А след Боби, кой?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

favaca8888
Мнения: 4136
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: А след Боби, кой?

Мнениеот favaca8888 » 15 окт 2019 22:06

rasputin_nk написа:Да се даде кредит на доверие на Ивайло Дражев


Кредит,кредит,колко кредит да се даде?! :lol:
Ще е някой от "обкръжението" не очаквам изненади в тази тиня.Я Касабов,я некой друг от Изпълкома или Комисиите.
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: А след Боби, кой?

Мнениеот ntodorov » 16 окт 2019 09:31

Христо Божинов Порточанов...ако въобще му се занимава с футбол.
Какъвто и да беше, той поне доказа, че умее да борави с пари и макар да не беше свързан с футбола преди това се оказа футболен човек. Впрочем, желателно е на този пост да бъде човек с организационен опит. С бивши футболисти, видяхме до къде се докарахме. Дори си мисля, че това 4-то място в САЩ вече ни излизе твърде солено. Зулумите, които впоследствие направиха в управленческите си опити и мераци тогавашните ни футболисти ( лансирани поради незнайно какви причина) вече нямат измерение.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15125
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: А след Боби, кой?

Мнениеот miro_rz » 16 окт 2019 09:47

Дневник са изкарали много хубава статия!
Изображение

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: А след Боби, кой?

Мнениеот Onq » 16 окт 2019 10:44

Барбука за нищо не става хахахааа

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=vJQKgN4BU_w[/youtube]

Потребителски аватар
baltimore
Мнения: 1933
Регистриран на: 29 юли 2009 16:40

Re: А след Боби, кой?

Мнениеот baltimore » 16 окт 2019 16:52

Вълчан написа:
pomiqrat написа:Петричев. Видяхте какъв възход имат от идването му.

Не е лошо между другото.Вальо Михов едва ли ще се навие...


Вальо Михов не пие, той преподава.

Потребителски аватар
blueboss
Мнения: 241
Регистриран на: 05 ное 2013 09:11
Контакти:

Re: А след Боби, кой?

Мнениеот blueboss » 16 окт 2019 17:36

Какъв Петричев, какъв Крушарски, какви пет лева?

Трябва да е някой дето никога не се е събличал по физическо, но да знае да управлява бизнес процеси, защото и БФС е един бизнес в крайна сметка. Барбука само го докарва на фасон, но не смятам, че ще се захване с подобно нещо. Може би след 10-15 години. Сега няма да поиска да се оцапа с ла*ната в БФС-то на културата.

Апропо - Висшата лига си търсеше шеф близо година и намериха човек, дето не е бил играч ... Що ли ? Ама там клубовете взимат повече пари от ТВ права отколкото ние имаме държавен бюджет дет се вика... И това е следствие на развитието на един продукт. Футбола Е продукт. Не е шише с уиски, песен на Преслава, галош от Сливен или тумбак от Овча Купел...

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3784
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: А след Боби, кой?

Мнениеот ivo55 » 16 окт 2019 17:52

Ако може Бербатчето първо да създаде поне дребен бизнес и да натрупа опит да ръковди поне двама циганина, преди да се метне и той на цицката на родния ни футбол.

И да е бизнес, дето да създава продукти или услуги, а не да е от неговите нагли схеми "Направил съм една хитра фондацийка, дарявайте ми пари, от които само една част ще даря на когото си реша, но вече от мое име, за да съм и аз меценат и да мога да давам интервюта как подпомагам нещо си...".

Или, ако ще е фондацийка, поне да почне да дава свои пари. Че с чужди и аз мога ...
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: А след Боби, кой?

Мнениеот dreben23 » 16 окт 2019 18:51

ББ, след като изтече мандата, няма може да си найде подходяща работа. И без това обича да рита топка. :mrgreen: :lol: Другите не стават! :lol:

Легенда: ББ = Бай Благой :lol: :lol:
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22790
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: А след Боби, кой?

Мнениеот NOMER14 » 16 окт 2019 19:24

ntodorov написа:Христо Божинов Порточанов...ако въобще му се занимава с футбол.
Какъвто и да беше, той поне доказа, че умее да борави с пари и макар да не беше свързан с футбола преди това се оказа футболен човек. Впрочем, желателно е на този пост да бъде човек с организационен опит.

С неговата поява започна мутризирането на българския футбол.

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3993
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: А след Боби, кой?

Мнениеот Странджата » 16 окт 2019 19:37

Един куп народ тука се шегува, но никой не може да надмине зевзек номер едно:
Видяхме го в лицето на Бойко Борисов и министъра на спорта - Красен Кралев. Показаха нулева толерантност към корумпираните изчадия. Това е бъдещето!
- Гриша Ганчев :)
Очаквайте продължения на борбата с "корумпираните изчадия" - тя едва сега започва. И нови вести от знаменосеца й от бъдещето :)


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта