А след Боби, кой?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

botevplovdiveoe
Мнения: 827
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: А след Боби, кой?

Мнениеот botevplovdiveoe » 15 окт 2019 19:35

Ежегодно десетки млади българи завършват най-елитните университети по мениджмънт и управление в света.Интересно ми е с какво тези хора са по-лоши от разни бивши полуграмотни футболери,пияндета и откровени тъпунгери?
КАУЗА КОЛЕЖА!

Потребителски аватар
mon_cool
Мнения: 334
Регистриран на: 15 юни 2009 23:12
Контакти:

Re: А след Боби, кой?

Мнениеот mon_cool » 15 окт 2019 19:39

Красен Кралев :)

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22672
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: А след Боби, кой?

Мнениеот NOMER14 » 15 окт 2019 19:40

botevplovdiveoe написа:Ежегодно десетки млади българи завършват най-елитните университети по мениджмънт и управление в света.Интересно ми е с какво тези хора са по-лоши от разни бивши полуграмотни футболери,пияндета и откровени тъпунгери?

Те завършват в чужбина, за да не се върнат никога в България.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23125
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: А след Боби, кой?

Мнениеот W84me » 15 окт 2019 19:50

Имаше файда от маймуните по трибуните, Боби се махна. Да видим, дали този, който ги е пратил ще е по-добре.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4465
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: А след Боби, кой?

Мнениеот tiamat » 15 окт 2019 19:51

botevplovdiveoe написа:Ежегодно десетки млади българи завършват най-елитните университети по мениджмънт и управление в света.Интересно ми е с какво тези хора са по-лоши от разни бивши полуграмотни футболери,пияндета и откровени тъпунгери?

+1

Потребителски аватар
Layne Staley
Мнения: 651
Регистриран на: 19 юли 2010 15:29
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: А след Боби, кой?

Мнениеот Layne Staley » 15 окт 2019 19:51

Този който обещае да върне ГМО-то в Ловеч :twisted:
ЦСКА не е литекс!!!

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15068
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: А след Боби, кой?

Мнениеот miro_rz » 15 окт 2019 19:58

От поколението на американското лято никой не трябва да е. С това 4то място повече повече загубихме от колкото спечелихме!
Единствено вярвам на Стилиян Петров!

Ако видя Гонзо, Петричев или Стоилов си тегля въжето! :shock:
Изображение

Потребителски аватар
openminded
Мнения: 644
Регистриран на: 04 май 2015 22:09
Контакти:

Re: А след Боби, кой?

Мнениеот openminded » 15 окт 2019 20:01

На Бобката му изтече срока на годност, но категорично не смятам че точно президентът на БФС има пряка отговорност за безобразната работа в школите, инфраструктурата, финансовото дередже на клубовете, социалния и демографския фактор, които имат пряко отношение към състоянието на националния отбор.
Колкото до корупцията и далаверите, там има компетентни органи и ако и когато си свършат докрай работата тогава може да се коментира обстойно, още повече ако е вярно казаното от Тиквата, че акцията била планирана дни преди мача.
Аз лично не смятам че нещо из основи ще се промени защото фундамента не само на футбола , а и на държавата ни е скапан.
Много повече ме притеснява че един прост човек командва като султан цяла държава отколкото това кой ще е начело на БФС...

Валери
Мнения: 176
Регистриран на: 09 май 2010 18:38
Skype: kpeatop
Контакти:

Re: А след Боби, кой?

Мнениеот Валери » 15 окт 2019 20:03

Смятам че Борислав Михайлов заедно с доста други около него са изчерпани като ръководители на БФС.
Резултат от тяхното управление аз лично не виждам - нито един.
Категорично не мога да се съглася, че тяхното управление се ограничава до - ние осигуряваме парите за лагерите на националния и очакваме футболистите да играят. Защо няма резултати - не знаем.
Това като го чуя от Лечков особено ми призлява.

Притеснявам се че Бербатов АКО седне на ръководния пост също нищо няма да направи.

Повече ме притеснява, че Домусчиев е този който има най-силни позиции и сега просто ще ги бетонира с посочен от него човек.
Няма да е неизвестно име, но със сигурност няма да е човек, който да говори на масовия зрител.

bluesupport
Мнения: 260
Регистриран на: 16 май 2008 15:56
Контакти:

Re: А след Боби, кой?

Мнениеот bluesupport » 15 окт 2019 20:12

Не перуката е причината за упадъка на футбола и държавата. Перуката е просто лицето на всичко случващо. Той си бе кукла на конци и бушон, който като му дойде времето изгоря. Сега ще сложат друг бушон, който ще търпим до следващия път и така.
Не виждате ли, че всичко в държавата е разпределено между политически кръгове, чиято единствена цел е да обират и последните стотинки на българина. Всичко е нагласено и фалшиво. Фалшиви собственици, фалшиви клубове, фалшив футбол, фалшиви конкурси и т.н. Не виждате ли, че всеки един проект или ремонт, който се направи, се разпада буквално месеци след това. Но пък иначе е платен колкото 2 нови. Тези пари откъде мислите, че идват?! Първо трябва да се започне от държавата и чак след това да се обърне внимание на спорта.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта