Честит рожден ден на Димитър Бербатов!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10770
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Честит рожден ден на Димитър Бербатов!

Мнениеот ivan56 » 30 яну 2017 16:29

Drunken_Master написа:
Red_Neck написа:ЧРД, Мите!
Много здраве и късмет. ....... За ужас на душманите, оставаш в историята, като вторият най-успял български футболист!

И за още по-голям техен ужас...и двамата са свързани с ЦСКА !


Еми то е много лесно да величаеш някого, когато е най-добрият.
Ама удобно забравяте, как същите тези фенове на ЦСКА, го псувахте на майка пред майка му на стадиона и му викахте благоевградска к...о. на един мач мисля с Литекс беше.
Та и сега има такива, които го псуват само щото бил отишъл да тренира с другото ЦСКА.
Та и в националният беше така, псуваха го от трибуните, онова плешивото какаду и то не спря да яде ла.на, и като Бербатов се разкара цъфнахме и вързахме и се решиха проблемите на националният отбор.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Честит рожден ден на Димитър Бербатов!

Мнениеот dreben23 » 30 яну 2017 16:31

Честито, пожелавам му да е жив и здрав, да поиграе още футбол в някой добър отбор и ненапоследно място да припознае правилния ЦСКА! :) 8-)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
angelco77
Мнения: 2005
Регистриран на: 07 апр 2013 16:17
Местоположение: ловеч
Контакти:

Re: Честит рожден ден на Димитър Бербатов!

Мнениеот angelco77 » 30 яну 2017 18:09

Честит рожден ден Митко!
За УЕФА сте чисто нов клуб, за БФС сте си Литекс. А общото е, че за всички вие не сте ЦСКА. :mrgreen:

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Честит рожден ден на Димитър Бербатов!

Мнениеот Ozzimozzi » 30 яну 2017 18:55

Честит рожден ден на Бербо и от мен!
Той, Марто и Стенли бяха последните читави играчи в националния. След това чалгата взе връх. В него ми е надеждата за възраждане на футбола в България!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов


Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19608
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Честит рожден ден на Димитър Бербатов!

Мнениеот Drunken_Master » 30 яну 2017 20:02

ivan56 написа:Еми то е много лесно да величаеш някого, когато е най-добрият.
Ама удобно забравяте, как същите тези фенове на ЦСКА, го псувахте на майка пред майка му на стадиона и му викахте благоевградска к...о. на един мач мисля с Литекс беше.
Та и сега има такива, които го псуват само щото бил отишъл да тренира с другото ЦСКА.
Та и в националният беше така, псуваха го от трибуните, онова плешивото какаду и то не спря да яде ла.на, и като Бербатов се разкара цъфнахме и вързахме и се решиха проблемите на националният отбор.

А ти кой искаш да величаем,Гонзо ли ? Или Хичо Арсеналският ?
Аз лично не съм псувал никой никога...А да не забравяме,че и вие редовно "благословите" легендите си,като Сираков,Гибона и т.н
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
Avrameca
Мнения: 4921
Регистриран на: 13 авг 2010 18:00
Skype: имам :)
Контакти:

Re: Честит рожден ден на Димитър Бербатов!

Мнениеот Avrameca » 31 яну 2017 07:26

Жив и здрав !!!
[offtopic][wrapimg=]http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/02474/SL-carragher0_2474548b.jpg[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://4.bp.blogspot.com/-O3uFSSdTI5g/TuDx_ggXNNI/AAAAAAAAAJg/gS86TiPiXZA/s1600/%D1%81%D0%B8%D1%80.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Честит рожден ден на Димитър Бербатов!

Мнениеот Teo » 31 яну 2017 09:37

Жив и здрав да бъде!
Митко се е наиграл достатъчно, така, че е време да ни оправи футбола! 8-)

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: Честит рожден ден на Димитър Бербатов!

Мнениеот g3_ev2 » 31 яну 2017 10:52

Честит Рожден ден на Бербатов! И той, и Стоичков, имат много трудни за произнасяне фамилии от англо- и латино-говорящи, но щом разберат, че си българин, ще си счупят езика да се хвалят, че познават тези двамата! Имам приятели в Иран, които (обаче!!!) чисто произнасят и Бербатов, и Стоичков!



Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта