WCQ: България – Люксембург - 4:3 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Аврамов
Мнения: 455
Регистриран на: 31 юли 2014 15:52
Контакти:

Re: WCQ: България – Люксембург - 4:3 FT

Мнениеот Аврамов » 07 сеп 2016 18:04

Най-хубавото от този мач е, че спечелихме 3 точки и сме лидери в групата. Личните ми впечатления от играта на нашите е, че в атака не стоим никак зле. При евентуално влизане на Преслав Йорданов и Борис Тащи конкуренцията ще се засили още повече. Проблемите ни отново са в защита, Чорбаджийски е младо талантливо момче, без международен опит, а Иван Иванов е далеч от формата преди контузията, като между двамата няма никакъв синхрон. Левият бек Антон Недялков би трябвало да е трети избор за този пост, след неповикания Петър Занев и Васил Божиков. Вариантите са или Петев да използва двойка централни защитници, които играят заедно в клубния си отбор и са обиграни (напр. Александров и Пиргов от Левски; Миланов и Иво Иванов от Берое), или да се налагат млади футболисти като Чорбаджийски и Стефан Велков, на които ще трябва повече време, за да влязат в синхрон. Всичко е въпрос на селекционерско виждане.
На мен като цяло ми хареса играта на националния отбор и съм убеден, че ако се трудят, спазват дисциплина и играят с малко по-голямо самочувствие, добрите резултати ще дойдат. Успех на момчетата, нека гледаме позитивно и да подкрепяме националния отбор, а не да се делим, да сме черногледи и само да нападаме и обиждаме.

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: WCQ: България – Люксембург - 4:3 FT

Мнениеот PSvilenov » 07 сеп 2016 18:14

iliev72 написа:PSvelinov останал от теб с други впечатления от форума Ливърпул.Попов с нищо по-добре снощи не се представа от М.Александров , С.Дяков и още много други.Тези които си изброил от Левски ако ставаха за нещо вече да са напуснали Левски.И с тях и без тях нашият национален отбор игра много зле.То след 2г не се знае кой ще води , а Сухият не ми го хвали.Вчера гледах и U21 пълна трагедия и случаен гол.

Попов вчера нищо не игра . Голът също не му е кой знае какво. Имах предвид общото му представяне с националната фланелка . В Русия знам , че много го хвалят също. Когато и да пусна фиш за Спартак Москва винаги ме е спасявал я гол , я асистенция :) . Темата с Левски най ме дразни и ме яде отвътре , че не се налагат Пиргов и Александров централни . Ако за нищо не ставаха Марибор да бяха вкарали повече от един гол с клизма преди месец. Признавам си- Димитър Пиргов като го взеха свободен агент от Славия се чудех тоя за кво ще ни е и едва ли не в очите ми го имах за новия Димитър Везалов , ама след 3-4 мача ми стана любимец . Не знам Люпко ли го разви или се е надъхал като е подписал с Левски , ама прави фурор . Не е вярно , че никой не ги иска тия дето изброих. За Костадинов и Де Нойер имаше оферти през лятото и висок интерес, а говорим за едва един добър сезон. Ако халфът и тая година повтори миналият сезон интересът от чужбина ще се засили рязко . А пък малките не ги гледам , но отзивите който слушам и чета са доста по позитивни от мъжкият отбор. Има момчета като близнаците Цоневи , Георги Китанов, Краев, Кирил Десподов, Юлиан Ненов от Дунав , Стефан Велков дето имат бъдеще във футбола според мен и със правилно развитие спокойно може да подмладят мъжкият отбор след година две .

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: WCQ: България – Люксембург - 4:3 FT

Мнениеот pomiqr272 » 07 сеп 2016 18:42

PSvilenov написа:
iliev72 написа:PSvelinov останал от теб с други впечатления от форума Ливърпул.Попов с нищо по-добре снощи не се представа от М.Александров , С.Дяков и още много други.Тези които си изброил от Левски ако ставаха за нещо вече да са напуснали Левски.И с тях и без тях нашият национален отбор игра много зле.То след 2г не се знае кой ще води , а Сухият не ми го хвали.Вчера гледах и U21 пълна трагедия и случаен гол.

Попов вчера нищо не игра . Голът също не му е кой знае какво. Имах предвид общото му представяне с националната фланелка . В Русия знам , че много го хвалят също. Когато и да пусна фиш за Спартак Москва винаги ме е спасявал я гол , я асистенция :) . Темата с Левски най ме дразни и ме яде отвътре , че не се налагат Пиргов и Александров централни . Ако за нищо не ставаха Марибор да бяха вкарали повече от един гол с клизма преди месец. Признавам си- Димитър Пиргов като го взеха свободен агент от Славия се чудех тоя за кво ще ни е и едва ли не в очите ми го имах за новия Димитър Везалов , ама след 3-4 мача ми стана любимец . Не знам Люпко ли го разви или се е надъхал като е подписал с Левски , ама прави фурор . Не е вярно , че никой не ги иска тия дето изброих. За Костадинов и Де Нойер имаше оферти през лятото и висок интерес, а говорим за едва един добър сезон. Ако халфът и тая година повтори миналият сезон интересът от чужбина ще се засили рязко . А пък малките не ги гледам , но отзивите който слушам и чета са доста по позитивни от мъжкият отбор. Има момчета като близнаците Цоневи , Георги Китанов, Краев, Кирил Десподов, Юлиан Ненов от Дунав , Стефан Велков дето имат бъдеще във футбола според мен и със правилно развитие спокойно може да подмладят мъжкият отбор след година две .


Къде играят Цонеив? Велков и Десподов да не би да са титуляри?

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: WCQ: България – Люксембург - 4:3 FT

Мнениеот PSvilenov » 07 сеп 2016 19:00

pomiqr272 написа:
PSvilenov написа:
iliev72 написа:PSvelinov останал от теб с други впечатления от форума Ливърпул.Попов с нищо по-добре снощи не се представа от М.Александров , С.Дяков и още много други.Тези които си изброил от Левски ако ставаха за нещо вече да са напуснали Левски.И с тях и без тях нашият национален отбор игра много зле.То след 2г не се знае кой ще води , а Сухият не ми го хвали.Вчера гледах и U21 пълна трагедия и случаен гол.

Попов вчера нищо не игра . Голът също не му е кой знае какво. Имах предвид общото му представяне с националната фланелка . В Русия знам , че много го хвалят също. Когато и да пусна фиш за Спартак Москва винаги ме е спасявал я гол , я асистенция :) . Темата с Левски най ме дразни и ме яде отвътре , че не се налагат Пиргов и Александров централни . Ако за нищо не ставаха Марибор да бяха вкарали повече от един гол с клизма преди месец. Признавам си- Димитър Пиргов като го взеха свободен агент от Славия се чудех тоя за кво ще ни е и едва ли не в очите ми го имах за новия Димитър Везалов , ама след 3-4 мача ми стана любимец . Не знам Люпко ли го разви или се е надъхал като е подписал с Левски , ама прави фурор . Не е вярно , че никой не ги иска тия дето изброих. За Костадинов и Де Нойер имаше оферти през лятото и висок интерес, а говорим за едва един добър сезон. Ако халфът и тая година повтори миналият сезон интересът от чужбина ще се засили рязко . А пък малките не ги гледам , но отзивите който слушам и чета са доста по позитивни от мъжкият отбор. Има момчета като близнаците Цоневи , Георги Китанов, Краев, Кирил Десподов, Юлиан Ненов от Дунав , Стефан Велков дето имат бъдеще във футбола според мен и със правилно развитие спокойно може да подмладят мъжкият отбор след година две .


Къде играят Цонеив? Велков и Десподов да не би да са титуляри?

В националният на България до 21 години ? :?

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: WCQ: България – Люксембург - 4:3 FT

Мнениеот pomiqr272 » 07 сеп 2016 19:03

Все съм мислел, че трябва да играят мъжки футбол по 90 минути. Велков и Цоневи нещо ме съмняват, че дори и за младежите играят.

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: WCQ: България – Люксембург - 4:3 FT

Мнениеот Red Warrior » 07 сеп 2016 19:22

Абе разбирачи, Чорбата ли игра в Япония когато ни намандахерцаха? От 3-те гола има вина донякъде само за един. Иванов се носеше като народна песен, а да не говорим, че играхме без халфове. Защитниците изнасят сами топката и участват сами във фаза защита. Е, как да стане?
Александров дупка за пореден път. Той силен мач за националния няма. Дяков - ужас! Какви краевци и костадиновци? Тонев трябва да се пуска титуляр! Единствения освен Попов и Миланов, от който мирише на футбол. Чочев също трябва да е задължително на терена. Ами, че те са ни единствените дето играят на Запад. :idea:
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21359
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: WCQ: България – Люксембург - 4:3 FT

Мнениеот metodito » 07 сеп 2016 19:54

Хора, без шега, защо не им признайте успеха? Дайте малко по-скромно да го даваме, а? Тоя тъй, оня така. То това от вчера ли е? Пфф... Знам, че примирението не е избор, ама... Между всичкия шит, вчера имаше и хубави неща. ДА, това не трябва да е националния отбор, но Е! За разлика от други спортове... абе футбола просто не е нашата игра. Приемето го. Художествена гимнастика, борба.. това са нашите спортове. :roll: :roll:
Ще ви дам пример за други държави, дето "футболчето" не е тяхната игра:
Русия - хокей
Финландия - също
Швеция - пак така (да ги видим без ибра).
Англия - крикет.
Африканските държави - бягане
Последна промяна от metodito на 07 сеп 2016 20:06, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21359
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: WCQ: България – Люксембург - 4:3 FT

Мнениеот metodito » 07 сеп 2016 19:56

Red Warrior написа:Абе разбирачи, Чорбата ли игра в Япония когато ни намандахерцаха? От 3-те гола има вина донякъде само за един. Иванов се носеше като народна песен, а да не говорим, че играхме без халфове. Защитниците изнасят сами топката и участват сами във фаза защита. Е, как да стане?
Александров дупка за пореден път. Той силен мач за националния няма. Дяков - ужас! Какви краевци и костадиновци? Тонев трябва да се пуска титуляр! Единствения освен Попов и Миланов, от който мирише на футбол. Чочев също трябва да е задължително на терена. Ами, че те са ни единствените дето играят на Запад. :idea:


Чочев, сериозен ли си?

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: WCQ: България – Люксембург - 4:3 FT

Мнениеот Red Warrior » 07 сеп 2016 20:04

metodito написа:
Red Warrior написа:Абе разбирачи, Чорбата ли игра в Япония когато ни намандахерцаха? От 3-те гола има вина донякъде само за един. Иванов се носеше като народна песен, а да не говорим, че играхме без халфове. Защитниците изнасят сами топката и участват сами във фаза защита. Е, как да стане?
Александров дупка за пореден път. Той силен мач за националния няма. Дяков - ужас! Какви краевци и костадиновци? Тонев трябва да се пуска титуляр! Единствения освен Попов и Миланов, от който мирише на футбол. Чочев също трябва да е задължително на терена. Ами, че те са ни единствените дето играят на Запад. :idea:


Чочев, сериозен ли си?

Ми да к'во? Ако не беше той вчера нямаше да разбера, че имаме халфове. Той и Тонев играят всяка седмица срещу Интер, Милан и Юве, а Краев и Костадинов сам си знаеш.
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
glarus_ds
Мнения: 1925
Регистриран на: 13 ное 2008 12:30
Местоположение: София
Контакти:

Re: WCQ: България – Люксембург - 4:3 FT

Мнениеот glarus_ds » 07 сеп 2016 20:40

Гонзо написа:
Черният козел написа:
защо написа:
Черният козел написа:Не съм гледал ихтервютата,ама верно ли е къркан ? Ако, да,да дига гълъбите !!!

Цъкни горе на страницата, дето пише "Боби Михайлов весел: Първи сме в групата! Имаме бъдеще"

Верно е къркан:Майка му , го учила да не тълкува защото се затормозява :lol: Тоест да не мисли ! За футболист става да си перде,но за ръководен орган !!! Срам :oops:


хахахахахха това + края на интервюто с цикъла :lol: :lol: :lol: ЕБАТИ ОЛИГОФРЕНА БЕ :lol: :lol:

Пълен ... :lol: На мен пък ми напомни на Батков, само мустака му липсва :mrgreen:
CHELSEA


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 21 госта