Всичко за БФС

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Вълчан
Мнения: 4266
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: До кога ще търпим пияната Перука, да е начело на БФС?

Мнениеот Вълчан » 07 сеп 2016 19:47

Имаш и моята благословия....ти ако не..... аз си пиивам.Спомни си за мен на някое банкетче..... :mrgreen:

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14078
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: До кога ще търпим пияната Перука, да е начело на БФС?

Мнениеот damyanov1963 » 07 сеп 2016 19:49

Вълчан написа:Имаш и моята благословия....ти ако не..... аз си пиивам.Спомни си за мен на някое банкетче..... :mrgreen:

Абе знаех си аз, че рано или късно ще стигнем до консенсус :)
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
arsenvengerin
Мнения: 901
Регистриран на: 27 мар 2010 22:53
Контакти:

Re: До кога ще търпим пияната Перука, да е начело на БФС?

Мнениеот arsenvengerin » 07 сеп 2016 20:40

Да го ръгна на Мария Петрова когато е в Цикъл , и ще съм последен в групата.
Обичам Левски

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14078
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: До кога ще търпим пияната Перука, да е начело на БФС?

Мнениеот damyanov1963 » 07 сеп 2016 20:48

arsenvengerin написа:Да го ръгна на Мария Петрова когато е в Цикъл , и ще съм последен в групата.

Първо трябва да и купиш Ламборгини :idea:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всичко за БФС

Мнениеот ShooterMan » 07 сеп 2016 23:08

И да почнат да ти опадват зъбите успоредно с това да станеш и битов алкохолик. Тогава ще се класираш за Мария Петрова :lol:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Посещаемост и цена на билета?!

Мнениеот ogrizko » 13 ное 2016 22:14

За съжаление много ниска посещаемост!
Друго обаче ми е чудно ...цена на билета от 10 до 25 лв!
Вижда се, че хората нямат желание да подкрепят едни инвалиди и т.н. .....каква е логиката да се слагат такива цени и да има 200 човека публика?!
Не е ли по-добре да се направи вход свободен и поне хората минаващи покрай стадиона да могат да си влязат да подкрепят отбора?!
Или пък ако трябва да се избиват някакви пари, да се сложат бели по 1-2 до 3 лв. цена!
В смисъл такъв, явно хората не че не искат да подкрепят отбора ...все пак България е това! Но просто не им се дават пари, за да гледат такава продукция и да хабят нерви ...аз мисля, че ако цената на билета е до 3 лв ще има публика поне 5000!
И се чудя парите ли се търсят повече или подкрепа за националите, щото кой има сметка да има на стадиона 300 човека публика примерно, като с ниски цени може да се вдигне доста посещаемостта!
Вие на какво мнение сте?!
Иначе поздравления за мача и победата днеска към футболистите ...но най-вече за Хубчев!!!
Изображение

Потребителски аватар
Speranza
Мнения: 375
Регистриран на: 20 сеп 2008 12:50
Контакти:

Re: Посещаемост и цена на билета?!

Мнениеот Speranza » 13 ное 2016 22:26

Вход свободен не може да има , заради определени правила за официален мач под егидата на ФИФА. Билети от 1 до 3 лв също не са реални, но например цени от порядъга - 5 лв за Б и Г , 7 за В и 10 за А са напълно възможни,но никой не го прави и аз не знам защо
Изображение

You'll never walk alone!!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Посещаемост и цена на билета?!

Мнениеот ogrizko » 13 ное 2016 22:32

Speranza написа:Вход свободен не може да има , заради определени правила за официален мач под егидата на ФИФА. Билети от 1 до 3 лв също не са реални, но например цени от порядъга - 5 лв за Б и Г , 7 за В и 10 за А са напълно възможни,но никой не го прави и аз не знам защо

Ами хубаво ...аз пък не виждам какво пречи цената да е 1-2-3 лв!!!
Аз искам стадиона да се пълни, а не да ми слагат цени по 25 лв и да гледам 300 човека по трибуните!!!
Пък наистина, аз да живея в София ...и аз няма да искам да дам 25 лв. при настоящите игра и резултати!!!
Всъщност аз я пускам тая тема не само информативно ами се чудя дали и нещо реално не може да се промени в подобна посока ...някакви транспаранти пред БФС или протест да се направи, или някаква подписка да намалят цените ..явно, че от БФС няма да напълнят джобовете със смешните цени дето слагат ако така са се надявали ...малко да почнат да се съобразяват със състоянието на националния и противника!!
Изображение

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Посещаемост и цена на билета?!

Мнениеот k_oleto » 13 ное 2016 22:40

Няма сила, която да ме накара да ида на стадиона, дори и при цена 0.50ст.
Не е важна цената, а качеството.
Чета потребители се радват .........много трябва да се направи, за да ме мотивират да ида на стадиона да гледам националите.

Незнам, явно половоната сте спрели. Дяков и сие не могат да спрат топката. Далече са от футбол на ниво - национален отбор.

Ще политизирам, но деня е такъв

ГЕРБ падна, същото трябва да стори и БФС и начело да не е Перукан.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Посещаемост и цена на билета?!

Мнениеот ogrizko » 13 ное 2016 22:47

хммм, значи не всички мислят като мен :) аз ако съм от София може би ще се прежаля за до 5 лв ... :oops: :oops: :oops: но повече пари за моментната продукция....
Изображение


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта