28. 03. НАЦИОНАЛЕН ПРАЗНИК

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sedem_!_dva
Мнения: 1942
Регистриран на: 14 авг 2008 20:01
Skype: Абе къде е Батко(в) !?

Re: 28. 03. НАЦИОНАЛЕН ПРАЗНИК

Мнениеот sedem_!_dva » 29 мар 2009 10:23

Който не мисли да подкрепя националите в сряда изобщо да не стъпва на мача...Всички лайнари, които преди мача предричаха загуба от рода на тази със Сърбия, а след мача като направихме равен отново се подиграват, които пишеха декларации при назначението на Мъри Стоилов(Кучето и неговите велики хулигани от Армейци1948) нямат място на Националния стадион. За мен това не са българи, а някакви извратени типове, живуркащи, за да плюват по всичко и всички. :evil:
NON MOLLARE MAI

Потребителски аватар
plamen etov
Мнения: 1559
Регистриран на: 27 авг 2008 21:09
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: 28. 03. НАЦИОНАЛЕН ПРАЗНИК

Мнениеот plamen etov » 29 мар 2009 10:49

sedem_!_dva написа:Който не мисли да подкрепя националите в сряда изобщо да не стъпва на мача...Всички лайнари, които преди мача предричаха загуба от рода на тази със Сърбия, а след мача като направихме равен отново се подиграват, които пишеха декларации при назначението на Мъри Стоилов(Кучето и неговите велики хулигани от Армейци1948) нямат място на Националния стадион. За мен това не са българи, а някакви извратени типове, живуркащи, за да плюват по всичко и всички. :evil:

Ми то май тези същите хулигани бяха на мача в Ирландия ,така че по-лекос определенията кой да ходи на мач ,и кой не :mrgreen: :mrgreen:
ЛОКО Е В МОЕТО СЪРЦЕ КОТКОВ И НАЧКО ВОДЯТ КЪМ ПОБЕДИ САМО ЛОКО!!!:drunk: :bg:
модератор Локо Сф.

rachkov
Мнения: 28
Регистриран на: 28 юли 2008 13:13
Контакти:

Re: 28. 03. НАЦИОНАЛЕН ПРАЗНИК

Мнениеот rachkov » 29 мар 2009 10:57

изключително ми е интересно сега,.., доколко ще се напълни стадиона срещу кипър :?: :?:

rachkov
Мнения: 28
Регистриран на: 28 юли 2008 13:13
Контакти:

Re: 28. 03. НАЦИОНАЛЕН ПРАЗНИК

Мнениеот rachkov » 29 мар 2009 10:58

изключително ми е интересно сега,.., доколко ще се напълни стадиона срещу кипър :?: :?: АКО моЖЕ НЯКОИ ДА ПУСНЕ ТЕМА ! :!: :!:

Потребителски аватар
sedem_!_dva
Мнения: 1942
Регистриран на: 14 авг 2008 20:01
Skype: Абе къде е Батко(в) !?

Re: 28. 03. НАЦИОНАЛЕН ПРАЗНИК

Мнениеот sedem_!_dva » 29 мар 2009 11:20

plamen etov написа:
sedem_!_dva написа:Който не мисли да подкрепя националите в сряда изобщо да не стъпва на мача...Всички лайнари, които преди мача предричаха загуба от рода на тази със Сърбия, а след мача като направихме равен отново се подиграват, които пишеха декларации при назначението на Мъри Стоилов(Кучето и неговите велики хулигани от Армейци1948) нямат място на Националния стадион. За мен това не са българи, а някакви извратени типове, живуркащи, за да плюват по всичко и всички. :evil:

Ми то май тези същите хулигани бяха на мача в Ирландия ,така че по-лекос определенията кой да ходи на мач ,и кой не :mrgreen: :mrgreen:


Знам аз кои са били на мача в Ейре (сигурно е имало и част от този фенклуб, то е ясно, че и от тях има трезво мислещи, но 80% не са такива...). И пак искам да кажа, който не мисли да подкрепя националите и все е недоволен, пуска такива тъпи теми да си стои вкъщи и да гледа по телевизията.
NON MOLLARE MAI

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: 28. 03. НАЦИОНАЛЕН ПРАЗНИК

Мнениеот kartago » 29 мар 2009 11:29

sedem_!_dva написа:Който не мисли да подкрепя националите в сряда изобщо да не стъпва на мача...Всички лайнари, които преди мача предричаха загуба от рода на тази със Сърбия, а след мача като направихме равен отново се подиграват, които пишеха декларации при назначението на Мъри Стоилов(Кучето и неговите велики хулигани от Армейци1948) нямат място на Националния стадион. За мен това не са българи, а някакви извратени типове, живуркащи, за да плюват по всичко и всички. :evil:

Алоу! Я се стегни малко бе, пич!..... Взе вече и билети да раздавш кой да ходи и кой не! Забърши плюнките от злобата и гледай по-отвисоко на нещата!.......

Потребителски аватар
sedem_!_dva
Мнения: 1942
Регистриран на: 14 авг 2008 20:01
Skype: Абе къде е Батко(в) !?

Re: 28. 03. НАЦИОНАЛЕН ПРАЗНИК

Мнениеот sedem_!_dva » 29 мар 2009 11:43

kartago написа:
sedem_!_dva написа:Който не мисли да подкрепя националите в сряда изобщо да не стъпва на мача...Всички лайнари, които преди мача предричаха загуба от рода на тази със Сърбия, а след мача като направихме равен отново се подиграват, които пишеха декларации при назначението на Мъри Стоилов(Кучето и неговите велики хулигани от Армейци1948) нямат място на Националния стадион. За мен това не са българи, а някакви извратени типове, живуркащи, за да плюват по всичко и всички. :evil:

Алоу! Я се стегни малко бе, пич!..... Взе вече и билети да раздавш кой да ходи и кой не! Забърши плюнките от злобата и гледай по-отвисоко на нещата!.......


Абе ти тъп ли се бе, каква злоба... Към никой нямам злоба, просто други са хората, които предричаха загуби с 1:6, 0:6, националния отбор са говеда, декларации, които определяха Наско и Мъри като провал още при назначението им, ето това е злоба. Много си прост честно и не знам изобщо какво мислиш, че си направил като написа коментара си от по-горе. Билети не раздавам на никой, но хора, които пожелаваха и предричаха загуба преди мача, а сега отново говорят против Мъри и футболистите просто не знам какво място имат на мача в сряда...
NON MOLLARE MAI

Потребителски аватар
delpi
Мнения: 1581
Регистриран на: 15 ное 2008 13:46
Контакти:

Re: 28. 03. НАЦИОНАЛЕН ПРАЗНИК

Мнениеот delpi » 29 мар 2009 11:48

plamen etov написа:О МЪРИ спасителю наш,ти пътеводна звезда във БЪЛГАРСКИЯТ ФУТБОЛ,да се свети името ти,поклон пред тебе,стратеже над стратезите,постигнахме най-ВЕЛИКИЯТ равен в историята на Българският футбол :D :D :D Нека този ден бъде отбелязан като национален празник,и бъде записан със златни букви във историята на футбола у нас ,во веки веков ;) ;) ;) ;)


Много се излагаш с това мнение. Предлагам ти да се извиниш официално за думите си :)
Имах по-добро мнение за теб, но сега вече не.
Дядовците мандри обираха, внуците телефони крадат...

Потребителски аватар
kronos
Мнения: 387
Регистриран на: 24 юли 2008 09:46
Контакти:

Re: 28. 03. НАЦИОНАЛЕН ПРАЗНИК

Мнениеот kronos » 29 мар 2009 12:11

naso написа:Тъп си, неграмотник. Кой е постигал нещо повече от това с този състав?


КАК КОЙ?

Шесторчо - с Чехия - 0:6
Пламенчо - със Сърбия - 1:6
Ицата - с Албания - 1:1 (в София ?!?!?!)
Митето - с Унгария

:!: :!: :!: :!: :!: :!:
BE STRONG

ЛЕВСКИ - САМИ СРЕЩУ КОМПЛЕКСАРИТЕ!

Kobe Bryant: "If you see me in a fight with a bear, pray for the bear."

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: 28. 03. НАЦИОНАЛЕН ПРАЗНИК

Мнениеот gzagorov » 29 мар 2009 12:37

Спор няма, че равенството от снощи е успех. Но не защото играхме с резерви, а понеже това е нивото на българския футбол в момента. Проблемът е, че и с Бербатов, Марто Петров, Божинов и т.н. според мен пак нямаше да бием. Дано не съм прав...
Факти казвате... аз 3:0, 5:0 (приятелски с Шотландия, мерило ли е?), 6:1, 6:0 и т.н. ги броя за факти. Не знам за вас...
Кое друго е мерило, може би Черна гора, опа, първи мач им беше на хората. На Черна гора де, ама то все едно и на нашите беше първи... да пак равен, нали?

Така, изкарах си злобата, като повечето които пишат тук :) Отговорих на някои и изобщо нямам повече намерение повече да им чета глупостите за архаични псевдоуспехи (единственият истински успех е САЩ'94)
Призовавам всички здравомислещи да не се занимават с такива, за да не стане като в поговорката:
"Не спори с глупака, другите може да не видят разликата"
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта