ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9341
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Мнениеот bubka » 08 юни 2019 17:21

Red Warrior написа:
rebelheartous написа:4-2-3-1 беше схемата. Крилата бяха Минчев и Неделев. Попето зад нападателя Иса. Но схемата като цяло се и окей. Проблемът е, че Бала сбърка част от титулярите. И то не от незнание или неможене, а защото им се беше предоверил. Този Сърмов нали е от тима, който води – Етър. Съответно явно Бала е бил вътрешно убеден, че щом срещу Верея и Дунав Сърмата може да прави играта, същото ще е и срещу Чехия.

От друга страна Кристиан Димитров е супер рисков и това се видя снощи. По принцип е снажен бранител и влиза остро, но също така е способен и на детински грешки. Но както някой каза по-нагоре, това му беше едва първият сезон на най-високо ниво (не знам преди това къде е играл) и да се очаква повече от него е наивно.

Ами Неделев не е никакво крило. Това, че е левичар не значи че може да играе крило. Нито има скорост, нито скоростна техника за крило. Да беше пуснал Десподов отляво, Минчев отдясно, а Неделев за плеймейкър в средата. Попов не знам дали е играл зад Иса. Аз го виждах повече като централен защитник. :lol:


4-1-4-1 беше схемата, Сърмов дефанзивен, пред него вътрешни Попето и Малинов, по крилата Неделев и Минчев.

За следващия мач Жоро Илиев вместо Сърмов и някой по избор вместо Кристиян Димитров за ЦЗ и нещата заспиват. Също на Попето май не му е работата да е типично MC. Вероятно е бил с по-атакуващи функции, но мястото си му е в по-предни позиции.
Последна промяна от bubka на 08 юни 2019 17:36, променено общо 1 път.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3543
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Мнениеот rebelheartous » 08 юни 2019 17:35

И Сърмов, и Малинов бяха DM. Малинов никога не е играл вътрешен.

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3543
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Мнениеот rebelheartous » 08 юни 2019 17:38

Red Warrior написа:
rebelheartous написа:4-2-3-1 беше схемата. Крилата бяха Минчев и Неделев. Попето зад нападателя Иса. Но схемата като цяло се и окей. Проблемът е, че Бала сбърка част от титулярите. И то не от незнание или неможене, а защото им се беше предоверил. Този Сърмов нали е от тима, който води – Етър. Съответно явно Бала е бил вътрешно убеден, че щом срещу Верея и Дунав Сърмата може да прави играта, същото ще е и срещу Чехия.

От друга страна Кристиан Димитров е супер рисков и това се видя снощи. По принцип е снажен бранител и влиза остро, но също така е способен и на детински грешки. Но както някой каза по-нагоре, това му беше едва първият сезон на най-високо ниво (не знам преди това къде е играл) и да се очаква повече от него е наивно.

Ами Неделев не е никакво крило. Това, че е левичар не значи че може да играе крило. Нито има скорост, нито скоростна техника за крило. Да беше пуснал Десподов отляво, Минчев отдясно, а Неделев за плеймейкър в средата. Попов не знам дали е играл зад Иса. Аз го виждах повече като централен защитник. :lol:


Космонавта идва от контузия. Нормално беше да играе малко. Но сега с Косово според мен ще е титуляр.

Виждах го и аз Попето как чисти каруцарски напред след резките контри на чехите. :oops: Ма те повечето си стояха отзад прибрани. Даже на техни корнери нашите бяха редовно целият отбор в наказателното. :oops:

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Мнениеот W84me » 08 юни 2019 17:43

ivan56 написа:
W84me написа:Какво БФС ви е виновно, че треньори в школата вземат 800 лева заплата, а маймуни при мъжете 10 000 евро? Как по-точно Перуката е виновен, че шеф на школата е Боримиров, а не някой, който я разбира тая работа? Перуката ли е виновен, че в школата на Левски има 30 топки, дето се играе цяла година с тях и приличат на тикви?


Значи за тия резултати в школите и 800лв са им много.

Те ако бяха големи специалисти, щяха ли да стоят за 800лв?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Мнениеот W84me » 08 юни 2019 17:45

rebelheartous написа:Космонавта идва от контузия. Нормално беше да играе малко. Но сега с Косово според мен ще е титуляр.

От каква контузия идва, треньорска ли? Последните 6 кръга е смъртна резерва и не помирисва терен.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9341
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Мнениеот bubka » 08 юни 2019 17:50

800лв е МЕГА подигравка. При положение, че негрото в титулярите, което понякога ще влезне 2-3 пъти за цял сезон взима няколко хиляди евро. Обертанката пък е на 65 хил. евро. Каква мотивация може да имаш по дяволите да работиш. Не съм наясно с нещата от кухнята и колко взимат, но ако е така е мега мега подигравка, сравнено с това колко се плаща на някои мега търтеи по отборите.

Значи футболните ни президенти са ужасно ТЪПИ ТЪПИ ТЪПИ ТЪПИ ТЪПИ същества. Значи едно негро по-малко на сезон с десетина хиляди евро заплата на месец + някой бг манекен чалгар тип Райнов примерно с още няколко хиляди заплата, която да отива в школата и за няколко години може да сътворят чудеса с юношите :o . Заклевам се, направо ми е тъпо, че такива малоумни същества имат пари и са царе и притежават клубовете, а реално са толкова малоумни.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3543
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Мнениеот rebelheartous » 08 юни 2019 17:51

E в такъв случай значи с Косово ще е 100% титуляр. :P

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Мнениеот W84me » 08 юни 2019 17:51

Red Warrior написа:
rebelheartous написа:4-2-3-1 беше схемата. Крилата бяха Минчев и Неделев. Попето зад нападателя Иса. Но схемата като цяло се и окей. Проблемът е, че Бала сбърка част от титулярите. И то не от незнание или неможене, а защото им се беше предоверил. Този Сърмов нали е от тима, който води – Етър. Съответно явно Бала е бил вътрешно убеден, че щом срещу Верея и Дунав Сърмата може да прави играта, същото ще е и срещу Чехия.

От друга страна Кристиан Димитров е супер рисков и това се видя снощи. По принцип е снажен бранител и влиза остро, но също така е способен и на детински грешки. Но както някой каза по-нагоре, това му беше едва първият сезон на най-високо ниво (не знам преди това къде е играл) и да се очаква повече от него е наивно.

Ами Неделев не е никакво крило. Това, че е левичар не значи че може да играе крило. Нито има скорост, нито скоростна техника за крило. Да беше пуснал Десподов отляво, Минчев отдясно, а Неделев за плеймейкър в средата. Попов не знам дали е играл зад Иса. Аз го виждах повече като централен защитник. :lol:

Неделев крило е все едно да сложиш прасе на крилото...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3829
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Мнениеот ivo55 » 08 юни 2019 17:52

Много са жалки.
Както обикновено.
Можеше да се избере по-добър състав.
Ама и те щяха да са жалки пред чехите.
Футболът ни е ударил дъното.
И тия нещастници после дават интервюта "не ни отписвайте".
Смях.
Че то никой нормален човек не ви е "вписвал", демек не е очаквал от вас нищо освен поредната излагация, та да ви "отписваме".
Закривай.

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Мнениеот hd29 » 08 юни 2019 18:09

Балъков се изложи тотално снощи.Помним треньорските му подвизи още от времето му в Черноморец,но тук определено достигна нови висини.Така и не разбрах каква бяха тези комични разигравания на топката в нашето поле.Още в първите 15 мин се видя,че подобно изнасяне на топката е непосилно за играчите ни в защита и халфовата линия и въпреки това продължиха да се излагат до края на мача.Събрани на куп толкова посредствени играчи в националния отбор аз не съм виждал никога.Те играят в някакви пародиии и втори осмици той национали ги прави смях.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта