Всичко за БФС

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Аврамов
Мнения: 453
Регистриран на: 31 юли 2014 15:52
Контакти:

Re: Ти мене уважаваш ли ме

Мнениеот Аврамов » 07 сеп 2016 18:10

Между Боко Тиквата, казал преди дни, че народът се бил видял в пари и всички по празниците заминавали за почивка, и Боби Перуката, който вчера заяви, че нац. отбор има бъдеще и разполага с най-модерната база в Европа, няма абсолютно никаква разлика. Каквато е масата от народа, такава е държавата, футболът ни и всичко останало. Чалгария, простотия и невежество!

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Ти мене уважаваш ли ме

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 07 сеп 2016 18:55

Аврамов написа:Между Боко Тиквата, казал преди дни, че народът се бил видял в пари и всички по празниците заминавали за почивка, и Боби Перуката, който вчера заяви, че нац. отбор има бъдеще и разполага с най-модерната база в Европа, няма абсолютно никаква разлика. Каквато е масата от народа, такава е държавата, футболът ни и всичко останало. Чалгария, простотия и невежество!

Един нагъл арменец фактор в БНБ беше казал че депозитите в банките са се увеличили.Само че от 5 процента богати българи.80 хиляди минали границата с Гърция,според Батман Бойко през почивните дни ,но повечето са от близки дестинации и го правят и през работните.500 000 са се отправили на почивка,но това са с връзки по селата подготвящи зимнина.На маймуни ни направиха,защото си въобразяват че им вярваме.Навремето имаше виц.Работническо дело излиза със главна статия на първа страница ,,изнасяме компютри за Япония''.На другия ден опровержението е долу в ъгъла на пред последната.Не било за Япония ,а за Германия,не било компютри,а компоти и не били изнесени ,а върнати.Лошото е че все още има хора които вярват на разни политици.Какво ни е наред .че и топките да са ни отпред.

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: До кога ще търпим пияната Перука, да е начело на БФС?

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 07 сеп 2016 18:58

Докато не се обединим и не го изгоним с тукати и ритници от ул. Цар Асен.Този наглец взима 14 000 евро заплата,,,башка рушветите за нищо работа.Платена безработица.Когато четирите взаимновраждуващи помежду си агитки се обединят,в страната настъпва ад.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14078
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Ти мене уважаваш ли ме

Мнениеот damyanov1963 » 07 сеп 2016 19:03

Боко тиквата явно правеше сравнение с времето на социализма. Тогава 8 души, ако излезеха на почивка в Гърция, или която и да е капиталистическа държава, за цяла година си беше рекорд. Само че трябваше да чакат няколко месеца за визи, да минат през проучвания на родата им до девето коляно, да декларират от къде имат 20, или 50 долара за екскурзията и прочее глупости...
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Как го правят албанците и какво можем да взаимстваме от

Мнениеот dreben23 » 07 сеп 2016 19:14

Според мен с изброените футболисти трудно биха минали група. Нищо че са добри. Трудно, значи и те нищо не правят. Е, ние не можем и толкова засега, но вярвам, че поне веднъж на един голям форум ще се класираме. Стига сте мрънкали, точно сега ще се класираме и после ще се чудим как да им се извиним. Пак да повторя- български футболисти са скарани с традицииите, а щом е така, това ще означава сигурно класиране на световното. :lol: За белята можем да изпратим там най-слабия си национал за всички времена, но да, съдбата си прави кофти номера понякога дори и с цели нации и липсата им на гордост и самочувствие. Що пък да не се класираме, деца? Ние сме лидерчета за пръв път от нанай си, а вие сега ще ми ставате песимисти. Аз го вярвам съвсем сериозно, че тези идиоти ще имат честта да играят и на голям форум, вие ако не вярвате, гледайте волейбол. През останалото време твърдят всички, че Оливие Жиру е слаб, а сега ви е страх от него. Виждате ли, като ви казвам, че си противоречите почти винаги. Днес заставам пред вас и ви казвам съвсем отговорно - България ще се класира на Световното! Мислите какви ще са ви извиненията към момчетата и мен...:)

Гледате мач, гледате и не видите, че се започва и свършва с тото. Ето, залог търсете България да се класира, коефициентът ще е тлъстичък. :)

Освен това Люксенбург не е слаб отбор, а и всеки има проблеми с "отборите-джуджета". Дори плашещите французи, с които ни е положителен и балансът на всичко отгоре като се замисля, имаха ядове в Беларус. Групата е направо късметлийска за нашите идиоти и те ще се възползват от възможността да ни натрият носовете. Кажете колко е коефициента и да го мятам аз, че си имам "лошо" предчувствие аз. Във футбола най-зрелищните неща като постижения винаги са били осмивани, бой по букито и това е. Повече няма да им се вържа на игричките. 8-) :lol:

Като че ли ще ви заболи нещо ако се класираме бе. Вчера слушат някакъв Никола Ибришимов, че храни момчетата още в третата минута, немали сме шансо и не знам си какво. Сори, имаме и сме водачи в групата, не боли ако се позарадвате!

[offtopic]Ще ми правите фен тема ако се класираме! Но аз съм смел човек, а и го желая много силно. :)[/offtopic]:lol:
Последна промяна от dreben23 на 07 сеп 2016 19:39, променено общо 4 пъти.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: До кога ще търпим пияната Перука, да е начело на БФС?

Мнениеот ntodorov » 07 сеп 2016 19:20

damyanov1963 написа:
petur.poppetrov написа:След мача с Италия мязаше освен на пиян и на употребил антидепресанти и нещо друго,което не знам какво е. Ако не е той въпроса е кой ще го замести и как би управлявал?

Същият въпрос го зададох и аз, но от тук пишещите никой не се нае да отговори.

Аз, нека аз. Уважавам 14 000 евро заплата и ще се скъсам от работа в името на футбола, БФС, националния отбор, гарнитурите му и женския футбол в Родината. Обещавам да присъствам на всички мачове на Националния отбор, дори и на турнетата в Хаити, Хавай, Тринидат и Тобаго. Бих се жертвал за благото и просперитета на българския футбол и...ония 14 000 евро заплата. Готов съм.
ПС: И нищо да не върша, пак ще свърша повече работа от Бобито...Поне обещавам да съм трезвен, защото имам подагра и не си позволявам повече от 200 грама твърдо питие. АЗ съм човекът. ;)
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14078
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: До кога ще търпим пияната Перука, да е начело на БФС?

Мнениеот damyanov1963 » 07 сеп 2016 19:22

КРАСОТА ВЯРА БОРБА написа:Докато не се обединим и не го изгоним с тукати и ритници от ул. Цар Асен.Този наглец взима 14 000 евро заплата,,,башка рушветите за нищо работа.Платена безработица.Когато четирите взаимновраждуващи помежду си агитки се обединят,в страната настъпва ад.

Е как да се обединят, като непрекъснато се плюват? Айде един път поне да са на едно мнение, че да видим тогава кой какво!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14078
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: До кога ще търпим пияната Перука, да е начело на БФС?

Мнениеот damyanov1963 » 07 сеп 2016 19:24

ntodorov написа:
damyanov1963 написа:
petur.poppetrov написа:След мача с Италия мязаше освен на пиян и на употребил антидепресанти и нещо друго,което не знам какво е. Ако не е той въпроса е кой ще го замести и как би управлявал?

Същият въпрос го зададох и аз, но от тук пишещите никой не се нае да отговори.

Аз, нека аз. Уважавам 14 000 евро заплата и ще се скъсам от работа в името на футбола, БФС, националния отбор, гарнитурите му и женския футбол в Родината. Обещавам да присъствам на всички мачове на Националния отбор, дори и на турнетата в Хаити, Хавай, Тринидат и Тобаго. Бих се жертвал за благото и просперитета на българския футбол и...ония 14 000 евро заплата. Готов съм.
ПС: И нищо да не върша, пак ще свърша повече работа от Бобито...Поне обещавам да съм трезвен, защото имам подагра и не си позволявам повече от 200 грама твърдо питие. АЗ съм човекът. ;)

Кандидатирай се, тогава! Обещавам да гласувам за тебе!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: До кога ще търпим пияната Перука, да е начело на БФС?

Мнениеот ntodorov » 07 сеп 2016 19:28

damyanov1963 написа:
ntodorov написа:
damyanov1963 написа:
petur.poppetrov написа:След мача с Италия мязаше освен на пиян и на употребил антидепресанти и нещо друго,което не знам какво е. Ако не е той въпроса е кой ще го замести и как би управлявал?

Същият въпрос го зададох и аз, но от тук пишещите никой не се нае да отговори.

Аз, нека аз. Уважавам 14 000 евро заплата и ще се скъсам от работа в името на футбола, БФС, националния отбор, гарнитурите му и женския футбол в Родината. Обещавам да присъствам на всички мачове на Националния отбор, дори и на турнетата в Хаити, Хавай, Тринидат и Тобаго. Бих се жертвал за благото и просперитета на българския футбол и...ония 14 000 евро заплата. Готов съм.
ПС: И нищо да не върша, пак ще свърша повече работа от Бобито...Поне обещавам да съм трезвен, защото имам подагра и не си позволявам повече от 200 грама твърдо питие. АЗ съм човекът. ;)

Кандидатирай се, тогава! Обещавам да гласувам за тебе!

Благодаря за доверието. Кандидатирам се !
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Как го правят албанците и какво можем да взаимстваме от

Мнениеот doktora25 » 07 сеп 2016 19:32

Че Перуката и кликата около него са виновни спор няма. Хубаво е обаче ако можем да изведем и конкретни неща, които трябва да се направят. Единият път както го посочихте, който може би е най-подходящ за настоящето и най-близкото бъдеще е "катеначо отбор" (аз също съм подхвърлял идеята в някои предишни теми). Другият път е да започнем изграждането на качествени футболисти тук, които да привлекат вниманието на грандовете, където евентуално да доразвият качествата си. Разбира се целта е колкото е възможно по-голяма част от тази работа да бъде вършена тук, за да вдигат и родните клубове своето ниво. Но това изглежда най-сложно за изпълнение и може да бъде обект на по-сериозна дискусия.
И третият начин (за който ми беше идеята да бъде обсъден в тази тема) и да уточним има ли потенциал и какви са пречките пред неговото реализиране е да привлечем играчи "с български корени". Има ли такива и ако не-защо или пък не ги търсим както трябва? Какво точно албанците са го направили по-добре от нас? Имаме стабилни колонии в Испания и на острова. Испанските школи се бият в гърдите, че са сред най-добрите. В Германия и Италия също имаме, макар и по-малко. Всичко ли е въпрос на случайно стечение на обстоятелствата или не съвсем?
dreben23 написа:Днес заставам пред вас и ви казвам съвсем отговорно България ще се класира на Световното! Мислите какви ще са ви извиненията към момчетата и мен...:)

Между другото групата не е чак толкова силна. За нас може да е и шансовете ни да изглеждат малки, но освен Франция не виждам някой друг, който да респектира и да стряска. Холандците правят престъпно рязка смяна на поколенията. Гледайки им състава освен Снайдер няма нито един от медалистите на миналите световни. Ван Гаал наложи Блинд, но други просто няма. Водещите им клубове са трагични. Може да стане нещо от тоя отбор, но не ми се струва сигурно, а и не вярвам резултатите да дойдат бързо, така че ако те не се класират хич няма да се изненадам. А и срещу тях ни върви. Шведите пък бяха трагични на европейското. Проблемът е че и ние особено в защита сме слаби. Нямаме защитници във форма, играещи в именити отбори зад граница. Може би само Живко Миланов.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта