EK 2016: България - Хърватия - 0:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

draki75
Мнения: 675
Регистриран на: 03 юни 2008 20:50

Re: EK 2016: България - Хърватия - 0:1 FT

Мнениеот draki75 » 11 окт 2014 14:28

snakebite написа:
727150 написа:[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=g1zXLH6dI5c[/youtube]



Голямо геройство ...тези същите юнаци замерваха и децата и пенсионерите в Разград !
Ако искат да си трошат главите да си се бият извън стадиона, където да си носят персоналната отговрност..
Така в тълпата и скрити зад качулката (както едни други олигофррени от Левски) са много ербап .
Заради 10-20 малоумника, сега ще страда останалата публика и отбора от подкрепа следващите мачове...
Тотална абдикация от държава и полиция по отношение на футболното хулиганство...

Иначе за мача..Дяков е дефазинвен полузащитник . Къде е плеймекъра на България , че се налагаше Дяков да изнася и организира атаки ! И не винаги му се получаваше. Отделно се опитваше да не бъде и така твърд в единоборствата, нали все го плюят че би груб ....
Владо си заслужи с добрите игри в Лудогорец мястото и то е безусловно. Малката Перука се адаптира още в Анадола , кой друг да вземе - Пацо Тигъра или Божката Митрев :) Защо бе , защо толкоз мъка ?! Шмоти , когато Играта се превърне в любимият ти турски сериал , наплюнчи ръката и и лъскай ! Аз искам да гледам мъжка игра , футбол се нарича педал нещастен !

Аз като фен на Лудогорец нямам нищо против да имаме по-малко национали, тъкмо ще си починат малко, за следващите мачове .
CSKA 78 написа:
Петкане, ако тъпотата беше заразна, то ти щеше да си ни заразил всички, явно не е заразна, само при теб вирее!
Тогава остава да си я наследил!

minchev_1951
Мнения: 772
Регистриран на: 26 май 2013 14:24
Контакти:

Re: EK 2016: България - Хърватия - 0:1 FT

Мнениеот minchev_1951 » 11 окт 2014 14:34

il4o_iliew написа:
MagicMoments написа:Така така поредния слаб мач отлепяне на дъното пълни глупости.Викай само резерви с по 10 минути игра,или половината национална кауза,пък после да искат по 30 и 50 лева за билети.Мицански първото полувреме не пипна топка,второто тоя Гълъбинов същото зле,пък нека Венци Христов да им е резерва,Бодуров и Попов са най-бавната централна защитна двойка във футбола,пък ти не викай Борислав Стойчев или Георги Терзиев,уникално слаб мач и на Дяков и на Гаджев,Модрич ги направи криви и двамата,ама пак викай резервата на националната кауза Златински като алтернатива,иначе Георги Илиев се справи доста добре,но примерно едни Мариан Огнянов или Маркиньос са си добър вариант,ама нали трябва 8-те българи от националната кауза всички да са национали.

Егати глупавия коментар. Най-слабия на терена беше Гаджев. Този и Манолев правеха така, че да сме с девет души цял мач. Тоя седнал да ми говори за каузата... Каква кауза бе братле?! Кой да викне? Сърмов, Домовчийски, Пацо Тигъра и Стойчев, щото не са от каузата ли?! Та тези вашите герои не можаха да бият Марек с две измислени дузпи, ти искаш срещу Модрич, Ракитич и Манджукич да излязат. Ти нормален ли си?!

Една от главните грешки беше, че не пусна точно Мишо Александров титуляр вместо недоразумението Манолев. А за твое сведение, Георги Терзиев е контузен и няма как да играе!


..................................................


За разходка на фланелките по игрището точки не се дават?

Потребителски аватар
-1914-
Мнения: 505
Регистриран на: 08 апр 2014 12:17
Контакти:

Re: EK 2016: България - Хърватия - 0:1 FT

Мнениеот -1914- » 11 окт 2014 14:38

Потресаващо, как последните 10мин Хърватите си разцъкват а нашите само гледат и чакат все едно браним 1-0 аванс.

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9304
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: EK 2016: България - Хърватия - 0:1 FT

Мнениеот bubka » 11 окт 2014 16:53

ivan56 написа:
bubka написа:Честито поредно заслужено некласиране на голямо първенство, единственият ни шанс остава след 100-120 години да направим стадиони и да сме домакини, та да се класираме.


Свършиха ли квалификациите :?


Не е нужно да свършват, за да са ясни нещата още отсега. Те квалификациите не са свършили и за Андора, Малта, Сан Марино и т.н, но е ясно, че тези отбори няма да се класират. Е, ние също се причисляваме към гореизброената група. ;)
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10915
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: EK 2016: България - Хърватия - 0:1 FT

Мнениеот ivan56 » 11 окт 2014 17:17

bubka написа:
ivan56 написа:
bubka написа:Честито поредно заслужено некласиране на голямо първенство, единственият ни шанс остава след 100-120 години да направим стадиони и да сме домакини, та да се класираме.


Свършиха ли квалификациите :?


Не е нужно да свършват, за да са ясни нещата още отсега. Те квалификациите не са свършили и за Андора, Малта, Сан Марино и т.н, но е ясно, че тези отбори няма да се класират. Е, ние също се причисляваме към гореизброената група. ;)


И какво ти е ясно на теб,че от един мач си правиш изводи.Какво очакваше да смажем хърватите ли.Ами ако паднем от Норвегия,а бием после Италия,два мача се изиграха и дай да ги отписваме вече.Ебаси и пораженическото мислене.Истината е че нямаме класни играчи и това е положението,всяка точка ни е ценна,а пък и да се класираме какво по -добри ли ще станем или викаш важното е слаби силни да сме на европейското.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
sofiaboy
Мнения: 12
Регистриран на: 25 юли 2014 14:04
Контакти:

Re: EK 2016: България - Хърватия - 0:1 FT

Мнениеот sofiaboy » 11 окт 2014 18:20

Главната причина и за тази загуба и за безидейната игра на отбора и срещу Хърватия , и срещу Азърбейджан и срещу Армения предишните квалификации, и срещу Чехия предишните квалификации и т.н. се казва Любослав Пенев. Този мач го играхме с тотално сбъркани позиции на повечето от играчите ни и много, много сбъркана тактика и основна идея. Пенев на месец взима 50 000 лева. Но е истински некадърник като треньор. То не става само да влезнеш в съблекалнята и да почнеш - ррррррррррррррррр, айс, айс ,айс, рррррррррррррррррррррр, да сръчках с лакти някой, да нахокаш друг. Освен тези му качества,които са безспорни за всеки един селяндур, от националния треньор се иска и мисъл, и тактика, и виждане в перспектива ... изобщо все неща, които силно липсват у тъпунгера Любослав Пенев. Да се маха!

Потребителски аватар
VelBujd
Мнения: 419
Регистриран на: 05 ное 2008 00:12
Контакти:

Re: EK 2016: България - Хърватия - 0:1 FT

Мнениеот VelBujd » 11 окт 2014 18:31

Бях на мача снощи.Атмосферата беше доста добра и ми направи впечатление, че от много време не се чуваше "к*р за Левски/ЦСКА", а напротив - двете агитки се опитваха максимално да надъхват хората да викат.Ествествено, дистанцирам се от ексцесиите, говоря единствено за подкрепата към отбора.Сега не съм бил от много време на мач на националния отбор, но е хубаво как са измислили някакви песни за лъвовете.Сега за мача - според мен момчетата се раздадоха на максимум и показателно за това е, че последните 10 минути буквално бяха сдали багажа от тичане.Въпроса е, че това не се усети в играта, има нещо сбъркано и според мен вината изцяло е на Любо Пенев.Когато изнасяме топката, всички сме в нападение, няма кой да я изнесе, а когато трябва да пресираме сме се прибрали отзад.Абсолютно вина за тази загуба е на треньора, защото не нареди правилните футболисти, на правилните си места.Вика си негови "любимци" и не иска да почне на налага млади момчета.Не може централна двойка да са ти Будоров и Апата.Не може да очакваш Дяков да ти организира атаките. Манолев все едно не взе участие в тоя мач.Изобщо нещата са много и всички сме ги видяли.
Трябва да почнат да се викат и пускат играчите в най-добра форма.Хора, титуляри в отборите си.Чичовото си вика едни и същи хора, резерви в клубните си отбори, които нямат физическата подготовка да изиграят цял мач на високо темпо.

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: EK 2016: България - Хърватия - 0:1 FT

Мнениеот snakebite » 11 окт 2014 18:52

Нека не ме разбирате погрешно - Владо се е дънил в няколко мача за национала, Дяков е провалял няколко мача с картони направи е една дузпа с Канада ? Е и ?
Другите нямат ли грешки и слаби мачове ? Ама понеже са от "каузата" дай да плюем...
Ето аз казвам че Миланов и Манолев играха много слабо, ама кой да викне ?
Миланов реално в момента играе в най-класния отбор от ншите поне на хартия - ЦСКА Москва ....
Манолев вкарваше редовно преди , заигра и сравнитено редовно в Динамо...
Нека оставим Любо Пенев да решава, и мен ми е странно Апостол Попов да е титуляр,ама Любо решава...
Предполагам след провал и в тези квалификации ще се пробва и нов селекционер
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22858
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: EK 2016: България - Хърватия - 0:1 FT

Мнениеот NOMER14 » 11 окт 2014 18:56

Проблемът е в екипа.
Откакто Стоичков смени Адидаса с Пумата националният върви стремглаво надолу. Същото важи и за Левски. Неслучайно Разград и Литекс играят с Адидас. Финалистите на световното също. Европейският шампион - също, клубният европейски - също....

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: EK 2016: България - Хърватия - 0:1 FT

Мнениеот subzero » 11 окт 2014 18:59

ivan56 написа:
snakebite написа:
727150 написа:[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=g1zXLH6dI5c[/youtube]



Голямо геройство ...тези същите юнаци замерваха и децата и пенсионерите в Разград !
Ако искат да си трошат главите да си се бият извън стадиона, където да си носят персоналната отговрност..
Така в тълпата и скрити зад качулката (както едни други олигофррени от Левски) са много ербап .
Заради 10-20 малоумника, сега ще страда останалата публика и отбора от подкрепа следващите мачове...
Тотална абдикация от държава и полиция по отношение на футболното хулиганство...

Иначе за мача..Дяков е дефазинвен полузащитник . Къде е плеймекъра на България , че се налагаше Дяков да изнася и организира атаки ! И не винаги му се получаваше. Отделно се опитваше да не бъде и така твърд в единоборствата, нали все го плюят че би груб ....
Владо си заслужи с добрите игри в Лудогорец мястото и то е безусловно. Малката Перука се адаптира още в Анадола , кой друг да вземе - Пацо Тигъра или Божката Митрев :)

Аз като фен на Лудогорец нямам нищо против да имаме по-малко национали, тъкмо ще си починат малко, за следващите мачове .


Ей за тва ще ви псуват навсякъде лично вас като фенове,а лично ти и друг път си държал точно тази теза.
И аз не харесвам глупостите по стадионите,ама да си говорим честно на мен тази атмосфера лично повече ми харесва отколкото вашето минорно сумтене.Всичко е чувства,при вашите мачове това го няма.
И още нещо, като Дяков е дефанзивен полузащитник кво направи,че хърватите си правиха каквото си искат в средата на терена, а как изнасяше топката няма какво да говорим.Дяков е пълна дупка от сумати време както и при вас така и в националният

Колега,не може да говориш така за отбор,който докара повече хора на стадиона от националния отбор . :(
Иначе тезата на тоя заблуден човек е повече от малоумна. Дръжте си дръвцата в Разград. И без това желанието им за игра се решава от еврото,което ще получат. И Дяков и Владо,и Златински и Александров играят по-добре в Лудогорец. Явно националния не им е приоритет. Както и на феновете им.
Жалко за такива като вас.
За мача....Очаквах отбора да играе по-добре,но от самото начало занех,че няма кой да вкара гол. Надявах се на 0:0,но не стана. Всички,които гледахме мача се чудихме къде играе Занев и как можа игра,който не знаем къде играе да е титуляр ??? :roll:
Питахме се и какво правят Апостол Попов и Гаджев,но като се замислихме не открихме по-добри заместници. Най-вече на Гаджев.
Нямаме ударна мощ . Няма "мислещи" халфове,а Гълъбинов и Мицански са далеч от определението "голМАЙСТОРИ". ;)
В интерес на истината,хърватите взеха това,за което бяха дошли,без много зор. Аз си мисля,че са най-добрия отбор в групата.
Победата над Норвегия е задължителна. Ама няма кой да вкара.... :roll:
И накрая. Очаквах доста по-малко публика и бях изненадан от броя на зрителите. Браво !!!
Дано загубата не намали посещаемостта. Явно отбор може да се подкрепя и без кренвирши.
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта