Честит рожден ден на Димитър Бербатов!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
JACKO
Мнения: 4052
Регистриран на: 13 мар 2013 17:40
Skype: Лудогорец
Местоположение: ВТ
Контакти:

Re: Честит рожден ден на Димитър Бербатов!

Мнениеот JACKO » 31 яну 2017 16:10

Drunken_Master написа:
ivan56 написа:Еми то е много лесно да величаеш някого, когато е най-добрият.
Ама удобно забравяте, как същите тези фенове на ЦСКА, го псувахте на майка пред майка му на стадиона и му викахте благоевградска к...о. на един мач мисля с Литекс беше.
Та и сега има такива, които го псуват само щото бил отишъл да тренира с другото ЦСКА.
Та и в националният беше така, псуваха го от трибуните, онова плешивото какаду и то не спря да яде ла.на, и като Бербатов се разкара цъфнахме и вързахме и се решиха проблемите на националният отбор.

А ти кой искаш да величаем,Гонзо ли ? Или Хичо Арсеналският ?
Аз лично не съм псувал никой никога...А да не забравяме,че и вие редовно "благословите" легендите си,като Сираков,Гибона и т.н


[offtopic]Противоречите си. Темата е за рождения ден на един българин прославил България по - света!

Нищо лично и към двата въпросни клуба, но мисля че и "гибона" е свързан с ЦСКА, дори ако не се лъжа вкара гол на Левски! А Сираков направи Славия шампиони през 1996!! Става въпрос за име от България, а не с чии клуб е бил свързан през годините!
Името му е Димитър Бербатов, националност - България.[/offtopic]

Да е жив и здрав.
[center][rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/742478.gif[/rimg]
[rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/725666.jpg[/rimg]
http://forum.ludogorec.com/[/center]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Честит рожден ден на Димитър Бербатов!

Мнениеот ivan56 » 31 яну 2017 16:37

JACKO написа:
Drunken_Master написа:
ivan56 написа:Еми то е много лесно да величаеш някого, когато е най-добрият.
Ама удобно забравяте, как същите тези фенове на ЦСКА, го псувахте на майка пред майка му на стадиона и му викахте благоевградска к...о. на един мач мисля с Литекс беше.
Та и сега има такива, които го псуват само щото бил отишъл да тренира с другото ЦСКА.
Та и в националният беше така, псуваха го от трибуните, онова плешивото какаду и то не спря да яде ла.на, и като Бербатов се разкара цъфнахме и вързахме и се решиха проблемите на националният отбор.

А ти кой искаш да величаем,Гонзо ли ? Или Хичо Арсеналският ?
Аз лично не съм псувал никой никога...А да не забравяме,че и вие редовно "благословите" легендите си,като Сираков,Гибона и т.н


[offtopic]Противоречите си. Темата е за рождения ден на един българин прославил България по - света!

Нищо лично и към двата въпросни клуба, но мисля че и "гибона" е свързан с ЦСКА, дори ако не се лъжа вкара гол на Левски! А Сираков направи Славия шампиони през 1996!! Става въпрос за име от България, а не с чии клуб е бил свързан през годините!
Името му е Димитър Бербатов, националност - България.[/offtopic]

Да е жив и здрав.



[offtopic]Не съм фен на Левски, но то тук е така, кажеш нещо лошо за другия и ставаш я "говедо" я "прасе"[/offtopic]
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Честит рожден ден на Димитър Бербатов!

Мнениеот sandi74 » 02 фев 2017 21:54

Жив и здрав да е този юноша бледен,ама що тъй всеки вика по-добре го вземи ти?Време му е да си слага диадемата,да сяда на пейката и да рисува,рисува,рисува..... .И без това за друго не става.ФАКТ.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта