WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

ihtiandar
Мнения: 566
Регистриран на: 30 юни 2016 22:32
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Мнениеот ihtiandar » 26 мар 2017 21:05

Сигурно съм най-големият скептик/прогнозата ми беше 2 чисти гола за Холандия/,но нашите играха и то доста добър футбол.Честито на всички българи......
Към коментаторите - казва се само фамилията на играча.Двете имена се казват ако има 2ма с еднакви първи.Абе мода ли е , знания ли показвате , пред кого?

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9094
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Мнениеот bubka » 26 мар 2017 21:21

Teo написа:Колко пъти им се даде кредит на доверие на тия, колко пъти ми кажи?!
Правят 2 силни мача и срещу средняците се насираме всеки път по един и същ начин... докато Голямата Перука е на власт и Малката пази на вратата голям форум никога няма видиме! Това е повече от ясно!
Какво да им се радвам???? Това вчера нашето футбол ли беше?! Някакви бездарни балонни топки напред и по някакъв жив късмет Праз взе, че вкара, втория гол още 10 000 пъти да стреля по тоя начин няма направи нищо.
Ако тоя футбол ви харесва, на мен не!


Ти си абсолютно най-дебилното и дребно човече, което може да съществува в тоя сайт. Първо ние също сме средняшки отбор, да направиш 2 силни мача и след това слаби е напълно естествен процес, така да го кажем и не е задължително обяснението за слабия мач всеки път да се състои в "ама тея са чалгари, тея не се раздават" и т.н. Има си много субективни фактори за това и например ако паднем следващия мач гости на Беларус ще е нещо нормално, тъй като сме гости на отбор от нашето ниво (+ – малко по-добри или по-слаби) и дори и при пълно себераздаване от играчите загуба е възможна.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

realnoncho
Мнения: 68
Регистриран на: 08 ное 2008 17:37
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Мнениеот realnoncho » 26 мар 2017 22:08

Бях на стадиона като фоторепортер и не очаквах много, ама ни се получи. Аз викам, че трябва да си се радваме на една от малкото добри победи, които ни дава националите в последните години. А който смята друго да види хубаво физиономията на Робен след мача ;)

Изображение
Фотография @ http://www.NonchoILiev.com

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Мнениеот ELFen » 27 мар 2017 09:00

Чудесна изненада! Трябва да се признае, че дори се игра нелош футбол...ще проличи нататък , дали холандците са толкова слаби или Хубчев може да сътвори някакво чудо и да напипва верните играчи за всеки оставащ мач! Успех !
висша математика:314 :idea:

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Мнениеот Red_Neck » 27 мар 2017 09:16

PFC Litex написа:Днес в обедната емисия новини на БТВ (мястото, от където за пръв път научих резултата и че сме победили Холандия) водещия направи баси изцепката, юношата на ЦСКА-София Симеон Славчев даде прекрасен пас към Спас Делев... :lol:

Браво за победата.

Това ли намери да кажеш за мача бре, ..... нефелен?! :evil:
.... все едно всяка година бием отбор от ранга на лалетата в официален мач.
Как живееш с толкова негативизъм?

ПП: ... преброи ли колко момчета от отбора са яли бял хляб от ръцете на твоя душманин? ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

kalikata
Мнения: 2
Регистриран на: 27 мар 2017 11:18
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Мнениеот kalikata » 27 мар 2017 11:21

Показахме мъжка игра и за това имаше резултат!

zaleza1234
Мнения: 196
Регистриран на: 01 сеп 2014 14:00
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Мнениеот zaleza1234 » 27 мар 2017 11:26

Честита победа, българи! Много ми беше гот в събота, неочаквано приятна изненада се получи. Респект и уважение за всички момчета които играха този мач!!!

Потребителски аватар
vg_vasilev
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2013 09:39
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Мнениеот vg_vasilev » 27 мар 2017 12:10

Аз се радвам на победата, но като гледам статистиките смятам, че до голяма степен имахме страшен късмет!

България-Холандия

България-Беларус

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Мнениеот g3_ev2 » 27 мар 2017 12:54

Може да ви се сторя смешен, но, според мен, бихме холандците в стил Лестър! В този стил нашият национален отбор се класира преди години (1962, 1966, 1970 и 1974 г.) на 4 световни първенства. Голямо нещо във футбола е да се намали скоростта на противника в подстъпите към собствената врата, за да се увеличи ефективността на крайната защита и за да няма стандартни положения в близост до вратата ни. После - хладнокръвно да се разиграе топката в тази зона, за да я измъкнеш от атакуващите нападатели на противника и трето - бързо да развиеш скоростна контраатака. Холандия не е слаб отбор, помнете ми думата, просто имат доста млади играчи, трябва им време, за да влязат в мача, а през това време нашият Варди (Спасето) им я мушна два пъти. Обвиняват 17-годишния защитник на Холандия за първия гол, но всъщност колегите му, с неглижирането на покритието, му създадоха проблем в овладяването на топката и Делев го изпревари.
Не съм съгласен, че нашите играчи нямат класа. Просто беднотията у нас ги кара от малки да се хващат "за сламката" в първенства в други страни, в които няма как да израснат и където ги вземат главно като евтина стока, а и ги притъкмяват към техните, по правило непечеливши, стилове на игра.
Спомням си, при Любо Пенев беше започнало едно събуждане, но за няколко мача, и после всичко утихна и спадна, дано не се повтори и сега. Винаги съм вярвал на интелигентността на Петьо Хубчев, и като играч, и като треньор и никога няма да проумея как са виждали нещата в Берое, като го освободиха!

kopanka
Мнения: 2
Регистриран на: 27 мар 2017 14:34
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Мнениеот kopanka » 27 мар 2017 14:36

Браво момчета. Все така за напред!


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта