Новите екипи на националите. Коментари и мнения.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Hietzing
Мнения: 61
Регистриран на: 10 авг 2014 19:45
Контакти:

Re: Новите екипи на националите. Коментари и мнения.

Мнениеот Hietzing » 04 окт 2016 09:31

Кашчей написа:Не знам какво ви харесва, след като на гърдите грее незнаен герб, а не официалният герб на България. Май не съм виждал друг национален отбор, на чиито екипи да не стои националният герб на държавата!


Според чл. 164 от Конституцията на Република България:

Чл. 164.
Гербът на Република България е изправен златен лъв на тъмночервено поле във формата на щит.

http://www.parliament.bg/bg/const
Черно море е Варна

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: Новите екипи на националите. Коментари и мнения.

Мнениеот korteneca » 04 окт 2016 09:34

Втория екип трябваше да бъде в цветовете на Самарското знаме. 8-)
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Новите екипи на националите. Коментари и мнения.

Мнениеот защо » 04 окт 2016 11:08

Май има скрита реклама на Пежо тука. Между другото, винаги съм се чудел, нали обърнато наобратно знаме е символ на траур, та ние що го слагаме още преди мача?
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Kasperle
Мнения: 273
Регистриран на: 17 юни 2008 12:32
Контакти:

Re: Новите екипи на националите. Коментари и мнения.

Мнениеот Kasperle » 04 окт 2016 11:43

Кашчей написа:
miro_rz написа:
Кашчей написа:Не знам какво ви харесва, след като на гърдите грее незнаен герб, а не официалният герб на България. Май не съм виждал друг национален отбор, на чиито екипи да не стои националният герб на държавата!


С тези екипи се отбелязват 140 години от Априлското възстание !
Не честваме 3ти Март или 138 години от освобождението !


Това е национален отбор на България, а не отбор на Априлското въстание.


- Франция
- Германия
- Холандия

има и други
Изображение

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12220
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Новите екипи на националите. Коментари и мнения.

Мнениеот TristaNNN » 04 окт 2016 12:08

Белият екип е много хубав, докато зеленият наистина прилича малко на африкански - Мали, Камерун, каквото си изберете. :) Лично аз съм любопитен кога ще се пусне в продажба и защо, аджеба, вече не е из търговските мрежи. Такава реклама му направиха, пък хората реално няма откъде да си го закупят. :roll:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Новите екипи на националите. Коментари и мнения.

Мнениеот ЕМИЛ » 04 окт 2016 17:42

зеленият на нищо не прилича

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Новите екипи на националите. Коментари и мнения.

Мнениеот Кашчей » 04 окт 2016 17:59

Hietzing написа:
Кашчей написа:Не знам какво ви харесва, след като на гърдите грее незнаен герб, а не официалният герб на България. Май не съм виждал друг национален отбор, на чиито екипи да не стои националният герб на държавата!


Според чл. 164 от Конституцията на Република България:

Чл. 164.
Гербът на Република България е изправен златен лъв на тъмночервено поле във формата на щит.

http://www.parliament.bg/bg/const


Гербът на България е изправен златен коронован лъв на тъмночервено поле, обърнат на дясна хералдическа страна, поставен върху щит. От двете му страни има изобразени лъвове-щитодръжци, а над него — царска корона. Под щита има постамент от дъбови клонки със златни плодове и девизна лента с трикольорен кант, на която има изписан националният девиз „Съединението прави силата“.

Настоящият герб е одобрен от Народното събрание през 1997 година.


Това е гербът на България
Изображение
и той е върху националното знаме, или смяташ, върху националното знаме на България е изобразен герб на друга държава?!

Иначе е яко, че върху гърдите на националите ще има две емблеми-кой друг като нас.

Освен това, поне аз нямам спомен преди преврата на 10.11.1989-а националите да са играли с фланелки без държавния герб.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Новите екипи на националите. Коментари и мнения.

Мнениеот Кашчей » 04 окт 2016 18:03

защо написа:Май има скрита реклама на Пежо тука. Между другото, винаги съм се чудел, нали обърнато наобратно знаме е символ на траур, та ние що го слагаме още преди мача?


По-скоро е символ на война, или на обявяване на война. При траур знамената се спускат наполовина, но са си в нормално положение.

Знайно е обаче, че червеният цвят е на челната позиция на трибагреника, само когато България е във война.


http://kanal3.bg/news/28239-Mayko-mila% ... -v-Sarbiya
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Новите екипи на националите. Коментари и мнения.

Мнениеот защо » 04 окт 2016 21:03

Кашчей написа:
защо написа:Май има скрита реклама на Пежо тука. Между другото, винаги съм се чудел, нали обърнато наобратно знаме е символ на траур, та ние що го слагаме още преди мача?


По-скоро е символ на война, или на обявяване на война. При траур знамената се спускат наполовина, но са си в нормално положение.

Знайно е обаче, че червеният цвят е на челната позиция на трибагреника, само когато България е във война.


http://kanal3.bg/news/28239-Mayko-mila% ... -v-Sarbiya

Ее, така става! Вече ще бъда спокоен и агресивен като сме с него, благодаря!
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
mironi88
Мнения: 1802
Регистриран на: 23 дек 2008 17:17
Местоположение: навсякъде с ЦСКА
Контакти:

Re: Новите екипи на националите. Коментари и мнения.

Мнениеот mironi88 » 05 окт 2016 08:26

Добре де, от толкова говорене някой няма ли да каже откъде могат да се закупят фланелките. Преди Гришата да обърне всичко с главата надолу в последните си две години ЦСКА успяваха доста добре да пласират екипите си благодарение на факта, че първо LEGEA, а през миналия сезон и LOTTO разпространяваха екипите в мрежата на SPORT DEPOT (така дори аз който съм в чужбина успях да си набавя екипи от магазина им в Габрово). Феновете на Левски откъде си купуват екипи на JOMA? Нямат ли и те някакви дистрибутори?
ИзображениеИзображение


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта