нещо.

ShooterMan
Мнения: 7823
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЛН: България - Грузия - 2:5 FT

Мнениеот ShooterMan » 06 юни 2022 12:25

Яската е слаб треньор, това е. Добър треньор никога не би направил харакирито "Едисон Йорданов ляв бек". И дори и да го направи, щеше да се коригира веднага още, 15-20 мин., това е, а няма да чака да стане практически 0:4, за да действа. През Едисон минаха поне 10 голови атаки, станаха 2 гола, един го отмениха със засада, а още при 0:1 и 2-3 влитания се видя, че издиша тотално. Яската не става и е хубаво, че го сменят. Това, обаче не решава по-големите проблеми, а те не са никак малко при това.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

fullmoon
Мнения: 123
Регистриран на: 16 май 2016 21:04
Контакти:

Re: ЛН: България - Грузия - 2:5 FT

Мнениеот fullmoon » 06 юни 2022 12:33

Има една анкета - "ФУТБОЛИСТ на годината". Към днешна дата, ако се сетите за едно име без да се замислите ще е много добре.
А до 11?
"This british homosexual broke the game" - един Великан.
Българите помним до вчера, някои и по-малко.

Потребителски аватар
Jürgen
Мнения: 3748
Регистриран на: 12 яну 2013 18:21
Контакти:

Re: ЛН: България - Грузия - 2:5 FT

Мнениеот Jürgen » 06 юни 2022 13:19

Ако още някой има да не е разбрал защо Перукан трябва да бъде проскубан, значи отклоненията му са сериозни. Тоя смотаняк ни върна футбола някъде в 1950.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта