Разцепление!?!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
XTaz
Мнения: 209
Регистриран на: 16 мар 2009 14:20
Контакти:

Re: Разцепление!?!

Мнениеот XTaz » 26 мар 2009 22:09

Old_death написа:
При добра игра и резултат в събота, искам всички разбирачи, критици и футболни гении (критикували Мъри) да отворят една тема и да се извинят публично!!! Човека го разпнахте преди да е минал 1 официален мач!!! Направо вече започвате да ми лазите по нервите... Търпяхте Камата два цикъла, търпяхте Тройчо, търпяхте оня безличния (Марков), а сега никакъв кредит на довери... Това си го обяснявам с пристрастността и омразата, която сте натрупали докато гледате как Левски играеше в Европа 16 мача, стигна 1/4 финал и Мъри се превърна в най-обичаният син треньор за всички времена...Ако греша опровергайте ме!


Обещал съм ти нещо на личен и ще удържа на думата си.Там ти зададох един въпрос,но ти не ми отговори!Ако Мърльо се издъни в събота,ще отвориш ли тема за плюене върху него!!!

а ти ще отвориш ли тема за хвалба, ако не се издъни?????
Да знаеш как се прави, не е трудно. Трудно е, да го направиш

levski_bs
Мнения: 57
Регистриран на: 13 дек 2008 21:48
Контакти:

Re: Разцепление!?!

Мнениеот levski_bs » 26 мар 2009 23:27

cska_90 написа:
ZYKLON написа:Има трима мухльовци.



От ЦСКА в момента в отбора има 2 а не трима , ама карай.И като ги изхвърлим какво-айде махнете Бербо ,Мартин Стилян , Иванов ,Котев и да си играят световни звезди като Гонзо , Хичо, Огнянов и др ,че да падаме не от Ирландия ами да не можем да бием и Андора. :D :D :D :D :D :D
Се цесекарите ви са виновни на вас,сигурно и за загубите от Жилина и Бате пак ние бяхме виновни.А и винаги гръбнака на националния отбор е бил и ЩЕ бъде от футболисти на ЦСКА -като се почне От Д.Пенев през Младенов,Лечков ,Стойчков,Пенев и се стигне до Бербатов и Мартин-ФАКТИ.Те са били винаги лидерите в националния.А и сега колкото и да ни плюете школата опредено в нея има повече таланти отколкото във вашата-за справка погледни младежкия национален отбор и колко са Червените юноши там.


в САЩ 94 титулярният състав беше 1.Боби Михайлов, 2.Емил Кременлиев, 3.Петър Хупчев, 4.Цанко Цветанов, 5. Трифон Иванов, 6.Златко Янков. 7. Емил Костадинов, 8. Христо Стоичков, 9.Насо Сираков, 10.Красимир Балъков, 11. Данчо Лечков
от състава се вижда че в титулярният състав 5 са действащи играчи на левски не виждам нито един действащ в този момент ( не минали през ЦСКА) играчи на ЦСКА ако бъркам може даме поправите

Потребителски аватар
АСМ1899
Мнения: 622
Регистриран на: 05 юни 2008 11:41
Контакти:

Re: Разцепление!?!

Мнениеот АСМ1899 » 27 мар 2009 00:25

На езкиа ми е да кажа- Да ви го ***** аз на вас! Стига делихте НАЦИОНАЛНИЯТ отбор на България на Левски и ЦСКА! Той е на България и всички, а не на определени отбори и хора!
ЦСКА-ри, левскари, канари, буфери, акули, моряци и т.н. обединявайте се поне за България! После ако искате се избивайте помежду си, но и за България ако не се обедините не занимавайте хората със себе си! Срам и позор е българин срещу българин да застава когато говорим за НАЦИОНАЛНИЯТ ОТБОР НА БЪЛГАРИЯ !
Не искам да обидя никой, но ако и за България се цепим, ще се намира винаги кой да ни го нацепва!!!! Който не е за България е против нея!
Вие сте млада и красива, имате 2 висши образования, владеете перфектно 3 езика, имате руса коса, дълги крака и чаровна усмивка и искате да вземате заплата между 5 и 10 хиляди лева? Вървете на майната си! На нас ни трябва арматурист!


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост