България - Беларус - 1:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: България - Беларус - 1:0 FT

Мнениеот PSvilenov » 14 ное 2016 13:55

THE G.A.M.E написа:
PSvilenov написа:
никой не отчита факта , че нямаме и едно скапано нормално ТИПИЧНО крило

Имаме Тонев и Неделев.
Качествата на двамата не ги коментирам, но е факт, че те са флангови играчи.
Като пуснеш вътрешен халф на крилото, влошаваш две зони.
Освен ако въпросният футболист не е поливалентен и да може да играе на няколко позиции... Но Жоро Миланов определено не е такъв тип играч.
Миланов - Чочев трябва да е дефанзивната ни двойка халфове, пред тях Попето, на фланговете Неделев и Тонев, забиваш Гълабинов в атака, и т'ва е.
За подобна система имаме изпълнители, т'ва дето го прави Хубчев, е преиначаване на състава и качествата на футболистите.
Можем да играем по-добре от показаното до тук, но за тая цел трябва да се спре със защитните тактики и да се пуснат подходящите хора, на подходящите позиции.

Колега , Неделев не можа да пробие във вторият отбор на Майнц. Има техническите качества за изпълняване на пряк свободни и горе долу замисъл за бързо развитие на атаката , когато топката е в него . Тонев пък е позор направо . Обяснявам си повиквателните му именно заради липсата на крила . Иначе в останалият ми коментар от който си взел този цитат съм написал други неща ,които граничат с твоето мнение , но все пак - нищо не променя факта , че нямаме нито едно крило дето да разполага с качествата на крило .

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: България - Беларус - 1:0 FT

Мнениеот smoothc » 14 ное 2016 13:56

Не ми казвай, че трябва да се радваме на някакви клизми насред София срещу Люксембург и Беларус ..... то бива да имаме занижени критерии, но ти ни изкара Малта, ебаси.

Виж, аз лично не ангажирам никого, просто е по-добре да печелим, отколкото да се дъним.
И при положение, че в последните години нивото на Националния отбор рязко спадна и непрекъснато се появяват класации, които ни поставят рамо до рамо с отбори от третото ниво отбори от Африка и Азия, то е напълно нормално след като печелим(официални мачове) да има положителни емоции.
Качеството на играта пък е последното нещо, върху което трябва да се съсредоточаваме.
В квалификации е важното да трупаш бързи активи, независимо от т.нар.чар в играта.
10 мача са изключително малко, за да детайлизираме, още повече при нас, които не изпъкваме с почти никакво индивидуално качество, което означава, че най-важни са сплотеността на колектива и импулсът в играта.
Хипотетично, ако от победите срещу Люксембург и Беларус ни зависеше класирането, то едва ли щеше да се намери човек който да мрънка, нали така!?

Бихме но истината е че изиграхме много слаб мач, в който късмета ни покри и то няколко пъти.

Че и претенции...
Убеждавам се, че при някои се наблюдава ефектът - хем боли, хем сърби!
България е на такъв етап, че много трудно може да се получи комбинацията силен мач/изразителна победа.
Което означава, че важното е да не губим, пък дали сме изиграли лош, среден, добър, много добър, отличен мач...няма кой знае какво значение.
От точкова гледна точка, ние се намираме на добра позиция за атака на 2-то място.
Следващите 3 мача ще дадат окончателен отговор:
България-Холандия
Беларус-България
България-Швеция

Ако покажем характер и колективизъм, мисля че в най-лошия случай имаме сили да спечелим 5 точки.
България като цяло е добър домакин, визирайки последните няколко години, нещо което се е потвърждавало и срещу големите отбори.
Единствената ни по-тежка загуба, е срещу Англия с 0-3.
Най-често губим с 0-1, което естествено пак си е загуба, но в крайна сметка индикира, че сме трудни за побеждаване домакини.
Тук е мястото да вметна, че Холандия и Швеция се намират в преходен период, което допълнително дава поводи за положителна развръзка, която в най-лошия случай се изразява в 2 точки.
Последна промяна от smoothc на 14 ное 2016 13:58, променено общо 1 път.

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: България - Беларус - 1:0 FT

Мнениеот bsz1916 » 14 ное 2016 13:57

bm16 написа:
THE G.A.M.E написа:
PSvilenov написа:
никой не отчита факта , че нямаме и едно скапано нормално ТИПИЧНО крило

Имаме Тонев и Неделев.
Качествата на двамата не ги коментирам, но е факт, че те са флангови играчи.
Като пуснеш вътрешен халф на крилото, влошаваш две зони.
Освен ако въпросният футболист не е поливалентен и да може да играе на няколко позиции... Но Жоро Миланов определено не е такъв тип играч.
Миланов - Чочев трябва да е дефанзивната ни двойка халфове, пред тях Попето, на фланговете Неделев и Тонев, забиваш Гълабинов в атака, и т'ва е.
За подобна система имаме изпълнители, т'ва дето го прави Хубчев, е преиначаване на състава и качествата на футболистите.
Можем да играем по-добре от показаното до тук, но за тая цел трябва да се спре със защитните тактики и да се пуснат подходящите хора, на подходящите позиции.

Явно е че Хубчев няма как да угоди на всички които си въобразяват че много разбират от футбол и затова правилно избира състава и постройката на игра според собствените си виждания . Видя се че футболистите заради които беше най много критикуван , бяха между най-добрите в нашия отбор ( Владо Стоянов , Делев , Кирилов ) . Отборът на Беларус съвсем не е по-слаб от нашия и победата срещу тях е успех , колкото и някои да се опитват да го омаловажат . Да не забравяме че с така прокламирания атакуващ футбол , ни беше необходим невероятен късмет за да победим отбор като Люксембург . Това ни е нивото в момента и тактиката се избира според наличния потенциал и то задължително от ТОЗИ КОЙТО НОСИ ОТГОВОРНОСТ ЗА РЕЗУЛТАТА , а не от журналисти и самопровъзгласили се пишман специалисти .

Най-после и един смислен коментар в този форум в който различни олигофрени се вживяват като капацитети разбиращи повече от националния селекционер . Поне 20 от пишещите във форума считат себе си за по-добри специалисти от селекционера , а предлаганите състави са двойно повече . Известно е обаче , че мястото на хора които се самооценят като много велики е в специализирани заведения , където за тях се грижат едни специалисти в друга област облечени в бели престилки .

joro5rov
Мнения: 146
Регистриран на: 27 авг 2010 10:42
Контакти:

Re: България - Беларус - 1:0 FT

Мнениеот joro5rov » 14 ное 2016 14:03

Така трябва да сме доволни най-вече от победата.Страхотно включване на Ради Кирилов,също така добър мач и за Спас Делев.Моето мнение е че вместо Никито трябва да бъдат викани Луков и Пламен Илиев и да им се дава шанс.Сашо Тонев не ми хареса нещо може би Неделев щеше да свърши повече работа.Също така мисля че трябва да се дава шанс на Костадинов и Пиргов.Пиргов сгреши фатално срещу Франция но играе прекрасно за Левски и мисля че има потенциал в него.Също така не знам защо не се вика Камбуров,да възрастен е но според мен би свършил работа.Антон Огнянов също може да помогне както и още няколко момчета от нашето първенство.Дано срещу Холандия покажем добра игра и стадиона се напълни и пожелавам успех на момчетата и Петър Хубчев занапред! :) :)

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: България - Беларус - 1:0 FT

Мнениеот PSvilenov » 14 ное 2016 14:09

bsz1916 написа:
bm16 написа:
THE G.A.M.E написа:
PSvilenov написа:
никой не отчита факта , че нямаме и едно скапано нормално ТИПИЧНО крило

Имаме Тонев и Неделев.
Качествата на двамата не ги коментирам, но е факт, че те са флангови играчи.
Като пуснеш вътрешен халф на крилото, влошаваш две зони.
Освен ако въпросният футболист не е поливалентен и да може да играе на няколко позиции... Но Жоро Миланов определено не е такъв тип играч.
Миланов - Чочев трябва да е дефанзивната ни двойка халфове, пред тях Попето, на фланговете Неделев и Тонев, забиваш Гълабинов в атака, и т'ва е.
За подобна система имаме изпълнители, т'ва дето го прави Хубчев, е преиначаване на състава и качествата на футболистите.
Можем да играем по-добре от показаното до тук, но за тая цел трябва да се спре със защитните тактики и да се пуснат подходящите хора, на подходящите позиции.

Явно е че Хубчев няма как да угоди на всички които си въобразяват че много разбират от футбол и затова правилно избира състава и постройката на игра според собствените си виждания . Видя се че футболистите заради които беше най много критикуван , бяха между най-добрите в нашия отбор ( Владо Стоянов , Делев , Кирилов ) . Отборът на Беларус съвсем не е по-слаб от нашия и победата срещу тях е успех , колкото и някои да се опитват да го омаловажат . Да не забравяме че с така прокламирания атакуващ футбол , ни беше необходим невероятен късмет за да победим отбор като Люксембург . Това ни е нивото в момента и тактиката се избира според наличния потенциал и то задължително от ТОЗИ КОЙТО НОСИ ОТГОВОРНОСТ ЗА РЕЗУЛТАТА , а не от журналисти и самопровъзгласили се пишман специалисти .

Най-после и един смислен коментар в този форум в който различни олигофрени се вживяват като капацитети разбиращи повече от националния селекционер . Поне 20 от пишещите във форума считат себе си за по-добри специалисти от селекционера , а предлаганите състави са двойно повече . Известно е обаче , че мястото на хора които се самооценят като много велики е в специализирани заведения , където за тях се грижат едни специалисти в друга област облечени в бели престилки .

Олигофрен ли ме нарече предималко ? :? Намери ми частта дето пиша как съм се филмирал на футболен специалист ако обичаш ....

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: България - Беларус - 1:0 FT

Мнениеот bsz1916 » 14 ное 2016 15:52

PSvilenov написа:
bsz1916 написа:
bm16 написа:
THE G.A.M.E написа:
PSvilenov написа:
никой не отчита факта , че нямаме и едно скапано нормално ТИПИЧНО крило

Имаме Тонев и Неделев.
Качествата на двамата не ги коментирам, но е факт, че те са флангови играчи.
Като пуснеш вътрешен халф на крилото, влошаваш две зони.
Освен ако въпросният футболист не е поливалентен и да може да играе на няколко позиции... Но Жоро Миланов определено не е такъв тип играч.
Миланов - Чочев трябва да е дефанзивната ни двойка халфове, пред тях Попето, на фланговете Неделев и Тонев, забиваш Гълабинов в атака, и т'ва е.
За подобна система имаме изпълнители, т'ва дето го прави Хубчев, е преиначаване на състава и качествата на футболистите.
Можем да играем по-добре от показаното до тук, но за тая цел трябва да се спре със защитните тактики и да се пуснат подходящите хора, на подходящите позиции.

Явно е че Хубчев няма как да угоди на всички които си въобразяват че много разбират от футбол и затова правилно избира състава и постройката на игра според собствените си виждания . Видя се че футболистите заради които беше най много критикуван , бяха между най-добрите в нашия отбор ( Владо Стоянов , Делев , Кирилов ) . Отборът на Беларус съвсем не е по-слаб от нашия и победата срещу тях е успех , колкото и някои да се опитват да го омаловажат . Да не забравяме че с така прокламирания атакуващ футбол , ни беше необходим невероятен късмет за да победим отбор като Люксембург . Това ни е нивото в момента и тактиката се избира според наличния потенциал и то задължително от ТОЗИ КОЙТО НОСИ ОТГОВОРНОСТ ЗА РЕЗУЛТАТА , а не от журналисти и самопровъзгласили се пишман специалисти .

Най-после и един смислен коментар в този форум в който различни олигофрени се вживяват като капацитети разбиращи повече от националния селекционер . Поне 20 от пишещите във форума считат себе си за по-добри специалисти от селекционера , а предлаганите състави са двойно повече . Известно е обаче , че мястото на хора които се самооценят като много велики е в специализирани заведения , където за тях се грижат едни специалисти в друга област облечени в бели престилки .

Олигофрен ли ме нарече предималко ? :? Намери ми частта дето пиша как съм се филмирал на футболен специалист ако обичаш ....

Отговорът ми е на коментара на bm16 който според мен е един от малкото смислени във форума . Това че той е в отговор на твой коментар е просто съвпадение . Думата използвах като обобщение към всички ония според които треньорът бърка състава , тактиката и т.н. и се изкарват едва ли не по-големи специалисти от него . Ако си се припознал и почувствал лично засегнат се извинявам .

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: България - Беларус - 1:0 FT

Мнениеот ImmortaL_1000 » 14 ное 2016 20:49

Добре че е Стоянов да ги спасява иначе щеше да е 3 на 0 за Беларус .
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта