WCQ: Франция България 07.10 21:45

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
DrAvalanche
Мнения: 2877
Регистриран на: 06 апр 2009 08:11
Контакти:

Re: WCQ: Франция България 07.10 21:45

Мнениеот DrAvalanche » 08 окт 2016 11:32

Пиргов допусна грешка за третия гол, но направи и няколко добри намеси. Прави дебют с/у финалиста на последното европейско първенство. Като цяло е глупост да се хвърля вината върху защитата и вратаря, защото полузащитниците направиха твърде малко за да избутат противника по-далеч от нашето поле. Реално цял мач вратар и защита бяха подложени на постоянен натиск. Много слаба игра в дефанзивен план на Марселиньо, Георги Миланов и Мишо Александров, а Аулин трябва да бъде изгонен от националния отбор. Вчера подтичваше в свински тръст около центъра и само маркираше. Не знам дали се е изпотил дори.
Нападащите Пиргов или Стоянов по-добре ли се чувстват след като нахрачат съперника? Не е ли тъжно, че всъщност такова е нивото на футбола ни? С Пиргов и Александров получихме 4 гола като гости от Франция, а с Иванов и Чорбаджийски 3 като домакин от Люксембург.
Нищо, важното е купон да има. Наздраве Боби и Преслава на макс! Важното е твоите приятели и благодетели Домусчиев и Ганчев да си правят каквото искат. На кого му е притрябвал български футбол?
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!

ОВ 1948 ГГ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
matador
Мнения: 3822
Регистриран на: 30 дек 2011 18:18
Контакти:

Re: WCQ: Франция България 07.10 21:45

Мнениеот matador » 08 окт 2016 11:34

Не съм доволен от мача това просто не може да ни е нивото :roll: Състава не беше много добър Пигров и Костадинов направиха безобразен мач скоро не би трябвало да играят.В центъра на защитата за мен най-добре ще е с Иван Иванов и Александров по-двата бека в дясно Миланов в ляво Петър Занев който играе силно в Амкар дори е капитан не знам защо не е в националния :roll: Като цяло може да се направи не лош отбор от футболистите който имаме но нямаме достатъчно добри треньори явно.Не бива да се успокояваме ,че с това разполагаме Албания и Унгария нямат по-добри футболисти от нас но успяват да имат отбори който трудно губят.Ние след първият гол на Франция се предадохме след това домакините просто се забавляваха с нас.....

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: WCQ: Франция България 07.10 21:45

Мнениеот Ozzimozzi » 08 окт 2016 11:51

vvessel написа:...По отношение играта на Костадинов, някой да каже нещо за играта на Погба? Според мен Костадинов беше единствения със индивидуална задача - да опазва Погба. Не съм гледал втори път мача за да избистрям детайли, но на първо четене, където беше Погба, Костадинов беше около него. ..


Прав си Костадинов беше някъде около Погба, но го гледаше отблизо. Една топка не отне. Погба играеше на ходом при това. Абсолютно безлично присъствие на Костадинов, както и на другия до него - Дяков. Като цяло супер слаб мач на нашите и само това, че Франция не се напънаха ни спаси от поредната срамна страница. Просто това ни е нивото и наистина няма голямо значение кой ще играе.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: WCQ: Франция България 07.10 21:45

Мнениеот ivan56 » 08 окт 2016 12:47

По-слаб отбор едва ли сме имали някога.
И да си мерим кой бил по-куц кон е глупаво.
За нашето първенство може да са класа, но на средно европейско са си куци коне.
Като гледах младежите, положението ще става още по-зле.
Дано, класните деца и юноши изчезват в чужбина в чужди школи, че тук положението си е евало мамата.
Гледаме един Теменужков, на кво ниво е сравнение с нашите малки чалгарчета, които освен да си правят селфита в кенефите и да снимат тъпите си прически на сборовете на националните друго не правят.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Blagoy
Мнения: 1699
Регистриран на: 07 сеп 2008 17:30
Контакти:

Re: WCQ: Франция България 07.10 21:45

Мнениеот Blagoy » 08 окт 2016 12:50

Не мисля, че има смисъл от дребнави заяждания кои централни защитници са малко по-малко зле. Който и да беше играл, все тая... Просто България няма защитници, а още по-лошото е, че дори няма и млади момчета, които да са перспективни. Може би преди години такъв беше Стефан Велков и за мен беше грешка, че не отиде в Юнайтед. Там, дори и за третия състав да играеше, пак щеше да научи повече отколкото на Овча купел. Единственият защитник, за когото може да се говори за някаква класа е Иван Иванов, но за съжаление той не е във форма.
За вчерашния мач едва ли е нужно да се правят кой знае какви анализи. Има една дума, която отделя двата тима и прави разликата космическа. И тази дума е "класа". Голям рев имаше Костадинов да играе в националния. Е, вчера го видяхме и него - нито една отнета топка, бягане от отговорност, стоене далеч от човека с топка. "Капитанът" и той беше същия. Не знам защо в националния все така упорито не се залага на Чочев - все пак един от малкото ни класни играчи, играещ почти винаги като титуляр в отбор от Серия А. Все си мисля, че в средата Чочев и Славчев биха били по-полезни от Дяков и Костадинов. По-енергични са, а и по-креативни.
Шведите не са толкова страшни. С правилна постройка, подсигуряване на защитата от халфовете (нещо, което го имаше снощи в първите 20-ина минути, но след изравнителния гол незнайно защо се изпари) и няколко промени в състава, имаше шанс да измъкнем нещо. И аз смятам, колкото и еретично да звучи, че нивото ни е чак толкова трагично, колкото го изкарват някои. Да, не можем да се мерим с големите като Франция, но срещу отбори като Швеция се надявам да имаме своите шансове. Сравненията с Албания и Унгария са логични, защото и класите на отборите са сходни.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
ham3r
Мнения: 483
Регистриран на: 11 юни 2015 18:18
Контакти:

Re: WCQ: Франция България 07.10 21:45

Мнениеот ham3r » 08 окт 2016 13:13

Значи когато Чорбаджийски направи една грешка е страшен проблем но когато подуенците Александров и Пиргов направят за да ни вкарат четири гола не е толкова лошо...

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: WCQ: Франция България 07.10 21:45

Мнениеот ImmortaL_1000 » 08 окт 2016 13:26

От този отбор нищо не става . Само смях в залата. Не турат ли други футболисти все ще сме така.
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: WCQ: Франция България 07.10 21:45

Мнениеот W84me » 08 окт 2016 13:42

ham3r написа:Значи когато Чорбаджийски направи една грешка е страшен проблем но когато подуенците Александров и Пиргов направят за да ни вкарат четири гола не е толкова лошо...

Човеко, сравняваш бившия нападател на ЦСКА (забравих му името, но е от Люксембург) с Погба, Гризман и Кевин Гамейро. Първия струва 100 милиона, другите и те по толкова. В този мач, който и да беше играл, резултата щеше да е същия. Пиргов и Александров не са световна класа, но по-добро нямаме. Жалко е, но това е самата истина.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: WCQ: Франция България 07.10 21:45

Мнениеот W84me » 08 окт 2016 13:47

Ozzimozzi написа:Прав си Костадинов беше някъде около Погба, но го гледаше отблизо. Една топка не отне. Погба играеше на ходом при това. Абсолютно безлично присъствие на Костадинов, както и на другия до него - Дяков. Като цяло супер слаб мач на нашите и само това, че Франция не се напънаха ни спаси от поредната срамна страница. Просто това ни е нивото и наистина няма голямо значение кой ще играе.

Трябва да свалим очакванията. Със сегашния състав на Франция няма как да се мерим! Не може да искаш Костадинов да спре Погба, той не може да бъде спрян от нито един футболист по Света, камо ли от Костадинов. Няма смисъл да се обвиняват играчите в мачовете срещу Франция, разликата е колосална. Срещу Холандия и Швеция имаме по-големи шансове.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Blagoy
Мнения: 1699
Регистриран на: 07 сеп 2008 17:30
Контакти:

Re: WCQ: Франция България 07.10 21:45

Мнениеот Blagoy » 08 окт 2016 15:11

ImmortaL_1000 написа:От този отбор нищо не става . Само смях в залата. Не турат ли други футболисти все ще сме така.


Много са ми интересни такива мнения... Кои са тия други футболисти? Изброй ги! Всичките са един дол дренки.
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта