Любослав Пенев обяви групата за Македония

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Jorkorazporko
Мнения: 1997
Регистриран на: 23 сеп 2009 04:17

Re: Любослав Пенев обяви групата за Македония

Мнениеот Jorkorazporko » 08 авг 2013 15:41

Любо е извикал най - доброто, като изключим Пламен Илиев, който в момента е в тотална дупка, на негово място можеше да се повика Георги Китанов! Гаджев има място в национала според мен и правилно е извикан! Борис Галчев също си мисля, че заслужава повиквателна!

Потребителски аватар
Shn0rhelez
Мнения: 91
Регистриран на: 12 сеп 2010 17:45
Skype: ohliuff
Контакти:

Re: Любослав Пенев обяви групата за Македония

Мнениеот Shn0rhelez » 08 авг 2013 15:43

Прави впечатление и отсъствието на момчето от Славия,Радослав Димитров.
7:2 7:1 5:0 Не грухтете,а помнете!!!

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14727
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Любослав Пенев обяви групата за Македония

Мнениеот smoothc » 08 авг 2013 15:45

Jorkorazporko написа:Любо е извикал най - доброто, като изключим Пламен Илиев, който в момента е в тотална дупка, на негово място можеше да се повика Георги Китанов! Гаджев има място в национала според мен и правилно е извикан! Борис Галчев също си мисля, че заслужава повиквателна!

На този етап Гаджев няма място в Националния отбор ;) Изброй ми 3-4 аргумента в негова защита,които да "твърдят",че на този етап той има място в отбора!?

Потребителски аватар
m_fuel
Мнения: 165
Регистриран на: 11 сеп 2010 20:32
Контакти:

Re: Любослав Пенев обяви групата за Македония

Мнениеот m_fuel » 08 авг 2013 15:48

smoothc написа:
Jorkorazporko написа:Любо е извикал най - доброто, като изключим Пламен Илиев, който в момента е в тотална дупка, на негово място можеше да се повика Георги Китанов! Гаджев има място в национала според мен и правилно е извикан! Борис Галчев също си мисля, че заслужава повиквателна!

На този етап Гаджев няма място в Националния отбор ;) Изброй ми 3-4 аргумента в негова защита,които да "твърдят",че на този етап той има място в отбора!?


НАи твърдия аргумент-Любо Пенев го е извикал :)

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Любослав Пенев обяви групата за Македония

Мнениеот Parmalat » 08 авг 2013 15:53

Shn0rhelez написа:Прави впечатление и отсъствието на момчето от Славия,Радослав Димитров.


За Жалост няма как посредствеността в Славия да не му се отрази.Иначе Борис Галчев на мястото на Гаджев и Георги Китанов на това на Пламен Илиев щеше да е много по-правилно.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14727
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Любослав Пенев обяви групата за Македония

Мнениеот smoothc » 08 авг 2013 15:55

m_fuel написа:
smoothc написа:
Jorkorazporko написа:Любо е извикал най - доброто, като изключим Пламен Илиев, който в момента е в тотална дупка, на негово място можеше да се повика Георги Китанов! Гаджев има място в национала според мен и правилно е извикан! Борис Галчев също си мисля, че заслужава повиквателна!

На този етап Гаджев няма място в Националния отбор ;) Изброй ми 3-4 аргумента в негова защита,които да "твърдят",че на този етап той има място в отбора!?


НАи твърдия аргумент-Любо Пенев го е извикал :)

Е,и най-добрите понякога допускат грешки ;)

Потребителски аватар
m_fuel
Мнения: 165
Регистриран на: 11 сеп 2010 20:32
Контакти:

Re: Любослав Пенев обяви групата за Македония

Мнениеот m_fuel » 08 авг 2013 15:58

smoothc написа:
m_fuel написа:
smoothc написа:
Jorkorazporko написа:Любо е извикал най - доброто, като изключим Пламен Илиев, който в момента е в тотална дупка, на негово място можеше да се повика Георги Китанов! Гаджев има място в национала според мен и правилно е извикан! Борис Галчев също си мисля, че заслужава повиквателна!

На този етап Гаджев няма място в Националния отбор ;) Изброй ми 3-4 аргумента в негова защита,които да "твърдят",че на този етап той има място в отбора!?


НАи твърдия аргумент-Любо Пенев го е извикал :)

Е,и най-добрите понякога допускат грешки ;)


Онзи Гаджев от преди 2 сезона има място в националния ,но в момента е в някаква психологическа и игрова дупка вк оято донякъде и сам се вкара и просто трудно може да играе за националния поне като титуляр.

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: Любослав Пенев обяви групата за Македония

Мнениеот rebel » 08 авг 2013 15:58

Дано Любо пусне новите повикани от българското първенство

Потребителски аватар
luxorus
Мнения: 2482
Регистриран на: 11 авг 2009 11:44
Контакти:

Re: Любослав Пенев обяви групата за Македония

Мнениеот luxorus » 08 авг 2013 16:01

Shn0rhelez написа:Според мен и за Галчев имаше място,в ситуации,в които трябва да се накъсва и руши играта на противника,би бил полезен.Пацо си е екстра за трети вратар,не знам какво не му харесвате.Смятам,че за официалните мачове повиквателна ще получи и Цветан Генков,личи си,че е понатрупал опит и самочувствие зад граница,а и има качества,само да продължава с добрите си игри за Левски.

П.С Не ме нападайте,че съм пристрастен,напротив старая се да съм максимално обективен и просто правя прогноза,не казвам че сега трябва да бъде извикан,но предвид дефицита на футболисти,играещи на тоя пост,Генгов си е добра опция.Смятам,че и един Карачанаков би бил добър проектонационал занапред,стига да не му се отрази тежката контузия.

П.П.С Нямам впечатления от Венци Христов,моля колегите беройци да си кажат мнението!

АЙДЕ,БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!!! 8-)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VCf4PvhP_hc[/youtube]
I'M BLIND!IMPRESS ME!

Могилката
Мнения: 205
Регистриран на: 24 май 2009 01:27
Контакти:

Re: Любослав Пенев обяви групата за Македония

Мнениеот Могилката » 08 авг 2013 16:04

bultras4e написа:Даната Христов е много голям :!: :!: :!: Десен бек е , който много добре се включва и в атаките на тима.Не спира да тича цял мач.


Не спира да тича, ама когато някой тича в неговата зона е като спрял. Най-слабия ви футболист е това.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта