ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България /07.06/ 21:45

Мнениеот CaptainBertorelli » 08 юни 2019 00:35

Dust написа:Двойно по-малко население с по-голям БДП, мо горе долу отговаряло вика.
Що един наш отбор неизкопира работата в една тяхна школа преди да търси вината другаде?

Викам, че от несъстоятелност, взе да пишеш нечленоразделено!
Хайл Мусолини

Dust
Мнения: 8350
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България /07.06/ 21:45

Мнениеот Dust » 08 юни 2019 00:41

burchill написа:Свиквайте,това ни е нивото,школите са ни смешни,методисти няма,води се някакво подобие на тренировъчен процес-пълна аматьорщина.На този отбор му трябва не треньор а магьосник.

Най-сетне едно трезво ммение.
На Динамо Загреб треньорския щаб на ДЮШ се състой от на 30 човекс екип треньори, методисти, лекари, масажисти и т.н., а тук ско някой д ходил да гледа тренировка на децата и може да си сложо въжето... и ьа вдичко това е еиновен БФС, зная аз.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Dust
Мнения: 8350
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България /07.06/ 21:45

Мнениеот Dust » 08 юни 2019 00:43

CaptainBertorelli написа:
Dust написа:Двойно по-малко население с по-голям БДП, мо горе долу отговаряло вика.
Що един наш отбор неизкопира работата в една тяхна школа преди да търси вината другаде?

Викам, че от несъстоятелност, взе да пишеш нечленоразделено!

Ясно, свършил си аргументите, а от телефона толкова... не те карам да ме четеш
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България /07.06/ 21:45

Мнениеот CaptainBertorelli » 08 юни 2019 00:45

Dust написа:
CaptainBertorelli написа:
Dust написа:Двойно по-малко население с по-голям БДП, мо горе долу отговаряло вика.
Що един наш отбор неизкопира работата в една тяхна школа преди да търси вината другаде?

Викам, че от несъстоятелност, взе да пишеш нечленоразделено!

Ясно, свършил си аргументите, а от телефона толкова... не те карам да ме четеш

Кофти ли е да хейтиш, а да не ти стига капацитет? Сигурно е кофти, но не те съжалявам!
Хайл Мусолини

chinaski
Мнения: 125
Регистриран на: 15 ное 2014 00:33
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Мнениеот chinaski » 08 юни 2019 00:46

NOMER14 написа:Хърватска е малко над 4 милиона. Като махнем малцинствата и циганите, и ни сме около 4 милиона в страната.


Именно. Хората говорят за това, как сме най-бедни в ЕС и не знам какво, но ако махнеш малцинствата, не сме толкова зле, един що-годе образован българин - разбирай, някой който може да работи каквото и да било - има стандарта на човек живеещ в, примерно, Словакия или Хърватска, особена разлика няма. В Европа има и разни държави като Молдова, където 500 лева минава за висока заплата, а скоро ще са по-добри от нас на футбол.

Проблемът не е в това, че нямаме играчи като в Хърватска, проблемът е, че се намираме в уникалното сгромолясване. Рано или късно няма да ни върже късметът и ще почнем да падаме с по 3-4 на нула от крайно посредствени отбори и тогава ще стане като в оная приказка "Новите дрехи на царя", дето детето викало "царят е гол".

Dust
Мнения: 8350
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България /07.06/ 21:45

Мнениеот Dust » 08 юни 2019 00:51

Когато някой свърши сргументите, почва да коментира лочността на опонента... лошо седларов.

Та да си се върна на темата, това е екипа грижещ се за школата на Динамо Загреб.

Изображение
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България /07.06/ 21:45

Мнениеот CaptainBertorelli » 08 юни 2019 00:55

Dust написа:
hydetoshi написа:
Dust написа:БФС има вина, че футболист номер 1 на България за 2018г. е някакво подобие на футболист до момента.
БФС има вина, че нямаме един футболист играещ в приличен западен отбор.

БФС има вина за други неща но не и за качестеото на материала, като са толкова качествени, твоя отбор защо прави селекция от чужденци, а не взема бългсрски играчи?

Прочети малко история и виж,какво е направено в Белгия след Евро 2000,на което белгийците бяха домакини и се провалиха.И то е направено от БФС (Белгийски Футболен Съюз),ако така се нарича изобщо. И после ми говори,че Съюза няма отношение към нивото на футболистите. Нали се сещаш Белгия къде е в момента? Ама това не става с избиране на хотели.

Футбол се прави с МНОГО пари, а у нас такива НЯМА.
Така, че давай примери с държави от нашата иккномическа черга, а не с Белгия и подобни.

И уйнето вече дава пример с Хърватска. Страна с МНОГО пари... Клоун!
Хайл Мусолини

Ozzimozzi
Мнения: 7170
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Мнениеот Ozzimozzi » 08 юни 2019 00:57

Според Уйнето (за незнаещите в момента пишещ под ник Dust), рибата се вмирисва откъм опашката. Създадени са чудесни условия за развитие на футбол в България, компетентни ръководители-трезвеници, най-добрите съдии, съдийски и дисциплинарни комисии бонбон! Парите се управляват правилно, насърчава се работата с младите и само некадърните клубове с изключение на Лудогорец, развалят работата и провалят усилията на пиян Боби. :) Пускай Преслава и наздраве!
П.П. Малии като се сетя, че и Матеус доведохме за тренер.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Dust
Мнения: 8350
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Мнениеот Dust » 08 юни 2019 01:08

Очаквах повече, но нещо не сте във форма.
Спорт номер едно у нас е да хули и все друг да е виновен.
С този си манталитет ще се оправи нещо във футбола на путкинден.
Скоро, като ни блъсне бързия влак ЕКТ и тогава ще виновен пък някой от лошата УЕФА.

Единствената вина на БФС е, че прави компромиси на всеки клуб, а това води до случващото се в момента.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕК 2020 : Чехия - България - 2:1 FT

Мнениеот Red Warrior » 08 юни 2019 01:15

Нещата са комбинирани за да сме толкова зле. Сещам се гледах случайно мач на юноши, които си мислех, че са U15. Оказа се, че са U19. Сегашните юноши са недорасли, бавноразвиващи се, чисто физиолигично. Аз навремето си спомням, че като бях на 15 бях толкова възмъжал, че даскалицата ми по английски мокреше котето като ме види. :lol: Не знам с какво ги хранят сега малките. Корупция навсякъде, амбициозни родители и деца които са повече за дебелариум отколкото за високо спортно майсторство. Трагедия!
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта