Всичко за БФС

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Всичко за БФС

Мнениеот ogrizko » 22 ное 2023 19:24

Перука, Лечков, Емо, Попов, Гонзо - никой не ви вярва! Искаме оставката на всички вас и на другите най-приближени! Не искаме ваши кандидати на евентуалните нови избори за футболен президент!!!!

Вие сте олицетворение на лъжите, манипулациите, наглостта и мръсотията!!!!! Абсолютно вредни както за футбола, така и за обществеността!!! Ако може да се скрите в някакви дупки и да не се показвате най-добре :oops:

На изслушването Перуката и Попов отново се оказаха безгрешни! Отново са виновни всички останали, но не и те! Един път не застанаха като мъже да поемат отговорност за нещо. Един път не признаха вина за каквото и да е. Такива "безгрешници" са най-страшни и най-самозабравили се!!! Тая "война" срещу тая мръсна сган трябва да продължи докато не бъдат изчегъртани :!: Не казвам да се лее кръв, но протестите трябва да продължат ...... те дори се ГОРДЕЕЛИ със затварянето на стадиона, че спасили животи :lol: :lol: Ей, самозабравили се нещастници ....ако не беше тая драма със стадиона да се затваря, да се мести и всякакви ваши простотии, всичко щеше да бъде много по-мирно и без инциденти! Изнервихте максимално хората преди мача, обаче вина не искат да признаят......
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Всичко за БФС

Мнениеот ogrizko » 07 дек 2023 10:18

https://btvsport.bg/bgfootball/stilijan-petrov-pred-btv-mihajlov-ne-si-tragva-video.html

Абе, Перукан да не би наистина да е измислил някаква нова врътка??? Защо Касабов не е вписан като президент на БФС като уж Перуката е подал оставка ????? :shock:
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Всичко за БФС

Мнениеот ogrizko » 01 яну 2024 13:41

Нова година - нов късмет! Пожелавам си край на ерата Перукан и подопечни и Бербатов за нов президент :oops: :oops:
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Всичко за БФС

Мнениеот ogrizko » 11 яну 2024 12:04

Бербатов: Опитват се по долен начин да сеят раздор между мен и Стилиян
dsport.bg 11 Яну | 11:45

Кандидатът за президент на БФС и бивш национал Димитър Бербатов призова още веднъж в интервю пред bTV Търговският регистър да изиска Михаил Касабов бъде вписан като представляващ Българския футболен съюз до провеждане на Конгреса. Касабов беше обявен за изпълняващ длъжността президент след оставката на Борислав Михайлов.

Преди дни стана ясно, че поканата за конгреса не е вписана заради пропуски в документите. Изпълнителният директор на БФС Борислав Попов обаче заяви, че няма притеснения за провеждане на Конгреса и отново подчерта, че уставът на футболния съюз не изисква вписването на Касабов.

Бербатов призова също да се спре с интригите за раздор между него и Стилиян Петров, който е основна фигура в екипа му.

„Президент в момента е временно изпълняващият длъжността Михаил Касабов. Той е избран от Изпълкома, а Борислав Михайлов е подал оставка - всички станахме свидетели на това. Нормалното нещо, което трябва да се случи, а не се случва, е Михаил Касабов да бъде вписан в Търговския регистър, като временно изпълняващ длъжността президент до провеждането на Конгреса на 15 март“, заяви Бербатов.

„Той има правомощия. Всеки ден трябва да бъде в "Бояна". Борислав Михайлов не трябва да бъде там. Ако е там, това е противоуставно и противозаконно. Призовавам Михаил Касабов да се впише в Търговския регистър, има пълното право. Тази показа за Конгрес не може да бъде вписана, докато Михаил Касабов не е вписан като временен президент“, продължи той.

„Защо, бе хора, сега Михаил Касабов не е вписан!? Същата е ситуация. Имаше оставка през 2019-а, има и сега. Изпълкомът го одобри тогава за президент, одобри го и сега, но не го вписва", запита бившият голмайстор на Висшата лига.

„Защо ли? Защото тези хора не искат да си тръгнат. Чакат нещата да утихнат, да си спечелят време... Тук трябва да сме много будни, за да докараме нещата до честен Конгрес през март. Това е много важно! Първо Касабов да бъде вписан, после да свика редовен Изпълком, на него се приема нова покана за Конгрес с дневен ред и той пак се проведе на 15 март. Има достатъчно време".

А какъв е шансът адвокат Петър Величков да даде Касабов на прокурор?

"Това са крайни и драстични мерки. Когато човек непрекъснато говори и призовава органи и институции за реакция и в един момент тези добри думи не са достатъчни, ти си принуден да направиш следващото нещо - прокуратура, съд... и това става абсурдно."

"Тази ситуация играе по авторитета на Михаил Касабов. Той е избран, но все едно някой друг му се подиграва и казва: "Не, не ме интересува, аз съм президентът, ти си стой там, подписвай нещо, аз взимам решенията..."

Здрав ли е екипът на Бербатов?

"Интриги, които се опитват да правят между нас. Със Стилиян Петров сме приятели от дълго време, играли сме заедно, опитваме се да правим нещо заедно. И когато нямаш други прийоми, ти се опитваш по най-долния и нечестен начин да сееш раздор. Това никога не може да се случи. Нито Стилиян ще забие нож в гърба ми, нито аз на него, нито Мартин на някой на някой от нас двамата.

Хора, който пуска такива елементарни шеги и слухове. Низши... даже не знам как да ги нарека... Така, няма да стане, да си знаете! Всичко хубаво!", каза още Димитър Бербатов.
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Всичко за БФС

Мнениеот ogrizko » 29 яну 2024 10:45

Отговорникът за Европа Мамадов: ФИФА дава 8 млн. долара на БФС за нови проекти gong

Отворени сме за разговори за националния ви стадион, стига да получим проект от футболния ви съюз и държавата. Това заяви в интервю за „Мач Телеграф“ Елхан Мамадов, директорът за Европа на ФИФА. Той е един от най-важните шефове на световната футболна централа. След 15 години работа в структурите на Азербайджанската футболна федерация и УЕФА, от май 2022 година той е завеждащ отдела за асоциациите от Европа на ФИФА. Елхан Мамадов е човекът, който отговаря за програмата на „Напред“ на световната футболна централа и разпределянето на парите по нея в 55-те й членки от Европа.

„Ако получим проект от БФC, който е подкрепен от правителството, ние във ФИФА с огромно удоволствие ще го разгледаме и след това ще вземем съответното решение. Разбира се, за всяка страна е много важно да има национален стадион. Аз не съм запознат с подробностите относно собствеността на вашия национален стадион и не мога да дам конкретен отговор, но ФИФА е отворена към такива предложения. Пак казвам, ние се доверяваме изцяло на експертността на хората в съответната държава“, заяви Мамадов.

Той беше категоричен още, че БФС, ще получи същия финансов пакет, както останалите 210 членки на ФИФА.

"Има обаче строга процедура. Ние получаваме предложенията, които се проучват от екип от екперти. Проектите могат да бъдат различни - за терени, за общи разходи, за дигитализация и др. След това те се представят пред Комисията за развитие на ФИФА. Ако тя ги одобри, съответните фондове се отпускат и парите се разпределят към проектите. Следващата процедура е да следим много внимателно как се усвояват тези средства", поясни един от шефовете на ФИФА.

Мамадов разкри още, че БФС ще получи 8 млн. долара по проекта "Напред 3.0", който започна през 2023 г.

"По него България ще получи 8 млн. долара, както и всяка друга останала асоциация. Три милиона ще бъдат инвестирани в специфични проекти.Останалите пет са предвидени като оперативни разходи, за които ние получаваме отчети и извършваме независим одит. Мога да кажа, че вече сме получили няколко проекта за мини терени, но сумата не е усвоена изцяло. Все пак цикълът започна само преди 7-8 месеца, но БФС е достатъчно активен в това отношение. Има и процедура по разглеждане на предложенията, която отнема време", добави той.

Шефът на ФИФА добави, че маркетингов специалист е обучавал служители на БФС на семинар в края на миналата година. Това е Джордан Колози от баскетболния Сан Антонио.
-------------------------------------------
то имало едни 8 млн. долара за усвояване ....аз се чудя защо БФС кликата толкова се опъват и не искат да се махат :lol: :lol: :lol:
Изображение


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта