WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Мнениеот ivan56 » 26 мар 2017 11:50

Hertha_BSC написа:Във футбола играеш, колкото ти позволи противника. Е, Холандия не игра, а ние отбелязахме само два гола. Представете си, че един отбор се изправя срещу забити в земята колчета?!... За 90-мин. игра да отбележиш само две попадения...?!
Точно такава бе ситуацията и снощи. Гостите не играха, не бягаха, не се напънаха поне малко. Вие си направете извода кой бе в ролята на колче, и дали трябва да се радваме на играта на България???
Шансове за световно, на теория имаме. Не бих казал същото на практика. Слаби сме, с класи под Франция, Швеция и Холандия. Моля ви, не се заблуждавайте, че този отбор на България е дръпнал напред. Всеки реално гледащ на нещата човек, би си направил този извод.
Зная, че оценката ми за мача ще бъде оценена критично от повечето, но това са фактите. Пък и всеки има право на мнение.
Един уважаващ себе си отбор, при положение, че няма никой насреща... Еми това 2:0 е меко казано смешно!!!
Приятен ден!!!


Всеки с мнението си, значи оня ден с мъки бием Беларус и колоса Люксембург, сега биеш Холандия с 2:0, било малко.
Същата тази Холандия на която, първият удар към вратата беше към 60 минута. Дали за това нямат вина и нашите играчи :?
Да говорим за Русия е крайно, но апетита идва с яденето.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

favaca8888
Мнения: 4114
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Мнениеот favaca8888 » 26 мар 2017 11:52

Teo написа:
favaca8888 написа:Абе аз имам чувството че ако "бехме" паднали тук щеше да е голяма радост.
Слагам бехме в кавички,щото в тоя форум явно е пълно с чужденци,които знаят български и пишат глупости.
Да е жив и здрав Хубси ! С него можем да прокопсаме и да вземем пък да се класираме на световно. ;)
Тогава на Тео,мео,сандита и тема подобни олигофрени да си режът вените и да скочат отнякъде,ама така да е от по-високо.
Мача като цяло не бе кой знае какво, добре че беше това младото момче,то дете направо от холандците.И двата гола станаха след негови грешки.Обаче на 17г.го викат в национала и това е ! Евала на холандците,тук това не може да стане.
Ако си вземе гостуванията с Беларус и Люксембург,бием Швеция в къщи и паднем като гост на Холандия и като домакин от Франция имаме шанс за З тото място.


С кой ще се класираме на световно с тия ли?! :lol:
@ Пич слез на земята моля те!!!! :mrgreen:



Не с тия, а с този треньор ;)

Аз пък вчера се изкефих мега мощно, напих се като свиня и крещехме по улиците българи юнаци!
Нямам нищо против да го направя още няколко пъти,пък вие си хейтвайте тук,келеши :mrgreen:
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Мнениеот korteneca » 26 мар 2017 11:55

Победата си е победа! Жалко е да се омаловажава успеха на нашите. Този път от последната резерва до треньора се справиха добре, а вие само се чудите за какво да се хванете и как да оплюете играчите. ;)
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

botevplovdiveoe
Мнения: 822
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Мнениеот botevplovdiveoe » 26 мар 2017 12:09

Hertha_BSC написа:Във футбола играеш, колкото ти позволи противника. Е, Холандия не игра, а ние отбелязахме само два гола. Представете си, че един отбор се изправя срещу забити в земята колчета?!... За 90-мин. игра да отбележиш само две попадения...?!
Точно такава бе ситуацията и снощи. Гостите не играха, не бягаха, не се напънаха поне малко. Вие си направете извода кой бе в ролята на колче, и дали трябва да се радваме на играта на България???
Шансове за световно, на теория имаме. Не бих казал същото на практика. Слаби сме, с класи под Франция, Швеция и Холандия. Моля ви, не се заблуждавайте, че този отбор на България е дръпнал напред. Всеки реално гледащ на нещата човек, би си направил този извод.
Зная, че оценката ми за мача ще бъде оценена критично от повечето, но това са фактите. Пък и всеки има право на мнение.
Един уважаващ себе си отбор, при положение, че няма никой насреща... Еми това 2:0 е меко казано смешно!!!
Приятен ден!!!


Ти сериозно ли мрънкаш,че сме били Холандия САМО с 2:0 ? :lol: :lol: :lol:

Аман от разни комплексирани тролове,където и финал на световното да загубим пак ще се разциврят,че за нищо не ставаме и тн. И аз съм против надуването на балони и да,вероятно няма да се класираме никъде , но на фона на алкохолизираното чалга поколение,което имаме във футбола ( и не само) такива успехи са си повод за радост.Който си е помислил,че сме Германия,Франция,Бразилия и тн. и трябва да мачкаме всичко наред да си пие хаповете.
КАУЗА КОЛЕЖА!

Потребителски аватар
Аврамов
Мнения: 453
Регистриран на: 31 юли 2014 15:52
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Мнениеот Аврамов » 26 мар 2017 12:25

Откровено казано след "златното поколение" се сещам само за два толкова силни мача на националния отбор, като снощния: победата с 2:0 срещу Белгия като гости и домакинската ни победа с 2:0 срещу Хърватска.
Определено този път случихме на национален селекционер и аз винаги съм мечтал националният ни отбор да играе такъв футбол - желязна тактическа дисциплина, здрава защита и убийствена контраатака. С подобна игра можем да бием всеки, но още много работа предстои. Да бъдем здраво стъпили на земята, да не се главозамайваме и успехите рано или късно ще дойдат.

Поздравления за Петър Хубчев, за момчетата и целия щаб на националния отбор!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Мнениеот Red_Neck » 26 мар 2017 12:34

Честита победа!

Мач изцяло в стил "Хубчев". Поздравявам селекционера за трезвата оценка на качествата на момчетата преди и след мача.

Най-слабата и безидейна Холандия, която съм гледал.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Мнениеот Pride » 26 мар 2017 12:37

Браво на Хубчев и футболистите.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

botevplovdiveoe
Мнения: 822
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Мнениеот botevplovdiveoe » 26 мар 2017 12:40

По кръчмарски сметки ако вземем 9 точки от Беларус,Швеция и Люксембург и поне една от мачовете с Франция и Холандия ще се класираме.Лошото е,че вероятно ще се насерем още в Беларус , но дано най-накрая ни опровергаят тия футболисти...
КАУЗА КОЛЕЖА!

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3961
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Мнениеот djd » 26 мар 2017 12:51

Значи сметките за класиране са за Лечков.
А извиканите футболисти и треньора трябва да си гледат формата, играта и да се стремят винаги към победа, независимо от съперника. Всеки следващ мач на националния трябва да е най-важният в кариерата им.

Потребителски аватар
paro24
Мнения: 737
Регистриран на: 26 май 2011 01:54
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Мнениеот paro24 » 26 мар 2017 12:51

По-добре да не правим сметки, понеже и на предишните световни квалификации, преди последните 3 мача се движихме невероятно и нямахме загуба. След това паднахме от Италия, но играхме добре и направо ги изпуснахме.
Но дойде краха в последните два мача и си застанахме на нашето си 4 място. :)


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта