Сега доволни ли сте?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Scanspeak
Мнения: 55
Регистриран на: 06 юни 2015 15:47
Контакти:

Re: Сега доволни ли сте?

Мнениеот Scanspeak » 11 окт 2017 21:18

Дежурният жълто-червен картон и шоколадчето, дето не разбира български, като ги нямаше в отбора направихме най-силните си мачове в тези квалификации. Не разбирам воя на трите фена на Разград на какво основание е, фактите говорят, че без натурализираните им по криминален начин (вижте как са получили двойно гражданство и в какъв срок) "звезди" отборът ни играе по-силно. И няма как иначе, боли го Марселиньо, роден на 10-на хиляди мили от тука, за България. Националния е за футболисти с произход България, поне ще тичат ако не друго.
"Този коментар е спонсориран от Кен, кренвирши за всеки зелен"

doblesten
Мнения: 39
Регистриран на: 19 авг 2017 18:24

Re: Сега доволни ли сте?

Мнениеот doblesten » 11 окт 2017 21:18

Видя се, че нямаме средна линия. А в Лудогорец има!

doblesten
Мнения: 39
Регистриран на: 19 авг 2017 18:24

Re: Сега доволни ли сте?

Мнениеот doblesten » 11 окт 2017 21:27

Scanspeak написа:Дежурният жълто-червен картон и шоколадчето, дето не разбира български, като ги нямаше в отбора направихме най-силните си мачове в тези квалификации. Не разбирам воя на трите фена на Разград на какво основание е, фактите говорят, че без натурализираните им по криминален начин (вижте как са получили двойно гражданство и в какъв срок) "звезди" отборът ни играе по-силно. И няма как иначе, боли го Марселиньо, роден на 10-на хиляди мили от тука, за България. Националния е за футболисти с произход България, поне ще тичат ако не друго.

Те са професионалисти и ги боли да блеснат на световното пред големите отбори-цел за трансфер! Пък нека се правим на националисти! Такива като Божидар Кр. - на следващия мач гол може да не вкарат, но червен картон задължително ще си изпросят. Да сме благодарни на съдията, че за тези влизания с бутоните не го получи! Но това го може!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Сега доволни ли сте?

Мнениеот Eminem » 11 окт 2017 21:29

И какъв е смисълът от национални отбори, ако ще се натурализират играчи ? Всеки отбор ще си взима чужденци, сякаш е трансферен прозорец и какъв е смисъла на това нещо ? Ние вече гледаме такова нещо - клубните отбори.
Заради това натурализиране, се обезценяват първенствата за национални отбори.

Потребителски аватар
slavista1974
Мнения: 98
Регистриран на: 11 юни 2016 10:12
Контакти:

Re: Сега доволни ли сте?

Мнениеот slavista1974 » 11 окт 2017 21:31

Ако ставаше само с тичане Етиопия и Мароко щяха да се редуват да стават световни шампиони.Интересно ми е тоя спор да ли се води примерно в Белгия?Или в Германия?

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Сега доволни ли сте?

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 11 окт 2017 21:39

slavista1974 написа:Ако ставаше само с тичане Етиопия и Мароко щяха да се редуват да стават световни шампиони.Интересно ми е тоя спор да ли се води примерно в Белгия?Или в Германия?

В националния отбор на Германия НЕ играят натурализирани състезатели. За Белгия не ми се проверява... 8-)
Това е съставът на бундестима за последните 2 мача срещу Северна Ирландия и Азербайджан:
https://www.dfb.de/die-mannschaft/team/
П.П. Иначе след като държави като Италия и Русия натурализират чужденци за своите национални отбори, защо ние да се правим на по-католици от папата!?... :roll: 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
slavista1974
Мнения: 98
Регистриран на: 11 юни 2016 10:12
Контакти:

Re: Сега доволни ли сте?

Мнениеот slavista1974 » 11 окт 2017 21:53

Викаш Боатенг,Кимих,Джан и Мустафи са чистокръвни арийци!

doblesten
Мнения: 39
Регистриран на: 19 авг 2017 18:24

Re: Сега доволни ли сте?

Мнениеот doblesten » 11 окт 2017 22:04

slavista1974 написа:Ако ставаше само с тичане Етиопия и Мароко щяха да се редуват да стават световни шампиони.Интересно ми е тоя спор да ли се води примерно в Белгия?Или в Германия?

Не се води! Те просто печелят!

doblesten
Мнения: 39
Регистриран на: 19 авг 2017 18:24

Re: Сега доволни ли сте?

Мнениеот doblesten » 11 окт 2017 22:07

Captain Stottlemeyer написа:
slavista1974 написа:Ако ставаше само с тичане Етиопия и Мароко щяха да се редуват да стават световни шампиони.Интересно ми е тоя спор да ли се води примерно в Белгия?Или в Германия?

В националния отбор на Германия НЕ играят натурализирани състезатели. За Белгия не ми се проверява... 8-)
Това е съставът на бундестима за последните 2 мача срещу Северна Ирландия и Азербайджан:
https://www.dfb.de/die-mannschaft/team/
П.П. Иначе след като държави като Италия и Русия натурализират чужденци за своите национални отбори, защо ние да се правим на по-католици от папата!?... :roll: 8-)

Гледай тенис! Звереви от преди колко "века" са натурализирани? Всеки търси там, където има нужда! За футбола си имат такива, защото е Германия. Ако тук прииждаха да се заселват, и ние щяхме да имаме в изобилие!

Потребителски аватар
openminded
Мнения: 644
Регистриран на: 04 май 2015 22:09
Контакти:

Re: Сега доволни ли сте?

Мнениеот openminded » 11 окт 2017 22:30

Моля някой да ме поправи, ако бъркам, но мисля, че всички играчи от маншафта с негермански имена са родени или най-малкото израснали там, така че не виждам за какво натурализиране става дума.Друг е въпросът, че примерът с Германия не е удачен, защото това е страна, която привлича тълпи имигранти, които биха искали да родят и отгледат децата си там.А чистокръвни арийци имаше по времето на Третия райх, сега времената и реалностите / особено демографските / са съвсем различни.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта