България-Англия-14 октомври от 21:45 часа

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

debilcho
Мнения: 92
Регистриран на: 23 сеп 2016 21:01
Контакти:

Re: България-Англия-14 октомври от 21:45 часа

Мнениеот debilcho » 15 окт 2019 00:38

ivan56 написа:Аха сега и Домуса е виновен, за нивото на националният отбор. :lol:
Това феновете на двата хартиени гранда, живеят в някаква друга Вселена.
Ще каже човек, че отборите им играят с по 11 българчета, произведени от техните школи.
Симпатяги.

НЕ бе само ти казвам, че ЛАЙНОГОРЕЦ И АГАТА не са произвели НИТО ЕДИН БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛИСТ който да играе в отбор от ПЪРВЕНСТВО НА ТОП 5.Иначе да илядите както се казва.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10919
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: България-Англия-14 октомври от 21:45 часа

Мнениеот ivan56 » 15 окт 2019 00:38

Брех, толкова много клет патрЕот на едно място.
Ще бутнете Боко бе, ще се избият за вота ви, Вмро, Болен, Разграждане, НФСБ и всички други клети патрЕотични партии.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6528
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: България-Англия-14 октомври от 21:45 часа

Мнениеот Alexx » 15 окт 2019 00:39

realitybites написа:Аз не виждам кое е сложното в целия въпрос. Има разлика между високопарни обобщения като "българите са расисти" и това някой наркоман да скандира маймунски възгласи и тоя от Англия да сигнализира на съдията/делегата. Никъде не е казано, че целият стадион е пълен с расисти, издаващи маймунски звуци, макар че техните медии може и така да го докарат. Гнили ябълки има нявсъкед, включително в Англия и те реално си го признаха, след като Перуци ги погна за излишното нагнетяване преди мача.

Лошото е, че от Щатите тръгва вълна темата за расизма да се довежда до екстремни размери и тя постепенно се превръща в политически инструмент.


Така е. Имам чувството,че много хора решиха да издават расистки звучи просто напук на постоянните притеснения на англичаните. Крайната толерастия може да създаде крайни расисти. Знам достатъчно хора които бяха либерално мислещи, но им писна от някои от крайните леви и либерални идеи и сега тези хора са консервативно десни.

goshev
Мнения: 1577
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: България-Англия-14 октомври от 21:45 часа

Мнениеот goshev » 15 окт 2019 00:39

diplomat написа:
goshev написа:А ти си забърши пяната от задника (ако все пак спазваш някаква хигиета) и не се изказвай повече!

И кво казваш в крайна сметка, че не става ясно? :lol:

С този въпрос при теб всичко е ясно и тук приклчваме с комуникацията.

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3543
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: България-Англия-14 октомври от 21:45 часа

Мнениеот rebelheartous » 15 окт 2019 00:40

ivan56 написа:Брех, толкова много клет патрЕот на едно място.
Ще бутнете Боко бе, ще се избият за вота ви, Вмро, Болен, Разграждане, НФСБ и всички други клети патрЕотични партии.


Тя една друга ще го бутне. Няма нужда Волни и Болни да се намесват. :lol:

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: България-Англия-14 октомври от 21:45 часа

Мнениеот diplomat » 15 окт 2019 00:43

rebelheartous написа:Изображение

Сериозно ли мислиш, че ако имаше истински проблем с расизма в БГ, на ULTRAS LEVSKI или CSKA щеше да му пука кой е българин и кой чужденец? :lol:

Сериозно го мисля, тва момче е единичен случай. Плюс тва пак съм виждал коментари в нета по негов адрес "тоя циганьор ли е", "от мадагаскар ли е" и тем подобни комплексарщини, но са рядкост все пак.
goshev написа:
diplomat написа:
goshev написа:А ти си забърши пяната от задника (ако все пак спазваш някаква хигиета) и не се изказвай повече!

И кво казваш в крайна сметка, че не става ясно? :lol:

С този въпрос при теб всичко е ясно и тук приклчваме с комуникацията.

Ти приключи комуникацията още със започването й. :lol:

goshev
Мнения: 1577
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: България-Англия-14 октомври от 21:45 часа

Мнениеот goshev » 15 окт 2019 00:44

ivan56 написа:Брех, толкова много клет патрЕот на едно място.
Ще бутнете Боко бе, ще се избият за вота ви, Вмро, Болен, Разграждане, НФСБ и всички други клети патрЕотични партии.

За какво говорим, а ти на къде отпраши? :shock:

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: България-Англия-14 октомври от 21:45 часа

Мнениеот Red Warrior » 15 окт 2019 00:44

ivan56 написа:Брех, толкова много клет патрЕот на едно място.
Ще бутнете Боко бе, ще се избият за вота ви, Вмро, Болен, Разграждане, НФСБ и всички други клети патрЕотични партии.

Акула, ще направиш ли нещо наистина патриотично. Вземете си в Бургас хер Балъков.
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10919
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: България-Англия-14 октомври от 21:45 часа

Мнениеот ivan56 » 15 окт 2019 00:45

rebelheartous написа:
ivan56 написа:
rebelheartous написа:
Dust написа:
rebelheartous написа:Ма аз още не съм видял едно клипче с маймунски обиди. Не знам как може да вярвате на безпочвени обвинения. Има си презумпция за невинност и трябва да се спазва.

Всеки гледа това което иска да види
https://dsport.bg/anglichanite-pokazaha ... rania.html


И какво чу по-точно в това клипче? Как оня от Англия вика: "Did you hear that?" И се чува свиркане, което не е точно маймунски звук и което може да се дочуе на всеки един европейски стадион към гостуващ отбор. Това ли са ви доказателствата? :lol:


Не, бе пращат поздрави на кралицата.
Що се правите на тъпи.
Ясно беше, че бозавите това и чакаха, и се хванаха и за най-малкото.
Ама да ми оправдавате тия боклуци и наркомани, ай сектир.


Ми явно не си бил на мач на живо. Като отборът ти пада с 0:2 или 0:3 не просто освиркваш гостите, ами цялата им рода до десето коляно се изрежда. Както е и на мачове в чужбина. Това се чува в клипчето, не и маймунски звуци.

Не знам кой се прави на тъп, ама тука 2-3 човека вярвате на нещо, което нито е доказано, нито сте го чули с ушите си.


Слагам бас, че имам повече мачове на живо от теб.
При 0-2, 0-3 си отварям пакетчето семки и си люпя кротко и тихо. Още повече, като виждаш, че си пет пъти по слаб. Едно е да се ядосваш, съвсем друго е да провокираш с маймунски звуци и нацистки поздрави.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Martinez1948
Мнения: 1385
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: България-Англия-14 октомври от 21:45 часа

Мнениеот Martinez1948 » 15 окт 2019 00:49

diplomat написа:Ега умрат всички перуки, лечковци и боклуци в тая държава! И 'сите ултрАси - наркомани и алкохолици, обикновени мутри и престъпници!

И кой тогава ще остане в Нардона Република Българистанпаша ?
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта