ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3537
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Мнениеот rebelheartous » 08 юни 2019 18:13

hd29 написа:Балъков се изложи тотално снощи.Помним треньорските му подвизи още от времето му в Черноморец,но тук определено достигна нови висини.Така и не разбрах каква бяха тези комични разигравания на топката в нашето поле.Още в първите 15 мин се видя,че подобно изнасяне на топката е непосилно за играчите ни в защита и халфовата линия и въпреки това продължиха да се излагат до края на мача.Събрани на куп толкова посредствени играчи в националния отбор аз не съм виждал никога.Те играят в някакви пародиии и втори осмици той национали ги прави смях.


Това беше първият мач на Бала в националния.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22817
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България /07.06/ 21:45

Мнениеот NOMER14 » 08 юни 2019 19:02

metodito написа:
peliforewer написа:Балъков тотално се изложи в първия си мач ,изцяло сгрешен състав,върхът беше връщането на Сърмов в националния.Хубчев,Любо Пенев и Стоичков са класа спрямо Балъков като треньори.

И това го установи от един мач? :shock:


Чичовото е бил шампион като треньор, Ицата - втори, Хубчев - втори, купа и суперкупа.
Гледам в нета Балъков всяка година е сменял отбора, като само в Бургас е останал повече от две години. Не намирам успехи в тези отбори.
Хубавото в цялата работа е, че от поколението САЩ'94 Бала е последния, който се пробва в националния като треньор. От това поколение само четирима станаха треньори. Мъри и Ил.Илиев не бяха взети в Америка.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10907
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България /07.06/ 21:45

Мнениеот ivan56 » 08 юни 2019 19:04

NOMER14 написа:
metodito написа:
peliforewer написа:Балъков тотално се изложи в първия си мач ,изцяло сгрешен състав,върхът беше връщането на Сърмов в националния.Хубчев,Любо Пенев и Стоичков са класа спрямо Балъков като треньори.

И това го установи от един мач? :shock:


Чичовото е бил шампион като треньор, Ицата - втори, Хубчев - втори, купа и суперкупа.
Гледам в нета Балъков всяка година е сменял отбора, като само в Бургас е останал повече от две години. Не намирам успехи в тези отбори.
Хубавото в цялата работа е, че от поколението САЩ'94 Бала е последния, който се пробва в националния като треньор. От това поколение само четирима станаха треньори. Мъри и Ил.Илиев не бяха взети в Америка.


Днес тапия е взел Емо Костадинов :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22817
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Мнениеот NOMER14 » 08 юни 2019 19:05

Не се бъзикай с Емо.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10907
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Мнениеот ivan56 » 08 юни 2019 19:07

Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

bluesupport
Мнения: 260
Регистриран на: 16 май 2008 15:56
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Мнениеот bluesupport » 08 юни 2019 19:37

Че Балъков пусна някои доста странни играчи е вярно, но е вярно, че и други да беше пуснал, нямаше да е много по-различно. Истината е, че футболистите ни са много слаби и това се вижда по отборите, в които играят. Чехите снощи дори и с този си отбор спокойно можеха да ни качат на 5-6 гола. Достатъчно е само да си дадем сметка колко е слаб Тодор Неделев, но въпреки това е далеч пред останалите...Има ли смисъл да продължаваме с коментарите. Някой спомена Георги Илиев. Хубаво, ама той е на 38 години и играе в 5-тия в "мега силното" ни първенство. Като цяло нашият футбол е някаква извратена версия на тази игра, която по-скоро наподобява ръгби, играещо се по правилата на футбола. Всичко е едно блъскане и кюскане напред и каквото стане в мелето. Ако междувременно вържем повече от 2 паса на по 5 метра, значи сме играли супер красиво. Ако пък някой направи случайно някой по-дълъг и точен пас, автоматично става супер талант.

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Мнениеот Red Warrior » 08 юни 2019 20:13

rebelheartous написа:
hd29 написа:Балъков се изложи тотално снощи.Помним треньорските му подвизи още от времето му в Черноморец,но тук определено достигна нови висини.Така и не разбрах каква бяха тези комични разигравания на топката в нашето поле.Още в първите 15 мин се видя,че подобно изнасяне на топката е непосилно за играчите ни в защита и халфовата линия и въпреки това продължиха да се излагат до края на мача.Събрани на куп толкова посредствени играчи в националния отбор аз не съм виждал никога.Те играят в някакви пародиии и втори осмици той национали ги прави смях.


Това беше първият мач на Бала в националния.

Изказването на Балъков, че играта му е харесала, на теб как ти се струва?
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21456
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България /07.06/ 21:45

Мнениеот metodito » 08 юни 2019 20:49

NOMER14 написа:Хубавото в цялата работа е, че от поколението САЩ'94 Бала е последния, който се пробва в националния като треньор.

Дано си прав, понеже те могат да повторват, потретват. Аз не знам Балъка ще има ли успех. А и в група с Англия и Чехия, не съм сигурен какво е успех. Третото място не ми е като успех много... Просто се учудвам как беше сринат национала и треньора му с един мач. Аз имам само една критика към него: да излезеш с трима защитника срещу Чехия... не е сериозно. Играхме реално с трима в защита и с двама халф-бека. Получих дежавю от Топчо. И дввамата са гледали италиански мачове явно. Супер, ма едно е да гледаш, друго е да го правиш. Нямаме изпълнителите за 3-5-1-1. И такива формати там ги учат още по школите. Според мен още на полувремето трябваше да промени схемата.
И още нещо: това беше офанзивния вариант на 3-5-2 (1-1). :oops:
Последна промяна от metodito на 08 юни 2019 20:54, променено общо 1 път.

peliforewer
Мнения: 9614
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Мнениеот peliforewer » 08 юни 2019 20:52

Red Warrior написа:
rebelheartous написа:
hd29 написа:Балъков се изложи тотално снощи.Помним треньорските му подвизи още от времето му в Черноморец,но тук определено достигна нови висини.Така и не разбрах каква бяха тези комични разигравания на топката в нашето поле.Още в първите 15 мин се видя,че подобно изнасяне на топката е непосилно за играчите ни в защита и халфовата линия и въпреки това продължиха да се излагат до края на мача.Събрани на куп толкова посредствени играчи в националния отбор аз не съм виждал никога.Те играят в някакви пародиии и втори осмици той национали ги прави смях.


Това беше първият мач на Бала в националния.

Изказването на Балъков, че играта му е харесала, на теб как ти се струва?

Опитва се да запази спокойствие в отбора преди мача с Косово който се явява много важен за надеждите ни поне да сме в играта в квалификацията.Сигурен съм че му е ясно че се е провалил с решенията си за мача с Чехия,малко в повече ми дойде прозрението му че Сърмов направил перфектен мач :) .
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

peliforewer
Мнения: 9614
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България /07.06/ 21:45

Мнениеот peliforewer » 08 юни 2019 21:00

metodito написа:
NOMER14 написа:Хубавото в цялата работа е, че от поколението САЩ'94 Бала е последния, който се пробва в националния като треньор.

Дано си прав, понеже те могат да повторват, потретват. Аз не знам Балъка ще има ли успех. А и в група с Англия и Чехия, не съм сигурен какво е успех. Третото място не ми е като успех много... Просто се учудвам как беше сринат национала и треньора му с един мач. Аз имам само една критика към него: да излезеш с трима защитника срещу Чехия... не е сериозно. Играхме реално с трима в защита и с двама халф-бека. Получих дежавю от Топчо. И дввамата са гледали италиански мачове явно. Супер, ма едно е да гледаш, друго е да го правиш. Нямаме изпълнителите за 3-5-1-1. И такива формати там ги учат още по школите. Според мен още на полувремето трябваше да промени схемата.
И още нещо: това беше офанзивния вариант на 3-5-2 (1-1). :oops:

От тази Чехия и Черна гора и Косово ще взимат точки,помни ми думите.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта