Държавата започва строеж на нов национален стадион

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Държавата започва строеж на нов национален стадион

Мнениеот Кашчей » 31 авг 2013 19:57

skorpinoks написа:
W84me написа:Естествено, ако Боко беше взел такова решение, всички нещастници от ГЕРБ щяха да са в екстаз! Можеше дори и по една злобарка да ударят... :mrgreen:


не желая да влизам в полемика но каквото е казал че ще построи Бойко го е направил мисля че и в срок (зала Армеец ,скоро и зала в Пловдив )
Не ги слушайте какво говорят ,гледайте ги какво правят .


Верно ли го е направил?
А зала "Армеец" по кое време е проектирана и започната. Боко само и намали дължината и сега не може да приема лекоатлетически състезания :evil: :evil:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Държавата започва строеж на нов национален стадион

Мнениеот Кашчей » 31 авг 2013 19:59

Не знам как само с един стадион можем да кандидатстваме за нещо толкова голямо във футбола :roll:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
T&T
Мнения: 1902
Регистриран на: 22 юли 2011 12:07
Контакти:

Re: Държавата започва строеж на нов национален стадион

Мнениеот T&T » 31 авг 2013 20:13

Кашчей написа:Не знам как само с един стадион можем да кандидатстваме за нещо толкова голямо във футбола :roll:

Докато направят нов национален стадион вероятно стадионите на Ботев и Левски също ще са готови.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Държавата започва строеж на нов национален стадион

Мнениеот Кашчей » 31 авг 2013 20:21

T&T написа:
Кашчей написа:Не знам как само с един стадион можем да кандидатстваме за нещо толкова голямо във футбола :roll:

Докато направят нов национален стадион вероятно стадионите на Ботев и Левски също ще са готови.


И 3 стадиона как ще ни помогнат за финали след 7 години?
Аз не си спомням предварителните групи да са се играли само в два града някога.Дори мачовете от една предварителна група се играят в различни градове, защото това е и идеята-повече хора да усетят първенството.
В момента имаме само един стадион, който с много условности е допуснат поне до плейофите на ШЛ и (може би все още) до първата групова фаза в същия турнир.

Да не говорим, че инфраструктурата ни е на отвратително ниво и дори и само заради нея никога няма да получим подобно домакинство.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: Държавата започва строеж на нов национален стадион

Мнениеот milen.hristov » 31 авг 2013 20:43

Кашчей написа:
skorpinoks написа:
W84me написа:Естествено, ако Боко беше взел такова решение, всички нещастници от ГЕРБ щяха да са в екстаз! Можеше дори и по една злобарка да ударят... :mrgreen:


не желая да влизам в полемика но каквото е казал че ще построи Бойко го е направил мисля че и в срок (зала Армеец ,скоро и зала в Пловдив )
Не ги слушайте какво говорят ,гледайте ги какво правят .


Верно ли го е направил?
А зала "Армеец" по кое време е проектирана и започната. Боко само и намали дължината и сега не може да приема лекоатлетически състезания :evil: :evil:

при страта стройна коалиция беше направена само някава копка, нямаше нито плани ,нищо, в края на мандата като пред изборна кампания.
И мерото е започнато през комунизма, нищо че повече от 30 г0дини е било под формата на една станция. Разберете като искате комунизъм, отивате в серна корея, ма нещо не ви изнася

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

Re: Държавата започва строеж на нов национален стадион

Мнениеот South_Park » 31 авг 2013 20:45

milen.hristov написа:
Кашчей написа:
skorpinoks написа:
W84me написа:Естествено, ако Боко беше взел такова решение, всички нещастници от ГЕРБ щяха да са в екстаз! Можеше дори и по една злобарка да ударят... :mrgreen:


не желая да влизам в полемика но каквото е казал че ще построи Бойко го е направил мисля че и в срок (зала Армеец ,скоро и зала в Пловдив )
Не ги слушайте какво говорят ,гледайте ги какво правят .


Верно ли го е направил?
А зала "Армеец" по кое време е проектирана и започната. Боко само и намали дължината и сега не може да приема лекоатлетически състезания :evil: :evil:

при страта стройна коалиция беше направена само някава копка, нямаше нито плани ,нищо, в края на мандата като пред изборна кампания.
И мерото е започнато през комунизма, нищо че повече от 30 г0дини е било под формата на една станция. Разберете като искате комунизъм, отивате в серна корея, ма нещо не ви изнася

А ти като искаш капитализъм и демокрация , защо не отидеш в САЩ или Велико-рептилска Британия :roll:
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: Държавата започва строеж на нов национален стадион

Мнениеот milen.hristov » 31 авг 2013 20:47

Кашчей написа:
T&T написа:
Кашчей написа:Не знам как само с един стадион можем да кандидатстваме за нещо толкова голямо във футбола :roll:

Докато направят нов национален стадион вероятно стадионите на Ботев и Левски също ще са готови.


И 3 стадиона как ще ни помогнат за финали след 7 години?
Аз не си спомням предварителните групи да са се играли само в два града някога.Дори мачовете от една предварителна група се играят в различни градове, защото това е и идеята-повече хора да усетят първенството.
В момента имаме само един стадион, който с много условности е допуснат поне до плейофите на ШЛ и (може би все още) до първата групова фаза в същия турнир.

Да не говорим, че инфраструктурата ни е на отвратително ниво и дори и само заради нея никога няма да получим подобно домакинство.

Инфрасруктората се подобрява посоянно, или по-скоро подобряваше, защото както се и очакваше спряха парите, от почти всички евриофондове. Европесйкото и трябвало да се проведе в няколко държави като всяка ще трябва да простави по един стадион. Това няма как да ти го каже турката минстърка, просто тя не се интересува от спорт, цял живот е била осовбодена по физическо.

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: Държавата започва строеж на нов национален стадион

Мнениеот rebel » 31 авг 2013 21:00

milen.hristov написа:
rebel написа:Ако новия стадион го строи б.б. щеше да е велик, ако го строят комунягите, ще крадат...айде най-накрая да се реши какво искаме. Аз съм да се направят 2 модерни стадиона в София и това е.

Нито и един, за какво са ни. Ние националният не го пълним нито веднъж в годината, а на него се играят не повече от 5- 6 мача годишно.
Ако министърката по турски, иска да направи нещо полезно за спорта да си подава оставката,и орешарски да сложи адекватен човек там (не пеевски)

Единия за цска и левски по -големичък, другия за локото и славия по малък...и без това едва ли вече ще се съберат повече от 20,000 души на мач

loko2004
Мнения: 761
Регистриран на: 30 окт 2008 12:22
Контакти:

Re: Държавата започва строеж на нов национален стадион

Мнениеот loko2004 » 31 авг 2013 21:01

milen.hristov написа:при страта стройна коалиция беше направена само някава копка, нямаше нито плани ,нищо, в края на мандата като пред изборна кампания.
И мерото е започнато през комунизма, нищо че повече от 30 г0дини е било под формата на една станция. Разберете като искате комунизъм, отивате в серна корея, ма нещо не ви изнася


При старата тройна коалиция беше преминат целия процес преди фактическото строителство конкурси проектираане осигуряване финансиране избор на изпълнител
Днешният Локомотив Пловдив се родил на 26 юли 1926г. с името Пловдивски Спортклуб!

Потребителски аватар
stn
Мнения: 2236
Регистриран на: 04 май 2012 13:38

Re: Държавата започва строеж на нов национален стадион

Мнениеот stn » 31 авг 2013 21:04

rebel написа:
milen.hristov написа:
rebel написа:Ако новия стадион го строи б.б. щеше да е велик, ако го строят комунягите, ще крадат...айде най-накрая да се реши какво искаме. Аз съм да се направят 2 модерни стадиона в София и това е.

Нито и един, за какво са ни. Ние националният не го пълним нито веднъж в годината, а на него се играят не повече от 5- 6 мача годишно.
Ако министърката по турски, иска да направи нещо полезно за спорта да си подава оставката,и орешарски да сложи адекватен човек там (не пеевски)

Единия за цска и левски по -големичък, другия за локото и славия по малък...и без това едва ли вече ще се съберат повече от 20,000 души на мач


2000 ли искаше да напишеш
Умира бавно този, който бяга от страстта и водовъртежа на чувствата, които връщат блясъка в очите и спасяват тъжните сърца...


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта