Дания-България 7-1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
aleksandrov77
Мнения: 2385
Регистриран на: 26 авг 2014 01:32
Skype: ВПЕРЁД ЗЕНИТ!
Местоположение: Стадион "Петровски" , Санкт Петербург

Re: Дания-България 7-1

Мнениеот aleksandrov77 » 10 сеп 2014 00:21

Срам и позор за младежите имам вътрешно усещане , че мача е игран за над 6+ голове , което в заложните пунктове коефициента е доста висок! Но за съжаление системата на Нов световен ред подмениха ценностната ни система, загубихме чувството си за национална принадлежност и за чест,достойнство! :(
От както започнаха големите залози на мачове , футболът загуби истинската си стойност! :(
Аз съм за забраната на залагания на мачове, защото заложите убиха истинския ЦАР ФУТБОЛ някъде към края на 80-те години на миналия век !
ВПЕРЁД ЗЕНИТ!
ВЛАДИМИР ПУТИН Е ПОЛИТИК НОМЕР 1 НА 18-ТИ, 19-ТИ,20-ТИ И 21-ВИ ВЕК! СЛАВА НА ВЛАДИМИР ПУТИН - КОШМАРЪТ НА САЩ!
БЪЛГАРИЯ И РУСИЯ - БРАТЯ ЗАВИНАГИ!
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ! СЛАВА РОССИИ!
НЕ НА КОЛОНИАЛНОТО РОБСТВО НА САЩ И ЕС!

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Дания-България 7-1

Мнениеот Балкански Орел » 10 сеп 2014 00:51

Този мач е бил 10000% тото в мач без значение, дано да грешим защото господ ще ги съди.
Имам съмнения и че мача на батковците им не беше чист, ама квото е.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Дания-България 7-1

Мнениеот stefani » 10 сеп 2014 00:56

излагация
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Дания-България 7-1

Мнениеот Pragmatichen » 10 сеп 2014 01:42

Че мъжката квалификация Дания - Армения не беше ли уговорен за обръщалка в едно полувреме, ами Унгария- Сев. Ирландия обръщалка в едно полувреме ( и двата мача второто полувреме), ами Фарьорски о-ви - Финландия не беше ли обръщалка вчера на пп/кр рез 1/2, ами ...те младежите от мъжете се учат...а да не говоря за приятелските мачове вчера между национални отбори, поне 5 мача има на обръщане на резултата и предимно го правят в едно полувреме.
Това, което в Бг направиха Ботев- Литекс...2:0 до 2:3 на почивката...
ЦЕЛИЯТ СВЕТОВЕН ФУТБОЛ Е КОРУПЦИЯ, ХАЗАРТ И ТЕАТЪР ЗА НАИВНИЦИ СЪС СКЪПО ПЛАТЕНИ АКТЬОРИ(ФУТБОЛИСТИ).
Убеден съм, че не повече от 10% от мачовете в света са честни, всичко друго е манипулацияяяяя!
Пипат се и корнери, и картони и всичко.
Онзи ден гледам в бет365 полски мач, до 45 мин 12 корнера, второто полувреме 0, в 93 минута....пак 12 корнера..
Кой ще ми обясни как в един мач до почивката има ЦЕЛИ 12 ъглови, а второто(когато обикновено се решава мача), нямаше нито един корнер?
И куп, куп други мошеничества.
Няма УЕФА, няма ФИФА, ВСИЧКО В ТОЗИ ЖИВОТ Е ПАРИ!!!
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Потребителски аватар
модерабе
Мнения: 78
Регистриран на: 10 юли 2014 03:46

Re: Дания-България 7-1

Мнениеот модерабе » 10 сеп 2014 02:25

Много добро поколение се задава,ще ни дупят отбори като Андора и Гибралтар след някоя година,не че ги гледах тези манекени и сега срещу Армения или с коя руска република играха тази вечер.Черно тото викате ми те толкова си могат тия пияници и женкари.

kuto
Мнения: 32
Регистриран на: 20 сеп 2011 11:44
Контакти:

Re: Дания-България 7-1

Мнениеот kuto » 10 сеп 2014 08:53

Blue Warriors написа:Така става когато искаш хем да си футболист, хем да ходиш по дискотеки през една вечер.Чалгата уби футбола. :lol:

ПРИ ТОЛКОВА "футболисти"на Ботев какво да очакваш?Те са свикнали да поемат7

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1707
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: Дания-България 7-1

Мнениеот amoros » 10 сеп 2014 09:09

даже и няма смисъл да се коментира.

ЗащоЛи
Мнения: 22
Регистриран на: 27 авг 2014 19:16
Контакти:

Re: Дания-България 7-1

Мнениеот ЗащоЛи » 10 сеп 2014 09:49

Pragmatichen написа:Че мъжката квалификация Дания - Армения не беше ли уговорен за обръщалка в едно полувреме, ами Унгария- Сев. Ирландия обръщалка в едно полувреме ( и двата мача второто полувреме), ами Фарьорски о-ви - Финландия не беше ли обръщалка вчера на пп/кр рез 1/2, ами ...те младежите от мъжете се учат...а да не говоря за приятелските мачове вчера между национални отбори, поне 5 мача има на обръщане на резултата и предимно го правят в едно полувреме.
Това, което в Бг направиха Ботев- Литекс...2:0 до 2:3 на почивката...
ЦЕЛИЯТ СВЕТОВЕН ФУТБОЛ Е КОРУПЦИЯ, ХАЗАРТ И ТЕАТЪР ЗА НАИВНИЦИ СЪС СКЪПО ПЛАТЕНИ АКТЬОРИ(ФУТБОЛИСТИ).
Убеден съм, че не повече от 10% от мачовете в света са честни, всичко друго е манипулацияяяяя!
Пипат се и корнери, и картони и всичко.
Онзи ден гледам в бет365 полски мач, до 45 мин 12 корнера, второто полувреме 0, в 93 минута....пак 12 корнера..
Кой ще ми обясни как в един мач до почивката има ЦЕЛИ 12 ъглови, а второто(когато обикновено се решава мача), нямаше нито един корнер?
И куп, куп други мошеничества.
Няма УЕФА, няма ФИФА, ВСИЧКО В ТОЗИ ЖИВОТ Е ПАРИ!!!

Бегай бе... всичко е обръщалки, голем си. Исландия-Турция 3:0 на точен резултат, Босна-Кипър 2, Пиянич изпусна дузпа накрая да запази резултата, Андора-Уелс, първи гол за Андора, Андора немат от не знам колко цикъла квалификации гол и т.н и т.н по тази логика. Има уговорени мачове, ама те не са 90 %, това са пълни измишльотини.

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Дания-България 7-1

Мнениеот Пловдив1926 » 10 сеп 2014 10:33

Четирима от Ботев са в тоя отбор, няма как да очакваме по-различни резултати.
[wrapimg=]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
rumbata
Мнения: 512
Регистриран на: 16 окт 2008 13:24
Контакти:

Re: Дания-България 7-1

Мнениеот rumbata » 10 сеп 2014 10:43

Пловдив1926 написа:Четирима от Ботев са в тоя отбор, няма как да очакваме по-различни резултати.

Пак ли сереш бе, майка ти мръсна циганска. Преди 40 години вкарали 7 гола и още празнуват циганската коледа. КОМПЛЕКСАРИ


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта