България-Англия-14 октомври от 21:45 часа

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6496
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: България-Англия-14 октомври от 21:45 часа

Мнениеот Alexx » 14 окт 2019 23:49

diplomat написа:
ivan56 написа:Англичаните ясно показаха(тв която излъчваше мача), откъде идват провокациите. Виждат се лица, маймунски скандирания, нацистки поздрави, анораци с надписи SW99.
Иначе англичаните били лиглювци.

Заеби, направо ми се реве, нищо добре не ни чака. Нито сме обединени като народ, нито имаме някакво уважение, възпитание или ценностна система.


1. КАто не сме обединен народ за къв уй пишеш, че 90% от българите сме расисти. Ако това беше вярно то ние щяхме да сме обединени. Явно логиката ти куца.
2. Коментирай пияните англичани и тяхната ценностна система. Ако тръгна мога да ти извадя кусури на всички цивилизовани държави в ЕС.

goshev
Мнения: 1572
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: България-Англия-14 октомври от 21:45 часа

Мнениеот goshev » 14 окт 2019 23:49

ivan56 написа:Англичаните ясно показаха(тв която излъчваше мача), откъде идват провокациите. Виждат се лица, маймунски скандирания, нацистки поздрави, анораци с надписи SW99.
Иначе англичаните били лиглювци.

Англичаните винаги се класират безпроблемно за големи първенства, а там редовно им набиват кухите канчета и си тръгват по-посрани и от нас днес.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23125
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: България-Англия-14 октомври от 21:45 часа

Мнениеот W84me » 14 окт 2019 23:50

Dani Kiki написа:
W84me написа:Космонавта не разбрал какво е станало :mrgreen: :mrgreen:


Ми той човека бранеше честта на България, как да разбере... :)

Вкарали много голове на Косово и Черна Гора, не било толкова зле, готов да се кара :mrgreen: :mrgreen: Като казвам, че е олицетворение на 20 години некадърност...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: България-Англия-14 октомври от 21:45 часа

Мнениеот Цецо Чука » 14 окт 2019 23:50

miro_rz написа:Десподов пак е на ниво зад микрофона! :shock:


Така трябва да гледаме НАД нещата.
Те Англия и на Косово вкараха много.

:) :) :)

Радва много тва момче
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23125
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: България-Англия-14 октомври от 21:45 часа

Мнениеот W84me » 14 окт 2019 23:52

Вижте, това е Англия... Вижте, те вкараха и на Косово :mrgreen: :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6496
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: България-Англия-14 октомври от 21:45 часа

Мнениеот Alexx » 14 окт 2019 23:52

diplomat написа:
Alexx написа:Защо не коментираш пияните англичани? Ама нали е модерно само да мразим себе си....

Нали именно тва коментирам, кое не разбра от написаното? :shock: Що не обиждате кралицата, или да псувате тия шишковци, а директно се почва с расистки скандирания и лозунги???


1. аз не съм част от тея клика хора които издават маймунски звуци. Не харесвам расизма и расистите. Позицията ми е в случая е срещу твоята позиция,че каква измет сме ние булгаристанците ала първосигналният ти мозък иска да ме сложи в групата с расисти.

2. Искаш да кажеш,че е някак си по-редно да се псува традиционна институция като монархията отколкото конкретен футболист?

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: България-Англия-14 октомври от 21:45 часа

Мнениеот diplomat » 14 окт 2019 23:53

Alexx написа:
diplomat написа:
ivan56 написа:Англичаните ясно показаха(тв която излъчваше мача), откъде идват провокациите. Виждат се лица, маймунски скандирания, нацистки поздрави, анораци с надписи SW99.
Иначе англичаните били лиглювци.

Заеби, направо ми се реве, нищо добре не ни чака. Нито сме обединени като народ, нито имаме някакво уважение, възпитание или ценностна система.


1. КАто не сме обединен народ за къв уй пишеш, че 90% от българите сме расисти. Ако това беше вярно то ние щяхме да сме обединени. Явно логиката ти куца.
2. Коментирай пияните англичани и тяхната ценностна система. Ако тръгна мога да ти извадя кусури на всички цивилизовани държави в ЕС.

Обединение на народа значи расизъм и омраза към чужденците, така ли? :lol: Не съм фен на пияните англичани, ама тях редовно си ги стрижат и само извън Англия смеят да си показват рогата. Тва, че ги жалят, е проблем на местните органи на реда. Да ги заключват и да ги вкарват по затворите по бързата процедура. Ама пак не разбирам кво общо има това с расистките прояви?

Dani Kiki
Мнения: 776
Регистриран на: 13 дек 2009 13:57
Контакти:

Re: България-Англия-14 октомври от 21:45 часа

Мнениеот Dani Kiki » 14 окт 2019 23:54

W84me написа:
Dani Kiki написа:
W84me написа:Космонавта не разбрал какво е станало :mrgreen: :mrgreen:


Ми той човека бранеше честта на България, как да разбере... :)

Вкарали много голове на Косово и Черна Гора, не било толкова зле, готов да се кара :mrgreen: :mrgreen: Като казвам, че е олицетворение на 20 години некадърност...


Е той си е тъпо парче по рождение....
realno: Бройчо сега се оплаква като клиент изпуснал евтино олио? :)

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6496
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: България-Англия-14 октомври от 21:45 часа

Мнениеот Alexx » 14 окт 2019 23:54

diplomat написа:
Alexx написа:
diplomat написа:
ivan56 написа:Англичаните ясно показаха(тв която излъчваше мача), откъде идват провокациите. Виждат се лица, маймунски скандирания, нацистки поздрави, анораци с надписи SW99.
Иначе англичаните били лиглювци.

Заеби, направо ми се реве, нищо добре не ни чака. Нито сме обединени като народ, нито имаме някакво уважение, възпитание или ценностна система.


1. КАто не сме обединен народ за къв уй пишеш, че 90% от българите сме расисти. Ако това беше вярно то ние щяхме да сме обединени. Явно логиката ти куца.
2. Коментирай пияните англичани и тяхната ценностна система. Ако тръгна мога да ти извадя кусури на всички цивилизовани държави в ЕС.

Обединение на народа значи расизъм и омраза към чужденците, така ли? :


Последно ние обединени ли сме или не сме обединени? Я ми обясни...

Dust
Мнения: 8059
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: България-Англия-14 октомври от 21:45 часа

Мнениеот Dust » 14 окт 2019 23:55

Alexx, отиди го обясни на западните медии това, които пишат, че сме расисти и последната дупка на кавала, а не някаква група идиоти, така че всичко сме под ножа
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта