Армения - България U21 - 0:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: Армения - България U21

Мнениеот nitro77 » 06 сеп 2016 20:57

Drunken_Master написа:Много слаби...Незнам каква е тая радост,след победа...над Армения !?
Между другото това голмайсторчето от Дунав (Русе),след като го видях,как изразява радостта си (като от ФИФА-та),се убеждавам,че е кръгъл идиот...!
П.С.
След един-два часа започва и трагикомедията на другите малоумници...!

"Голмайсторчето", както се изрази, е един много бърз, техничен и интелигентен футболист. Радостта му след гола е негова "запазена марка", макар и заимствана от ФИФА. Кръглият идиот в случая си ти, защото не оценяваш и малкото качествени играчи, които имаме.

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3973
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Армения - България U21 - 0:1 FT

Мнениеот Странджата » 06 сеп 2016 21:32

Победата си е победа. Нямаме много. Друг е въпросът, че не е повод за гръмки думи, а за трезви оценки.
Между другото ме вбеси това, че в един сайт - ако не ме лъже паметта Гол, някой си в деня на Съединението написал - ЦСКА донесе победа на България над Армения. Сега какво - още едно значение на празника ли да припишем, още едни ли "съединители" да честваме?
http://www.gol.bg/nachalo/2016-09-06/ts ... niya-video

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19612
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Армения - България U21

Мнениеот Drunken_Master » 06 сеп 2016 21:52

nitro77 написа:
Drunken_Master написа:Много слаби...Незнам каква е тая радост,след победа...над Армения !?
Между другото това голмайсторчето от Дунав (Русе),след като го видях,как изразява радостта си (като от ФИФА-та),се убеждавам,че е кръгъл идиот...!
П.С.
След един-два часа започва и трагикомедията на другите малоумници...!

"Голмайсторчето", както се изрази, е един много бърз, техничен и интелигентен футболист. Радостта му след гола е негова "запазена марка", макар и заимствана от ФИФА. Кръглият идиот в случая си ти, защото не оценяваш и малкото качествени играчи, които имаме.

То ако него го имаме за "качествен" играч...е*ах му мамата и български футбол...
Цялата работа е защото рита в Дунав (Русе) или...? Не ми отговаряй...знам отговорът още преди да си ми отговорил...пардон "написал".
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: Армения - България U21

Мнениеот nitro77 » 06 сеп 2016 22:43

Drunken_Master написа:
nitro77 написа:
Drunken_Master написа:Много слаби...Незнам каква е тая радост,след победа...над Армения !?
Между другото това голмайсторчето от Дунав (Русе),след като го видях,как изразява радостта си (като от ФИФА-та),се убеждавам,че е кръгъл идиот...!
П.С.
След един-два часа започва и трагикомедията на другите малоумници...!

"Голмайсторчето", както се изрази, е един много бърз, техничен и интелигентен футболист. Радостта му след гола е негова "запазена марка", макар и заимствана от ФИФА. Кръглият идиот в случая си ти, защото не оценяваш и малкото качествени играчи, които имаме.

То ако него го имаме за "качествен" играч...е*ах му мамата и български футбол...
Цялата работа е защото рита в Дунав (Русе) или...? Не ми отговаряй...знам отговорът още преди да си ми отговорил...пардон "написал".

Ами по тази логика да отпишем всички български играчи още от най-ранна възраст. И не, не е защото играе в Дунав, а защото от него имам преки впечатления и съм убеден в това, което говоря, пардон пиша. Може би има и други футболисти с качества, но не съм ги гледал. А да съдиш за качествата на един футболист по това как изразява радостта си от гола, извинявай, ама не е ли идиотско?

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19612
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Армения - България U21

Мнениеот Drunken_Master » 06 сеп 2016 22:52

nitro77 написа:Ами по тази логика да отпишем всички български играчи още от най-ранна възраст. И не, не е защото играе в Дунав, а защото от него имам преки впечатления и съм убеден в това, което говоря, пардон пиша. Може би има и други футболисти с качества, но не съм ги гледал. А да съдиш за качествата на един футболист по това как изразява радостта си от гола, извинявай, ама не е ли идиотско?

По-идиотско е да ми "слагаш думи в устата"...Къде видя,че съдя от радостта му за качествата му на футболист ? Извинен си,ама и начина му на изразяване на радост е ИДИОТСКИ...А и лично съм виждал доста по-кадърни момчета от него... Това имах в предвид,а ти можеш да си пишеш глупостите и да ми преиначаваш думите,както си искаш...Все ми е тая...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: Армения - България U21 - 0:1 FT

Мнениеот nitro77 » 07 сеп 2016 00:03

Окей, извинявай. Просто исках да кажа, че всеки играч си има начин за изразяване на радостта и това не го прави идиот.

Потребителски аватар
radoslav_rashkov
Мнения: 1220
Регистриран на: 30 мар 2013 17:34
Skype: rado_rashkov
Контакти:

Re: Армения - България U21 - 0:1 FT

Мнениеот radoslav_rashkov » 07 сеп 2016 01:51

Някой забелязва ли, че от 8 мача имаме 6 мача "clean sheet"? Дано това да е бъдещата ни защита! Не ми се вярва Китанов да е бил 6 пъти герой. (Макар че в Тулон бяхме трагични по този показател...)

Ненов е пич! Дано вкара и на ЦСКА!

Струва ми се, че доста се заждате.
Изображение

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3490
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Армения - България U21

Мнениеот rebelheartous » 07 сеп 2016 10:04

Drunken_Master написа:Къде видя,че съдя от радостта му за качествата му на футболист ? Извинен си,ама и начина му на изразяване на радост е ИДИОТСКИ...А и лично съм виждал доста по-кадърни момчета от него... Това имах в предвид,а ти можеш да си пишеш глупостите и да ми преиначаваш думите,както си искаш...Все ми е тая...


Да коментираш след победа на младежите начина на изразяване на радост... Доста лейм от твоя страна. Предполагам, че не си глупав, но с подобно включване си просиш веднага да те налазят двама-трима.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19612
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Армения - България U21

Мнениеот Drunken_Master » 07 сеп 2016 13:40

rebelheartous написа:
Drunken_Master написа:Къде видя,че съдя от радостта му за качествата му на футболист ? Извинен си,ама и начина му на изразяване на радост е ИДИОТСКИ...А и лично съм виждал доста по-кадърни момчета от него... Това имах в предвид,а ти можеш да си пишеш глупостите и да ми преиначаваш думите,както си искаш...Все ми е тая...


Да коментираш след победа на младежите начина на изразяване на радост... Доста лейм от твоя страна. Предполагам, че не си глупав, но с подобно включване си просиш веднага да те налазят двама-трима.

Лейм ? Скюзми ? Окей,бът калм даун,донт гет оувърексайтед...къзо.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта