WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3961
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Мнениеот djd » 26 мар 2017 11:36

Честита победа!
Имах някакво усещане няколко дни преди мача, че може и да бием.
ОК, нямаме кой знае какви футболисти. Но се видя, че при правилна тактика, себераздаване, дисциплина и взаимопомощ, нещата се получават. Ако и във вътрешното първенство играят по такъв начин, ще имаме много оспорвани мачове и публиката ще се върне на стадионите. Онзи ден младежите също постигнаха престижна победа срещу Франция. Дано това да не е еднократен изблик, а начало на трайна промяна във футбола.
Успех в следващите срещи от групата!

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Мнениеот Teo » 26 мар 2017 11:38

peliforewer написа:
Teo написа:Пак празен стадион за примадоните на Перуката не се притеснявай! 8-)
@ Тая калитарска победа срещу най-слабата Холандия в историята ще ти излезе през носа!
До оня ден Праз беше от селяк, днес вече го издигнахте до Крал! :mrgreen:
Радвам се, че тия не ги подкрепям вече... ние национален отбор нямаме, имаме национална връзкарщина!
Къде играе тоя куц кон Малката Перука, че не ми е ясно?! :lol: :lol:

ПП Да вкараш Антон Недялков в края на мача които в момента е най-силния ляв бек в България е кощунство!

Момче младо тръгваш в грешната посока,за да играе Недялков трябваше да не играе Занев,всеки който поне малко разбира от футбол,може да си отговори кой в момента е по-подготвен да играе срещу Робен.Малката перука където и да играе снощи си свърши перфектно работата.


Мислиш, че Недялков нямаше се справи с Робен ли?!
@ Колко пробива направи от ляво великия Занев?!
Мога ти кажа, че Недялков е нещо като Марсело от Реал Мадрид!

ПП Има поне трима по-добри вратари от перуката в момента!
Последна промяна от Teo на 26 мар 2017 11:39, променено общо 1 път.

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Мнениеот kiril.a.d » 26 мар 2017 11:38

Teo написа:Пак празен стадион за примадоните на Перуката не се притеснявай! 8-)
@ Тая калитарска победа срещу най-слабата Холандия в историята ще ти излезе през носа!
До оня ден Праз беше от селяк, днес вече го издигнахте до Крал! :mrgreen:
Радвам се, че тия не ги подкрепям вече... ние национален отбор нямаме, имаме национална връзкарщина!
Къде играе тоя куц кон Малката Перука, че не ми е ясно?! :lol: :lol:

ПП Да вкараш Антон Недялков в края на мача които в момента е най-силния ляв бек в България е кощунство!

Тео, продължаваш да се излагаш и то по инерция! - да хората не вярват на приказки, искат резултати!Ето ти резултат!
И не са примадони на Перуката, защото промените в състава и мен изненадаха! - хубавото е че Петьо си е малко темерут и не допуска ни Перуката, ни Лечков да му се месят в състава!!! А да имаш да кажеш нещо, срещу спасяванията на маката перука? ;)
"Калитарска победа срещу Холандия, с 2:0 е по-добре ат калитасрска победа срещу Люксембург, с 4:3, нали?
Спас, може да е бил селяк, само за селяци и разбирачи...май като теб? :lol: Аз съм го уважава като футболист, а като виждаш и Петьо Хубчев!
И аз се радвам че не подкрепям твоите - ние, ЦСКА вече нямаме!!!
Къде играе малката перука? - ми ако беше гледал мача, щеше да чуеш поне 10 пъти че играе в Мерсин!
Та тихо там, след като не си гледал мача!!! - можеше да чуеш и Спасе, къде играе ;)...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

favaca8888
Мнения: 4115
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Мнениеот favaca8888 » 26 мар 2017 11:39

Абе аз имам чувството че ако "бехме" паднали тук щеше да е голяма радост.
Слагам бехме в кавички,щото в тоя форум явно е пълно с чужденци,които знаят български и пишат глупости.
Да е жив и здрав Хубси ! С него можем да прокопсаме и да вземем пък да се класираме на световно. ;)
Тогава на Тео,мео,сандита и тема подобни олигофрени да си режът вените и да скочат отнякъде,ама така да е от по-високо.
Мача като цяло не бе кой знае какво, добре че беше това младото момче,то дете направо от холандците.И двата гола станаха след негови грешки.Обаче на 17г.го викат в национала и това е ! Евала на холандците,тук това не може да стане.
Ако си вземе гостуванията с Беларус и Люксембург,бием Швеция в къщи и паднем като гост на Холандия и като домакин от Франция имаме шанс за З тото място.
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
Hertha_BSC
Мнения: 23
Регистриран на: 26 фев 2017 09:53
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Мнениеот Hertha_BSC » 26 мар 2017 11:41

Във футбола играеш, колкото ти позволи противника. Е, Холандия не игра, а ние отбелязахме само два гола. Представете си, че един отбор се изправя срещу забити в земята колчета?!... За 90-мин. игра да отбележиш само две попадения...?!
Точно такава бе ситуацията и снощи. Гостите не играха, не бягаха, не се напънаха поне малко. Вие си направете извода кой бе в ролята на колче, и дали трябва да се радваме на играта на България???
Шансове за световно, на теория имаме. Не бих казал същото на практика. Слаби сме, с класи под Франция, Швеция и Холандия. Моля ви, не се заблуждавайте, че този отбор на България е дръпнал напред. Всеки реално гледащ на нещата човек, би си направил този извод.
Зная, че оценката ми за мача ще бъде оценена критично от повечето, но това са фактите. Пък и всеки има право на мнение.
Един уважаващ себе си отбор, при положение, че няма никой насреща... Еми това 2:0 е меко казано смешно!!!
Приятен ден!!!

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Мнениеот Teo » 26 мар 2017 11:42

favaca8888 написа:Абе аз имам чувството че ако "бехме" паднали тук щеше да е голяма радост.
Слагам бехме в кавички,щото в тоя форум явно е пълно с чужденци,които знаят български и пишат глупости.
Да е жив и здрав Хубси ! С него можем да прокопсаме и да вземем пък да се класираме на световно. ;)
Тогава на Тео,мео,сандита и тема подобни олигофрени да си режът вените и да скочат отнякъде,ама така да е от по-високо.
Мача като цяло не бе кой знае какво, добре че беше това младото момче,то дете направо от холандците.И двата гола станаха след негови грешки.Обаче на 17г.го викат в национала и това е ! Евала на холандците,тук това не може да стане.
Ако си вземе гостуванията с Беларус и Люксембург,бием Швеция в къщи и паднем като гост на Холандия и като домакин от Франция имаме шанс за З тото място.


С кой ще се класираме на световно с тия ли?! :lol:
@ Пич слез на земята моля те!!!! :mrgreen:

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Мнениеот kiril.a.d » 26 мар 2017 11:44

1982 написа:
kiril.a.d написа:север ти си един прекрасен пример за недостоен българин! - хайде върви да се нахраниш, че да не ти е така гладно тук! ;)


Напротив, момчето е реалист, за разлика от 90% от българите, които се люшкат всеки мач в крайности, в зависимист от резултата. Като бият чалгарите някой път, надуват балона и вече кроят гигантски планове, а като паднат, ги сриват със земята. :mrgreen: Ето това е недостойно поведение, да си ветропоказател. :lol:

Не е реалист, а просто ти си крайнист! - и на теб съм ти прави забележка за недостойния език, който употребяваш тук...Ама то си е въпрос на култура и възпитание...
А реалист съм аз, макар и песимистичен реалист, именно заради такива крайнисти!!!
И какво лошо има да си ветропоказател на постоянен вятър? - я виж ти, какъв ветропоказател стана за ЦСКА ;) :lol:
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Мнениеот ivan56 » 26 мар 2017 11:44

Михайлов, каквото имаше го спаси момчето, къде играел няма значение. За този мач, беше най-правилният играч.
Играл е в Холандия и донякъде знае играта на холандците.
Много ми хареса Чорбата отзад, една висока топка не даде на лалетата.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Мнениеот kiril.a.d » 26 мар 2017 11:47

А бе, в какви диви и озлобени хора сте се превърнали, да не можете да се зарадвате на нещо добро, хубаво и реално??? - това си е по-зле и от ориенталщина!!!
Ако вземем да се класираме за СП, пак някои ще бълват змии и гущери тук...Ни ви завиждам на живота, който живеете, та да сте така диви и озлобени!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
soad
Мнения: 1917
Регистриран на: 06 яну 2010 22:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: WCQ : България - Холандия - 2:0 FT

Мнениеот soad » 26 мар 2017 11:50

Имаме шансове за класиране или не след този мач, не е от голямо значение. Важното е, че бихме холандците и то отбелязвам - НЕ калитарски. Имаше тактика, спазваше се дисциплина, Хубчев чудесно беше разузнал Холандия. Атаките ни бяха далеч по-остри и опасни от техните, макар и да владеехме едва 30% топката в мача. Ето как без особено качество в отбора, с желание можем да постигаме резултати.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта