Холандия - България /03.09/ 19:00 / FT 3:1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13727
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Холандия - България /03.09/ 19:00 / FT 3:1

Мнениеот Red_Neck » 04 сеп 2017 11:06

Представянето и класирането ни напълно отговарят на възможностите.
Върза ни в 2 мача и това даде повод на Плешо да обяви Хубчев за дългосрочен селекционер.
В същото време, играем потресаващо грозен и скучен футбол.
При Любо играехме далеч по-добре и бяхме в играта до последните 2 мача, но това не попречи на папагала да го смени.
Със страх футбол не се играе!
Аз по-страхлив треньор от Хубчев не съм виждал!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Холандия - България /03.09/ 19:00 / FT 3:1

Мнениеот THE G.A.M.E » 04 сеп 2017 11:21

Абе аз гледах 2 гостувания на Люксембург и смея да твърдя, че играят доста по-нападателно от нас, когато ние гостуваме. :lol: Това не е бъзик, а реалност.
Вече и малките отбори са осъзнали, че с игра тип - "Отзад за 0-0, отпред - к'вото дойде", нищо градивно няма да се получи.
Отделно е, че има няколко вида защитна игра, ама Бат' Петьо, отде да го знае.
И тази, която ние практикуваме, към момента, я практикуват само Андора и Лихтенщайн.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Холандия - България /03.09/ 19:00 / FT 3:1

Мнениеот ivan56 » 04 сеп 2017 11:59

След края на квалификациите Пешо Хубчев да си подава оставката, и тия несретници от БФС да намерят КАЧЕСТВЕН треньор на който НЯМА ДА СЕ БЪРКАТ В РАБОТАТА. Защо и от най големият лаик се вижда, че състава се реди от определен кръг хора, а Хубчев колкото и да разправят, че никой не можело да му се бърка не е ВЯРНО. Само като видиш какви смешки са в отбора и ти става пределно ясно. Така не може да продължава. Защо не беше повикан Бодуров, при положение, че се знаеше че Чорбата виси с картон? Излизаш с 9 защитника в мач който трябва да спечелиш, ако искаш да имаш някакви шансове за класиране, и после ми вадиш играч в 20 минута, който уж не си бил свършил работата. Не просто видя, че се е осрал тотално със състава.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13727
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Холандия - България /03.09/ 19:00 / FT 3:1

Мнениеот Red_Neck » 04 сеп 2017 12:33

Не е само това......
Излизайки всеки мач с безброй дефанзивни полузащитници, какъв тон даваш на играчите?
Не случайно и дясната ни зона се пропука.
На Манолев вече му тежат годинките и имайки предвид как се раздаде срещу Швеция, за чий го пускаш титуляр след три дни?
Включването снощи на Зехиров и рендето от ЧМ ме остави безмълвен, а схемата му на игра без нападател (4-3-2-1-0) в два поредни мача е скандална.

Няма да ме изненада, ако срещу Франция излезе с 5-5-0 - с трима ЦЗ и пет разбивачи пред тях... с надеждата Мечо да я вкара със задник ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Холандия - България /03.09/ 19:00 / FT 3:1

Мнениеот ivan56 » 04 сеп 2017 12:47

Е, то хубаво да излезеш само със защитници, ама да имаш качествени играчи, не като тия тролеи, Терзиев при първият гол го е страх да посегне към топката(дръпна си крака последният момент) да не си я набута. Като по млад беше страхлив и муден играч и често Херо му набиваше канчето, никакво развитие в "мега" клуба Лудогорец, общо взето с тези защитници и дефанзивни халфове и при тази игра, 3 гола ни е минимума.
Оставката на Хубчев е задължителна.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Холандия - България /03.09/ 19:00 / FT 3:1

Мнениеот ShooterMan » 04 сеп 2017 14:13

Споделям мнението, че имаме некъдърник за селекционер! Не заради безумието с Холандия. Но когато излизаш по същия начин с нещастници като Беларус, ГУБИШ ВЪЗЛОВ ДВУБОЙ и практически ние там отпаднахме заради него, заради тоя Хубчев. Оставката е задълителна и е крайно време за НОРМАЛЕН треньор! Който да е в час с футболните тенденции и да може да НАРЕДИ отбора съгласно световната практика и новости! Това да наредиш 11 опълченеца....какво очакваш да се случи бе? Чудо? Да наредиш 11 отзад срещу АУТСАЙДЕРА Беларус и да те бият заради грешна тактика някакви рендета? Оставка и още как!
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Холандия - България /03.09/ 19:00 / FT 3:1

Мнениеот doktora25 » 04 сеп 2017 14:52

Истината е че ние в момента нямаме отбор. И нямам предвид, че не играем с достатъчно дух и мотивация, а просто отборът е в процес на изграждане. Видя се как на тези квалификации като цяло завършените отбори, обигравани 3-4 и повече години с минимални ротации и постоянен състав (Белгия, Швейцария, Германия, Полша, Португалия, Хърватия) се представиха далеч по-достойно от тези, които сменят поколенията или търсят своя облик (Холандия, Чехия и т.н.). Испания е интересен случай, защото тепърва ще се опре на огромен капитал, който има в лицето на играчите на Реал, които не е като да не са сработени или да са лишени от шампионски манталитет.

Ние в предни позиции така или иначе имаме "3 коня", които водят отбора към успехите (когато ги има) от доста години. Това са Манолев, Миланов и Попов. Проблемът е че от тръгването на Любо Пенев до ден днешен нямаше момент, в който и тримата да са в добра форма. "Изпуснатата дузпа" от Попов му повлия за известно време, но след това относително бързо се "завърна". Липсата на титулярно място и стабилен отбор се отрази на Манолев. Хубавото е, че през последните месеци този проблем вече е разрешен и той се превръща във водеща фигура в клуба си. Миланов обаче е попаднал в едно безвремие - изключително бавен и продължителен регрес, но само той е този, който може да излезе от него. Видя се обаче срещу Холандия, че с него - зле, без него още по-зле. В същото време ние имаме играчи като Краев, Михаил Александров, Неделев, Делев, Тонев, които съм сигурен че се наблюдават от треньорския екип и ако някой от тях навлезе в желаната форма, показва постоянство и се превърне в лидер в клуба си не се съмнявам, че ще получи титулярно място за сметка на Миланов или на някой от другите двама. Нужен ни е и типичен централен нападател.

Мисля че в халфовата линия е основният позитив, който можем да извлечем от работата на Хубчев. А именно, че той пожела да наложи Славчев, Чочев и Георги Костадинов. Това са качествени млади играчи, пробили на запад, на които обаче е нужно време за сработване и той им го даде. Те могат да се превърнат в здрава основа в средата на терена и съм сигурен, че колкото повече се разчита на тях и не се правят ротации там, толкова по-скоро това ще започне да дава плодове.

На вратарския пост също нещата изглеждат повече от добре с Пламен Илиев (като план Бе никак не е лош вариант и Митрев).

Основният проблем обаче е в защитата. Там нищо не е както трябва, а се нуждаем спешно от титулярна защитна двойка, която да бъде налагана.

Относно начина на игра - вариантите са 3 - офанзивен футбол, дефанзивен футбол и директен при пълно себераздаване и перфектна тактическа дисциплина. За първия е нужна по-голяма индивидуална класа, за втория си мислех, че ще се насочим към него, но сме още по-далече, а може би и не е подходящ спрямо качествата и манталитета на наличните футболисти. Остава третият. И той повече зависи от това, което е в главите на играчите, но ролята на треньора да държи мотивацията им висока, правилно да ги нареди и да изчисти проблемите в защита е ключова.

Трябва да подчертая - аз не давам съвети кой да бъде викан, това трябва да е работа единствено на треньорите, просто анализирам техните действия и вадя изводи относно състоянието на отбора. Имам пълно доверие в Хубчев и неговия екип и считам, че той трябва да работи на спокойствие поне до края на следващите квалификации.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Холандия - България /03.09/ 19:00 / FT 3:1

Мнениеот ivan56 » 04 сеп 2017 15:08

Значи при хер Хубчев всичко е изчислено :lol:
Ето я причината да ни бият всички, оставане в по-ниска урна и класиране на ЕП 2020 :mrgreen:
https://www.sportal.bg/news.php?news=682598
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: Холандия - България /03.09/ 19:00 / FT 3:1

Мнениеот g3_ev2 » 04 сеп 2017 16:19

Големи футболни аристократи сте, драги приятели! Имаме ли отбор, нямаме ли...
Бихме Холандия и Швеция, това е невероятен удар!!! Невероятен...
Бог пак ни намигна обичливо, докарвайки равенство на Франция - Люксембург!
Винаги, когато, зор-заман, сме тръгнали да оправяме работата с победа на чужд терен (както с Холандия), сме загазвали, даже по Стойчо Младеново време чехите ни заклаха в подобна ситуация с 6:0. Даже на 17.11.1993 г. стана щастливо в последната секунда при високо-класен наш отбор!
Сега нека да си представим, че бяхме взели три точки в Беларус, най-реално звучащите 3 т. на чужд терен. След невероятния удар срещу шведите излизахме срещу Холандия с респектиращите 15 т., те - с 10. Тогава, без нашите да са обременени от задължителност, със снощната игра, крива - права, можехме да докараме още 1 т. - 16 т. Идват французите тук, атаки, мачкане и кифове като срещу Люксембург, ние им мушваме една, може да е случайна - 19 т. Безсрамна игра на защита в Люксембург, принуждаваме ги да играят на неясната за тях постепенна атака и Жоро Костадинов все ще им мушне някоя, после - финално опълчение! 22 т. и Русия!
Това беше ключът - 3 т. в Беларус + Бог! Не че е толкова лош отбора - не умеем да ловим питомното! Досущ като във волейбола!
А естетите, които не харесват такъв печелившия футбол, мога да им дам разписанието на Юнион Ивкони за Разград! Там Вандерсон ще ги удовлетвори!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Холандия - България /03.09/ 19:00 / FT 3:1

Мнениеот metodito » 04 сеп 2017 19:47

Абе, преспивайки и премисляйки още един път... Негативните неща де ги мисля, ги споделих вече - няма какво да се дъвчат. Положителните не са малко. Повече са от отрицателните.

"Васил Левски" отново е крепостта, която даже Холандия и Швеция не могат превзе. След тези квалификации, даже и Испания ще идва с едно наум. Ние не просто бихме шведци и холандци. Надиграхме ги.

Относно белорусите. Знаете ли гледах два мача и едно полувреме на тея клатификациите за евротурнирите на БАТЕ. Не, че нещо, два пъти ги играх в Еврофутбол. Още първия път ме заклаха срещу Славия Прага. Как да е. Това тяхното е антифутбол. Същият антифутбол, който играха срещу "Левски" преди години. Нищо чудно, че и Франция не успяха да бият там Беларус. Явно това е футболната философия на Беларус - да играе грозен, груб, хамалски, на боца антифутбол. Ренде до рендето. Без цел за победа. Ми, такива като нас и Франция и други технични отбори не могат да играят срещу такива.

Другото, което е, че нашите играят супер дисциплинирано.

Иначе, негативното го казах: Хубчев е страхлив треньор. Той обаче може да постави основите на един нов национален отбор. Нека при него се научат да спазват тактическа дисциплина, а следващия треньор да надгради. Както каза сеньор Роси: "преди да се научим да бягаме, трябва да се научим да вървим". Образно казано Хубси ги научи да вървят. Преди и това не можеха. Следващият треньор трябва да ги научат да бягат. Ако обаче следващият треньор е от по-малка класа, всичко ще е загубено и се връщаме в детската градина. Именно затова, ако ням кой по-добър, по-добре Хубси. Смятам обаче, че с него няма никъде да се класираме. И нещо много важно! Нямаме кьорава деветка, хора! Нито ЦСКА-София, нито "Левски", нито "Ботев"... няма българска деветка. Кьорава деветка няма.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта