РингТВ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
puhisamolevski
Мнения: 573
Регистриран на: 20 май 2008 23:06
Skype: PuhiSamoLevski
Контакти:

Re: РингТВ

Мнениеот puhisamolevski » 30 мар 2009 21:52

L_Messi написа:
mike28 написа:Добре, според теб можели Майкъла да има същата изчистена дикция, като Борето Касабов, който е стар телевизионен ветеран? Отново бъркаш- казах ти, не бъркай факта, че някой няма дар слово с това, че е прост. По твоята логика, Хитлер трябва да е бил сред най- гениалните хора на миналия век, щом с речите си е убеждавал стотици хиляди в правотата на своята политика. Както и да е, спирам до тук да коментирам ораторските способности на Майкъла, факта, че са го поканили от Ринг да коментира, а едва ли той сам се е предложил за гост трябва също да ти говори нещо.

Е, ти пък даде егати примера :D


ХАХА и аз това трябва да кажа. А и в интерес на истината Хитлер е бил гений наистина, не само заради речите ;) Те в ринг канят всякакви идиоти, тъй че това не мога да го приема като някакъв невероятен приз...както и да е, няма смисъл да спорим ;)
ТАМ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА "ГЕРЕНА", ГОНЗО ЩЕ ДЪРЖИ В РЪЦЕ КУПАТА ОКЪРВАВЕНА!

http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=46&t=26149

Потребителски аватар
АСМ1899
Мнения: 622
Регистриран на: 05 юни 2008 11:41
Контакти:

Re: РингТВ

Мнениеот АСМ1899 » 31 мар 2009 00:00

VelBujd написа:Ей не хулете Хитлер , може да е виновен за смъртта на над 30 000 души , но за мен си остава една от най-великите исторически личности. Meine pflicht ist dich weiter zu furen!! :D :D Стига с нациските подстрекателства . Не съм гледал рингтв , нито съм много запознат с "творчеството" на майкъла , но мога да кажа , че наще играха доста добре и само мал шанса ни попречи да биеме (според мен) . Успех на играчите и на Мъри в сряда и за напред , и мисля че е крайно време да викне Камбуров . Левскар съм , но ако викне Йовов ще се самозастрелям , защото в момента е в ужасна форма...


30 000 сигурно са само от един квартал на Берлин! Пич тоя е избил милиони-поскоро са загинали заради него и идеите му! Нима Наполеон е по-малък кръволок(по-малък е сравнен със Сталин) ? Точно тия оратори и други от тоя сорт са избили милиони! Не съди за хората по речника им! В почти всяко село ако замръкнеш и си без пари ще те подолсонят и ще те нахранят все едно си родно дете на хората! Тогава ще те интересува ли какъв им е речника? НЯкой хора не използват думи като- Субективно, Екзалтиран, Еманципиран, Импресионизъм, Постмодернизъм, Сюрреализъм и т.н. - тпва прости ли ги прави??????
Вие сте млада и красива, имате 2 висши образования, владеете перфектно 3 езика, имате руса коса, дълги крака и чаровна усмивка и искате да вземате заплата между 5 и 10 хиляди лева? Вървете на майната си! На нас ни трябва арматурист!

lumpen
Мнения: 188
Регистриран на: 23 фев 2009 22:34

Re: РингТВ

Мнениеот lumpen » 31 мар 2009 00:27

zieg написа:Е тоя Майкъла какво му бърка в г*за пустия град Ловеч, не ми е ясно, слушам му коментарите и не му прави чест да обижда цял един град по този начин! Коментира за липсата на публика и това си е един омагьосан кръг за полемики! Е Ботев или Локо Пд. като имат такива големи публики, да не би случайо да са изключително силни и постоянно в челните места отбори ;) Хубаво в Ловеч ходим по "500" на мач...ама срещу Левски или ЦСКА ли ? Еми срещу Беласица в понеделник в 13 ч. колко да отидат...?! И какво, малките градове да нямат право на малко футболна радост?! Както и да е , като изключим язвителните му коментари по повод Ловеч и Литекс в частност, Майкъла казва доста истинни неща :arrow:

Ма то за населени места като Ловеч са измислени селските групи - и те носат радост, вервайте ми :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

zieg
Мнения: 119
Регистриран на: 09 окт 2008 16:01
Контакти:

Re: РингТВ

Мнениеот zieg » 31 мар 2009 01:41

"Ма" радвай си се на "селските групи", никой не те спира, те нали заради тази част от населението като тебе са измислени, няма причина да не ти "вервам" :mrgreen:
Изображение


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта