Без Бербатов бяхме много, много по-добри!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Ticha
Мнения: 3308
Регистриран на: 26 сеп 2008 13:26
Местоположение: стадион "Тича", Варна
Контакти:

Re: Без Бербатов бяхме много, много по-добри!

Мнениеот Ticha » 29 мар 2009 14:22

Тази тема е безмислена. Наистина е вярно че няма незаменими играчи, но снощи се видя че имахе териториален превес почти през целия мач и достигайки до наказателното поле не знаехме какво да правим с топката. Сигурен съм че с Бербатов щяхме да бием.

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без Бербатов бяхме много, много по-добри!

Мнениеот tprodanov » 29 мар 2009 14:43

Sword Coast Boys написа:Да, ама тогава играехме на европейски или допоследно се борихме в групите за квалификация.
А сега ни мажат очите с някакви теоритични шансове! Ти вярваш ли, че ще вземем оставащите мачове? Вярваш ли, че Италия ще ни "пусне"? Питай после пак Мъри и Сираков дали не са сметкаджии. Добре, че има балъци дето им вярват, иначе отдавна да им е изтекъл мандата.


Тогава играхме с играчи, които играха в сериозни отбори. Барса, Байерн, Валенсия, ае че не ми се изброява. Сега имаме един играч в добър отбор, който, обаче го мързи. И не - не вярвам да се класираме, но Стоилов има най-малката вина за това. Нещо да кажеш за мача с Грузия - по-добре ли играхме тогава под класата на Пацо?

Потребителски аватар
Sword Coast Boys
Мнения: 578
Регистриран на: 08 мар 2009 13:33
Контакти:

Re: Без Бербатов бяхме много, много по-добри!

Мнениеот Sword Coast Boys » 29 мар 2009 14:49

Защо един мач в кариерата да е определящ? Марков го изгониха както изгониха Младенов след 6:1 срещу Чехия. И какво като сме се изложили 1 път? Играхме ли на Европейското под негово ръководство? Да! Ако бяхме били Чехия щяхме ли да се класираме? Да!
Сега като си толова ларж сметни колко е разликата от 11 точки до 4 точки и ми кажи какви са ни шансовете?
Всичко, което е далеч от морето, е провинция

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: Без Бербатов бяхме много, много по-добри!

Мнениеот gzagorov » 29 мар 2009 14:55

Sword Coast Boys написа:Защо един мач в кариерата да е определящ? Марков го изгониха както изгониха Младенов след 6:1 срещу Чехия. И какво като сме се изложили 1 път? Играхме ли на Европейското под негово ръководство? Да! Ако бяхме били Чехия щяхме ли да се класираме? Да!
Сега като си толова ларж сметни колко е разликата от 11 точки до 4 точки и ми кажи какви са ни шансовете?

Никой не казва, че имаме големи шансове. Но да ми говорите, че Сираков и Стоилов са виновни за това, извинявай...

Потребителски аватар
Sword Coast Boys
Мнения: 578
Регистриран на: 08 мар 2009 13:33
Контакти:

Re: Без Бербатов бяхме много, много по-добри!

Мнениеот Sword Coast Boys » 29 мар 2009 15:00

gzagorov написа:
Sword Coast Boys написа:Защо един мач в кариерата да е определящ? Марков го изгониха както изгониха Младенов след 6:1 срещу Чехия. И какво като сме се изложили 1 път? Играхме ли на Европейското под негово ръководство? Да! Ако бяхме били Чехия щяхме ли да се класираме? Да!
Сега като си толова ларж сметни колко е разликата от 11 точки до 4 точки и ми кажи какви са ни шансовете?

Никой не казва, че имаме големи шансове. Но да ми говорите, че Сираков и Стоилов са виновни за това, извинявай...


Прав си Бербатов е виновен! Най-големия виновник!
Всичко, което е далеч от морето, е провинция

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без Бербатов бяхме много, много по-добри!

Мнениеот tprodanov » 29 мар 2009 15:15

Дали не е вината в мача с Грузия например? От 4 мача, Мъри има един мач и той да е виновния? Честно, твърде тъпо ми се струва като твърдение, за да го приема насериозно. Ако не бием Кипър - ок, но до тогава, едва ли той има нещо общо...

Потребителски аватар
Sword Coast Boys
Мнения: 578
Регистриран на: 08 мар 2009 13:33
Контакти:

Re: Без Бербатов бяхме много, много по-добри!

Мнениеот Sword Coast Boys » 29 мар 2009 15:23

Ами като няма общо да си води Латекса. Ама и там май нещо не му върви...
Всичко, което е далеч от морето, е провинция

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: Без Бербатов бяхме много, много по-добри!

Мнениеот gzagorov » 29 мар 2009 15:31

Sword Coast Boys написа:
gzagorov написа:
Sword Coast Boys написа:Защо един мач в кариерата да е определящ? Марков го изгониха както изгониха Младенов след 6:1 срещу Чехия. И какво като сме се изложили 1 път? Играхме ли на Европейското под негово ръководство? Да! Ако бяхме били Чехия щяхме ли да се класираме? Да!
Сега като си толова ларж сметни колко е разликата от 11 точки до 4 точки и ми кажи какви са ни шансовете?

Никой не казва, че имаме големи шансове. Но да ми говорите, че Сираков и Стоилов са виновни за това, извинявай...


Прав си Бербатов е виновен! Най-големия виновник!

Да, а аз точно това казах, нали? А един мармот...

ПП: Прочети ми подписа.
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без Бербатов бяхме много, много по-добри!

Мнениеот tprodanov » 29 мар 2009 15:38

Sword Coast Boys написа:Ами като няма общо да си води Латекса. Ама и там май нещо не му върви...



Латекса не ме интересува. Повече от този мач едва ли щяхме да вземем с който и да е. Виж, с любимците ти от червената школа можехме да вземем много повече, като в Сърбия например.

Потребителски аватар
Sword Coast Boys
Мнения: 578
Регистриран на: 08 мар 2009 13:33
Контакти:

Re: Без Бербатов бяхме много, много по-добри!

Мнениеот Sword Coast Boys » 29 мар 2009 16:23

Е, как пък разбра, че съм фен на червената школа, батенце?
Всичко, което е далеч от морето, е провинция


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта