Фен тема: Петър Хубчев

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Фен тема: Петър Хубчев

Мнениеот ogrizko » 03 окт 2016 22:34

Доволен съм, че онова прехвалено леке Петев се махна ...тоя малоумник изобщо не оцени, че няма по-голям престиж да водиш държавата си. Така че му пожелавам неуспех в новия клуб заради срамното дезертьорство! И приветствам с добре дошъл Петър Хубчев ...всъщност никога не съм му бил фен досега, обаче някак в думите му личи отдаденост към националната кауза, за разлика от предшестващия го примерно! Освен това поставя в култ играта като отбор, нещо много необходимо на националите ни ...щото напоследък изобщо не виждам отборна игра, всеки тича нанякъде си безцелно като муха без глава и нищо не играят и ме дразнят да ги гледам! Също така смятам, че дефанзивния му стил на игра идеално пасва на нашия отбор понеже никаква класа не демонстрират играчите ни и изобщо няма смисъл да се надиграваме с противниците, било то и срещу тимове като Люксембург дето късмета само ни покрива и бием 4:3 с големи мъки! Никога не ми е харесвало как играе Берое, обаче бих го преглътнал за националите, ако ще почнем да постигаме някаква по-прилични игра и резултати! Аз лично съм обнадежден и затова реших да пусна фен тема за Хубчев и му пожелавам успех и пълни 6 точки от първите 2 мача ...с по 1:0 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Фен тема: Петър Хубчев

Мнениеот Mathias_Coureur » 03 окт 2016 23:19

Със сигурност Петър Хубчев е далеч по-добър избор за треньор на националите, отколкото Ивайло Петев.

Потребителски аватар
Аврамов
Мнения: 454
Регистриран на: 31 юли 2014 15:52
Контакти:

Re: Фен тема: Петър Хубчев

Мнениеот Аврамов » 03 окт 2016 23:27

Лично за мен Хубчев е най-подходящият за национален селекционер в момента. Скромен, възпитан, дисциплиниран и тактически грамотен. Убеден съм, че франсетата и швеците не ги очаква нищо добро. Пожелавам от сърце успех на момчетата и дано наистина ни зарадват.

Потребителски аватар
sirakov77
Мнения: 272
Регистриран на: 04 ное 2014 12:11
Контакти:

Re: Фен тема: Петър Хубчев

Мнениеот sirakov77 » 03 окт 2016 23:47

Възможно най-правилният избор за национален селекционер според мен, на тези лекета им трябва дисциплина, а треньор който успяваше да накара дори леке като Жуниор Мапуку да не прави глупости, вярвам ще се справи и с тези лигльовци националите! Успех му пожелавам и много да ни радва с резултатите, то с играта е ясно че няма как да се получи!
Много се ядосвам на глупавите журналисти, които на няколко пъти по време на пресконференцията му задаваха въпросът за подмладяването на отборът! Как очакват да им отговори на този въпрос, че ще има чистка ли? И ако каже това в този момент как би могъл да мотивира повиканите сега футболисти за предстоящите два мача? Нека да го оставим да работи на спокойствие, мисля че по зле от представянето при Петев няма как да е, просто няма как футболистите да имат респект от треньор стриптизьор, друг е въпросът дали въобще трябва да им е нужна допълнителна мотивация при положение че обличат националната фланелка!
ivo77 написа:Защо удрят черното тото?! Благодарение на него все още имаме футбол.. :lol:


THE G.A.M.E
Мнения: 49956
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Фен тема: Петър Хубчев

Мнениеот THE G.A.M.E » 04 окт 2016 00:12

Пожелавам му успех.

Нямам идея как ще се справи.
Трудно е да се прогнозира дали ще играем защитно или нападателно.
Ще го съдим чак след квалификациите.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Фен тема: Петър Хубчев

Мнениеот ShooterMan » 04 окт 2016 00:59

Определено всеки беше по-добър избор от носача на кафето на чичо Георги Дерменджиев. Липсата на класни играчи, обаче остава. Хич няма какво да се лъжем. Ако искаме да постигнем някакви резултати срещу тези съперници не можем изобщо даже да си мислим за надиграване с тях. Трябва катеначо, грозно и в стил Гърция 2004, но друг вариант няма - всички зад центъра, здраво уплътняване на зоните, бягане като нестинарки в огъня и винаги по 2-ма срещу човека с топката...Хубчев впрочем е точно такъв треньор :lol:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Фен тема: Петър Хубчев

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 04 окт 2016 05:21

Добър избор.Умен,ерудиран,уважаван.Немски възпитаник.Мери си приказките и има авторитет пред футболистите.Успех,Петьо.

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Фен тема: Петър Хубчев

Мнениеот bsz1916 » 04 окт 2016 05:46

Не съм съгласен с оценките за Ивайло Петев защото неговите треньорски качества са безспорни . Точно той изгради този отбор на Лудогорец от нулата , той наложи този стил , следващите треньори просто продължиха в тази посока . Да не забравяме че той доведе скромния отбор на АЕК - Лимасол на броени минути от титлата и ако екзалтираните фенове не бяха прекъснали последния , решителен мач при благоприятен за отбора им резултат , беше я спечелил . Толкова за Ивайло Петев , а сега за новия треньор Петър Хубчев . Мисля че точно той е точния човек и ако въобще е възможно да да се постигне нещо при сегашната ситуация само той може да го направи . Да не го натоварваме обаче с големи очаквания за предстоящите два мача , защото нито има кой знае какъв избор на футболисти а и няма и никакво време . Като българин и като привърженик на Берое ,където той постигна забележителни успехи , мога само да му пожелая УСПЕХ !

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Фен тема: Петър Хубчев

Мнениеот trokadero_ » 04 окт 2016 07:43

Не лош треньор . Дано успее да вдигне отбора.

Потребителски аватар
PorcoRosso
Мнения: 201
Регистриран на: 10 юни 2015 10:11
Контакти:

Re: Фен тема: Петър Хубчев

Мнениеот PorcoRosso » 04 окт 2016 07:57

Абе чи играим отзад за 0:0,a напред квот стане. :lol:


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта