WCQ : България-Швеция /31.08./ 21:45

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

rotamed
Мнения: 59
Регистриран на: 07 сеп 2013 00:10
Контакти:

Re: WCQ : България-Швеция /31.08./ 21:45

Мнениеот rotamed » 01 сеп 2017 00:15

дано е наред момчето :-|

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: WCQ : България-Швеция /31.08./ 21:45

Мнениеот koisa » 01 сеп 2017 00:16

nitro77 написа:
koisa написа:
tevez написа:Kакво беше това интервю с Пацо Тигъра? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Няма такива идиоти като тия от БНТ.

Къв беше този олигофрен? :lol:

Вие сте ид***и и ол*******и. Това внезапно пелтечене е признак за вероятен инсулт, предизвикан от голямо вълнение. Като не знаете, не се изказвайте неподготвени!

Саше, по-долу се извиних и му пожелах да се оправи. Не ми давай наклон кога да се изказвам и кога не!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: WCQ : България-Швеция /31.08./ 21:45

Мнениеот smoothc » 01 сеп 2017 00:18

До тук и 3-те ни победи са на В. Левски.

Вече официално станаха четири :)
Да, факт е, че България е добър домакин, но за съжаление и доста слаб гост.

от smoothc » 13 ное 2016 20:23
Е, след изиграването на 40% от мачовете в групата - България е на 4-точки от първото място и само на 1 точка от второто.
Кой го е очаквал, а!? :)
Като цяло трябва да сме изключително доволни, че имаме толкова силен отбор като Франция, който да мъкне групата
напред и чрез победите си да създава малка дистанция между останалите конкуренти.
Реално, България може да е по-слаба от Холандия и Швеция, но на база програмата(визирайки домакинствата ни и най-вече изиграването на двете тежки гостувания във Франция и Швеция), то по стечение на обстоятелствата се отваря интересна пукнатина, през която малко или много ние имаме сили да се промъкнем.
Едно на ръка, че Швеция и Холандия минават през преходен период, докато ние на практика нищо не губим, напротив!
Ако се хвърлим максимално, то определено можем да поднесем огромна изненада в групата.
НЕ защото сме силни, а просто защото импулсът може да изиграе ролята на катализатора.


Отдавна подозирах, че ще стане нещо подобно, но за съжаление, междувременно се случиха и два изключително неприятни проблема: 1. Изиграхме ужасен мач в гостуването на Беларус 2. Глупакът Лорис(един страшно надценен вратар) сбърка фатално в 94-та минута срещу Швеция.

За пореден път ще се разчита на сметки(помощ) и въртележки в групата.
Ех, колко ценна щеше да бъде сега точката срещу Беларус, но сами сме си виновни!
Въпреки загубата днес Швеция остава фаворит за второто място.
България с тежки два мача срещу Холандия и Франция.
Холандия с последен шанс за запазване на шансовете.
Прекрасна възможност за шведите да се утвърдят, ако спечелят срещу Беларус и срещу Люксембург.
България като цяло е в най-неблагоприятно положение и на практика няма какво да губим вече.

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: WCQ : България-Швеция /31.08./ 21:45

Мнениеот ShooterMan » 01 сеп 2017 00:26

Аз пък мисля, че холандците (каквото и да стане) са в изключителна криза. Неслучайно ги опердашихме тука, а от това, което видях сега с Франция - французите направо им пръснаха задниците! Холандците са скандалджии и думата колектив е нещо непознато там, след такова 4:0 кризата там е голяма, а класирането само налива масло в огъня и вече са се изпокарали :lol: . Остава само да ги засилим по нанадолнището и пак - не са някакво страшилище в момента, а и с тях си играем прилично.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Blagoy
Мнения: 1699
Регистриран на: 07 сеп 2008 17:30
Контакти:

Re: WCQ : България-Швеция /31.08./ 21:45

Мнениеот Blagoy » 01 сеп 2017 00:43

Не знам, холандците, че изобщо не са това страшилище, което бяха, не са...
Но и французите имат изключителен отбор пълен с таланти. Гризман вече е утвърден играч. А Лемар и Мбапе не е случайно, че ги искат такива отбори. И тази вечер го доказаха. Единственият ни шанс да ги бием е французите да са се класирали вече и в последния мач на Васил Левски да не им се играе.
Има някакви илюзорни шансове, но по-скоро трябва да сме реалисти и да мислим за следващите квалификации... отново. Но ако Перуката запази Хубчев като треньор, там ще има шанс. Може да нямаме кой знае какви футболисти, но Хубчев умее да ги подреди и мотивира. Аз днес, примерно, съм възхитен от един Чочев, и то не само заради гола му. Това момче заслужава да играе в по-силен отбор от Палермо.
Тигъра няма какво да го коментирам - и той доказа, че има страхотни качества, страхотен рефлекс. Жалко, че и неговото развитие не тръгна по толкова възходяща линия. Ивелин Попов, колкото и да е хулен, днес изора терена, не може да се отрече, че действаше като истински капитан. Дори и двата мача до края да загубят, тези момчета вече записаха имената си в историята!
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: WCQ : България-Швеция /31.08./ 21:45

Мнениеот doktora25 » 01 сеп 2017 00:45

Мисля, че ако не загубим никой от следващите 2 мача имаме шанс за 2-то място с малко помощ от другите резултати, а при победа те значително нарастват. Програмата на Швеция изобщо не ми се струва лесна - ще им е трудно и при двете гостувания. Холандците както казвах не са още отбор, сменят поколенията, огромно е напрежението върху тях и съм почти сигурен че няма да се класират за световното. Техният стил на игра ни е удобен по принцип. Важно е обаче ние запазили ли сме сили срещу тях, както и французите колко здраво ще се хвърлят срещу нас.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: WCQ : България-Швеция /31.08./ 21:45

Мнениеот ShooterMan » 01 сеп 2017 00:59

Франция е топ отбор, но нека не забравяме, че до мача в София може и да са се класирали. Освен това в България са идвали и с по-силни състави и са падали, не им е любима дестинация :lol: . Всичко това, обаче е гадаене и няма да има смисъл при загуба в Холандия. Днес направихме далеч по-трудното, да бием шведите. Продължавам да смятам, че холандците освен чисто футболно вече са го ударили и на скандали, обвинения и т.н., те са такъв тип отбор - не колектив, а 11 субекта и малко е нужно да излязат от релси. Винаги са били такива. Трябва и късмет разбира се, щото каквото и да е, мача е в Амстердам :roll: . Хубавото е, че въпреки лесната им програма и шведите не са кой знае къв отбор, големите им играчи се пенсионираха наскоро и според мен ще видят повече зор в Холандия от нас, а за Беларус не знам....руснаците са корави, ако и терена им е нива може и да направят нещо :roll:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: WCQ : България-Швеция /31.08./ 21:45

Мнениеот ShooterMan » 01 сеп 2017 01:10

Впрочем, покрай кефа от победата изпускаме да кажем 2-3 думи за съдията. Абсолютно италианско лайно и свири изключително тенденциозно! Много измислена дузпа, много пресилени картони за наши играчи. Връх на всичко беше пожалването на шведския дърводелец за удар без топка (направи 2 такива) и доволно си псуваше съдията. За мен това си е ясен знак, че шведите са предвидени за класиране. Те са били винаги фаворити на мафията в УЕФА (свири европейски съдия) още от времето на мазното прасе Ленарт Йохансон. Едва ли са загубили позиции, а от видяното - убеден съм, че не са
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: WCQ : България-Швеция /31.08./ 21:45

Мнениеот HardWork » 01 сеп 2017 01:15

Важи ли правилото за най - добрия трети от групите на бараж? Ако е така имаме шанс за бараж! В момента сме единственият отбор заемащ 3то място в групата си с 12 точки. Всички останали са с по 11 и надолу. Все си мисля, че можем да измъкнем нещо в Холандия, а Франция едва ли ще се напъва срещу нас след като вероятно ще е сигурен за първото място!

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: WCQ : България-Швеция /31.08./ 21:45

Мнениеот THE G.A.M.E » 01 сеп 2017 01:15

Blagoy написа: Единственият ни шанс да ги бием е французите да са се класирали вече и в последния мач на Васил Левски да не им се играе.
Или до към 10-тата мин. На'ще да са обърнали глезените на 2-ма - 3-ма французи, и онези да си кажат - "Баси, не си струва да се натегаме, че тия балканци ще ни осакатят." :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта