Фен тема: Петър Хубчев

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1704
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: Фен тема: Петър Хубчев

Мнениеот amoros » 04 окт 2016 09:03

Хубчев е добър треньор,но по изявите му гледам ,че е нервак .Дано да съумее да запази самообладание във важните моменти и по малко да говори.

Потребителски аватар
luxorus
Мнения: 2482
Регистриран на: 11 авг 2009 11:44
Контакти:

Re: Фен тема: Петър Хубчев

Мнениеот luxorus » 04 окт 2016 09:08

PorcoRosso написа:Абе чи играим отзад за 0:0,a напред квот стане. :lol:

Само да не е отпред за 0-0,а отзад каквото стане! :) :) :)
Това на шега.Петър Хубчев е уникален характер,ако има темерут,на който никой не може да му се меси в работата като треньор-това е той.Успех Петьо,с наличния материал ще е трудно,но ти с Берое със същия еквивалент спрямо другите стана вицешампион,бронзов,взе Купата и Суперкупата!Напред лъвове!
I'M BLIND!IMPRESS ME!

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Фен тема: Петър Хубчев

Мнениеот Warped » 04 окт 2016 09:18

Тоя Хубчев само на държавна хранилка. Първо ТЕЦ сега БФС -то 8-) :mrgreen:
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

bm16
Мнения: 198
Регистриран на: 11 юни 2016 09:26

Re: Фен тема: Петър Хубчев

Мнениеот bm16 » 04 окт 2016 09:21

Петър Хубчев е доказал че може да прави от нищо нещо . Преди малко повече от година ( сезон 2014-2015 ) със селекция за НУЛА лева , Берое гостува 6 пъти в София и постигна 5 победи и 1 равен мач при голова разлика 8:0. Това според мен е по-голямо постижение от постигнатите за 3 години и половина : купа . суперкупа , сребърни и бронзови педали . Не зная дали дори и Лудогорец е постигал такива резултати в столицата . Няколко години преди това с почти юношески състав изведе Поморие до финал за купата и спечели промоция за влизане в " А " група ( от БФС не ги допуснаха поради съмнение за общ собственик с Черноморец ). Именно поради това считам , че ако има някой , който може да постигне нещо в тая изглеждаща безнадеждна ситуация , това е точно Петър Хубчев . Желая му успех !

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Фен тема: Петър Хубчев

Мнениеот защо » 04 окт 2016 09:28

ShooterMan написа:Определено всеки беше по-добър избор от носача на кафето на чичо Георги Дерменджиев. Липсата на класни играчи, обаче остава. Хич няма какво да се лъжем. Ако искаме да постигнем някакви резултати срещу тези съперници не можем изобщо даже да си мислим за надиграване с тях. Трябва катеначо, грозно и в стил Гърция 2004, но друг вариант няма - всички зад центъра, здраво уплътняване на зоните, бягане като нестинарки в огъня и винаги по 2-ма срещу човека с топката...Хубчев впрочем е точно такъв треньор :lol:

Джеки Чарлтън някога беше завел националите на Ейре, след втората му тренировка, в една кръчма и след няколко бири им беше дръпнал една реч, чиято есенция горе-долу е нещо такова: "Струва ми се, че вече имам достатъчно впечатления. Независимо с кого играете, трябва винаги да знаете, че човекът срещу вас е по-техничен, по-изобретателен, по-интелигентен и по-грамотен. Ако на такъв човек му дадеш да вземе и топката, след това нищо не можеш да направиш."
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: Фен тема: Петър Хубчев

Мнениеот парци » 04 окт 2016 10:01

ogrizko написа:... тоя малоумник изобщо не оцени, че няма по-голям престиж да водиш държавата си...

Да не съм изпуснал някакви избори и Петев да не е станал нещо Бойко Борисов?

А ако говориш за националния отбор по футбол, той отдавна не е национален, а фирмичка за мениджъски интереси и покупко-продажба на куци коне, развъждани с любезното съдействие на БАФС.
Изображение

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Фен тема: Петър Хубчев

Мнениеот kiril.a.d » 04 окт 2016 10:39

Аз пък, отдавна харесвам Петьо Хубчев като треньор, а от как чух негови коментари след мачовете, го харесвам и като човек - прям и точен! Харесвах и играта на Берое, която градеше...
НО, от сега да пишем дитирамби за неговата работа и успехи, просто няма смисъл - да не забравяме че живеем в държавата Абсурдистан, където всяко едно ръководно лице, работа за себе си, а като така, срещу държавата!
Та, ако Петьо не се съобразяваше с ръководители, а и самите ръководители на Берое, с БФС, то Петьо щеше да успее да направи Берое шампион, поне един път!
И предвид гореказаното, нека не забравяме, че над главата на Петьо отново виси Лечков, а за него, парите от мениджърите са по-важни от България и нейното представяне пред света!
Така че, ако няма подмяна на националните ритнитопковци, а това се съмнявам да го има - пак заради комисионни от мениджърите ;) - и Петьо е обречен...и ние, феновете на футбола, също!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
РМС Варненски моряк
Мнения: 68
Регистриран на: 29 май 2013 13:52
Контакти:

Re: Фен тема: Петър Хубчев

Мнениеот РМС Варненски моряк » 04 окт 2016 10:57

По темата се включват основно черноморци!? Е, случайно е! Петър Хубчев набра опит и е добра опция за националите, които са разглезени лекета в последно време! След тези два мача ще стартира Хубчев, защото пое отборът в движение и няма време за избор на нашите "звезди", а съм сигурен, че нови момчета ще влязат в отбора и ще излязат настоящи лигли, но пак казвам, след тези два мача! Дано играем прилично и да изненадаме поне Швеция! За Франция поне скромна загуба, класата им е много голяма спрямо нашия днешен тим! Все пак сме българи и ще се радвам да ни подценят и да имаме късмет за точки и в двата мача! Да викнем рефрена: "Българи, юнаци!" Успех и дано бъдем в Русия на световното! Всичко е възможно! Топката е кръгла за всички!

Потребителски аватар
howmen
Мнения: 287
Регистриран на: 08 окт 2008 15:57
Контакти:

Re: Фен тема: Петър Хубчев

Мнениеот howmen » 04 окт 2016 11:01

ogrizko написа:Доволен съм, че онова прехвалено леке Петев се махна ...тоя малоумник изобщо не оцени, че няма по-голям престиж да водиш държавата си. Така че му пожелавам неуспех в новия клуб заради срамното дезертьорство! И приветствам с добре дошъл Петър Хубчев ... Аз лично съм обнадежден и затова реших да пусна фен тема за Хубчев и му пожелавам успех и пълни 6 точки от първите 2 мача ...с по 1:0 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Само с това си личи колко разбираш от футбол :mrgreen:
Пълен дилетант си в това отношение!!!
1во Кой наш треньор ще откаже да води Динамо Загреб?
2ро Кой наш треньор е водил толкова значим чужд отбор в чужбина,или ще води скоро време?(Тук изключвам Христо Бонев,тогава времената бяха други)
3то Лечков го каза: Нямало е други кандидатури :) За това от БФС заложиха на Хубчев,човекът който беше тотално надигран тактически от третодивизионен отбор и то в двата мача за купата на България!?!
4то Онова „леке“ Петев,практикува съвременен футбол.Нещо което в България не можеш да видиш,изключение прави Лудогорец,това си личи и от резултатите им.За това Петев е в Динамо /З/,явно хората не разбират от футбол!?Това че са почти всяка година в ШЛ е случайност,да не говорим че са продали толкова скъпи играчи,колкото целия ни професионален футбол няма шанс да стигне и 1/3.
Или както се изцепи Томето снощи в „ГОЛ“ : Ние си седим на нивото от 94та,но Франция започна от тогава да се развива :mrgreen: Чул те Господ,Томееее !
You`re My Wicked Live

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21296
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Фен тема: Петър Хубчев

Мнениеот metodito » 04 окт 2016 13:15

Ми, успех на Петьо Хубчев. Коментарът за това, че бил темерут, на който не може му се месят много ми хареса и мисля, че е така.

Дано ги научи на правилен футбол, а след него очаквам да видя на треньорския пост чичо Гошо. Помнете ми думите, Дерменджиев, ако поеме националния ще направи нещо значимо!


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта