WCQ 2014: България - Армения - 1:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
damageplan
Мнения: 1487
Регистриран на: 10 апр 2011 08:33
Контакти:

Re: WCQ 2014: България - Армения - 1:0 FT

Мнениеот damageplan » 12 сеп 2012 08:17

crazy_one написа:
damageplan написа:
W84me написа:С такива глупави момчета, като Манолев и Попов националния ни отбор ще затъва все повече! Тези временните ни проблясъци са за последно....

И аз съм на същото мнение !


Хора като Вас или по-скоро вашите коментари ме отказват да пиша във форума на Гонг. Вярно, всеки може да влезе и да даде мнението си, но когато то е лишено от всякаква логика, без аргументи и не отговаря на истината - мисля че просто трябва да бъде изтрито от модераторите!!!
Всеки харесва играта на различни футболисти и анализира по различен начин, но да кажеш, че националният ни отбор ще затъва заради момчета като Манолев и Попов е повече от лудост! За момента, единият е голмайстор на отбора в квалификациите, а други е един от играчите, които най-много се раздава и не спира да бяга (вижте статистиката).

Нали знаеш, че в следващите два мача "българския сър с дъвката" тотално ще бъде разкрит, но все пак бъди спокоен , няма кой да ни измести от предпоследното място в групата .
Животните отвън се взираха от прасе към човек, от човек към прасе и отново от прасе към човек; но вече беше невъзможно да се каже кой какъв е." (Оруел "Фермата на животните"

Потребителски аватар
MyAngel
Мнения: 161
Регистриран на: 06 мар 2012 13:32
Местоположение: България
Контакти:

Re: WCQ 2014: България - Армения - 1:0 FT

Мнениеот MyAngel » 12 сеп 2012 08:32

damageplan написа:
W84me написа:С такива глупави момчета, като Манолев и Попов националния ни отбор ще затъва все повече! Тези временните ни проблясъци са за последно....

И аз съм на същото мнение !


Тотално си увреден! Елементарните ти разсъждения си ги остави за себе си :!: :!: :!:
Тук няма кой да отговори на въпроса ти - пиши на женско списание.

Потребителски аватар
damageplan
Мнения: 1487
Регистриран на: 10 апр 2011 08:33
Контакти:

Re: WCQ 2014: България - Армения - 1:0 FT

Мнениеот damageplan » 12 сеп 2012 08:45

MyAngel написа:
damageplan написа:
W84me написа:С такива глупави момчета, като Манолев и Попов националния ни отбор ще затъва все повече! Тези временните ни проблясъци са за последно....

И аз съм на същото мнение !


Тотално си увреден! Елементарните ти разсъждения си ги остави за себе си :!: :!: :!:

Възможно е и да съм увреден , след като съм гледал на живо и по тв българския национален отбор от 40 години насам ,та в този сегашен отбор мога да ти кажа само ,че най-добрият играч е вратаря ,жалко за него ,в следващите два мача ще бъде нарочен за най-големия виновник .
Животните отвън се взираха от прасе към човек, от човек към прасе и отново от прасе към човек; но вече беше невъзможно да се каже кой какъв е." (Оруел "Фермата на животните"

Потребителски аватар
crazy_one
Мнения: 3341
Регистриран на: 12 юни 2008 18:20
Контакти:

Re: WCQ 2014: България - Армения - 1:0 FT

Мнениеот crazy_one » 12 сеп 2012 09:03

damageplan написа:Нали знаеш, че в следващите два мача "българския сър с дъвката" тотално ще бъде разкрит, но все пак бъди спокоен , няма кой да ни измести от предпоследното място в групата .


Това че евентуално ще завършим на предпоследно място в групата не означава момчета като Попов и Манолев са глупави и не могат да помогнат на отбора ни - точно обратното!!!
Иначе съм съгласен, че не може да очакваме чудеса, това е нормално - толкова са ни възможностите, имайки предвид условията за развитие на футболистите в България, но пак повтарям това е правилния път за мен!
LIVERPOOL RULZZ

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: WCQ 2014: България - Армения - 1:0 FT

Мнениеот RedeviL » 12 сеп 2012 09:08

paceto написа:И кое им е глупавото на Манолев и Попов?
Манолев вкара два гола за два мача като в единият донесе равенство и в другият победа, а Попов е капитан и се бори за всяка топка, прави не лоши пасове и т.н.

Може би със супер таланта Сърмов ще вървим нагоре, който като хване топката и се чуди какво да е прави?

Aма защо някой като каже, че националите ни в момента са посредствени футболисти и веднага правите сравнениея с други..Не!Който и да дойде в момента нищо няма да се промени, защото нивото на първенството ни е посредствено!

Потребителски аватар
Blue_AvalanchE
Мнения: 1072
Регистриран на: 11 май 2009 00:00
Контакти:

Re: WCQ 2014: България - Армения - 1:0 FT

Мнениеот Blue_AvalanchE » 12 сеп 2012 09:12

За Попето съм съгласен, че на моменти е добър и то не във всеки мач, но за Манолев написахте адските глупости. Това е най-постоянният човек в отбора в последните 3 години. ;) А вчера най-голямо впечатление ми направи Митака Рангелов, направо ги изяде с дрехите тия смешници от Армения. Жалко че се осра в края сам срещу вратаря, ама се надявам в следващите мачове да влиза по-често, щото се видя, че има желание у него за игра.
ЗАВИНАГИ СИН !
Изображение
ТУК Е ЗЕМЯТА НА БЪЛГАРИТЕ ! ТОВА Е НАШИЯТ СТАДИОН, НАШИЯТ ОТБОР ! НАШИЯТ ЖИВОТ !

Vict0ry
Мнения: 254
Регистриран на: 02 авг 2011 19:15
Контакти:

Re: WCQ 2014: България - Армения - 1:0 FT

Мнениеот Vict0ry » 12 сеп 2012 09:42

Има още много над какво да се работи!Мицански много бяга момчето ама една топка не можа да овладее много зле....Сърмов този пък няма да го коментирам,защото не заслужава да бъде дори в третодивизионен отбор от Мадагаскар!Рангелов много слаб,а накрая направо се усра брутално!Тези тримата нямат място в национала!Може да добавим спокойно и Галчев(за голямо щастие не игра).Не мога да разбера защо държи Генков и Тонев на скамейката и пуска тези компаси напред.

Vict0ry
Мнения: 254
Регистриран на: 02 авг 2011 19:15
Контакти:

Re: WCQ 2014: България - Армения - 1:0 FT

Мнениеот Vict0ry » 12 сеп 2012 09:52

kartago написа:
paro24 написа:Аз пък мисля, че този отбор ще играе по-добре като гост.
Всичките ни голове са от контраатаки.
Имаме си своите шансове за 2-то място, за съжаление нямаме читав нападател.
Всеки един отбор в Европа има по някой изявен голаджия, а ние нямаме, не случайно миналите
квалификации вкарахме само 3 гола от които единия бе на защитника Иванов.
М. Петров може да бъде от полза за мачовете с Дания и Чехия.

Бреее, едно читаво мнение да прочета!!!! Точно това е! Нямаме голаджия, имаме едни момчета дето постоянно разцъкват топката дори и в наказателното поле, а няма кой да поеме отговорност ( дори и за пропуск)! Иван Иванов бил слаб, ма нищо, че щеше за едната бройка до открие резултата и действаше като машина този мач! Аз едно не мога да разбера, сложил си капитан Ивелин Попов и два мача го вадиш?! Или Попето е такава вече голяма "звезда" в националния, че всички го слушат, или не си избрал правилния капитан! 15 минути, кой ще напътства вътре момчетата? Това е повече от важно да имаш читав капитан!


Мнението читаво ама без последния ред!Ако тоя го върнат в националния заедно с Божинов и направо да завършваме последни зад Малта.
Относно капитана е малко смешно той да ги напътства :lol: Той да не е на всякъде по терена да им дава съвети!Той е на терена да играе не да дава акъл кой как и къде да играе(това го прави треньора и по време на мач).Единствено може да ги нахъсва,а и ако почне да ги напътства и да се прави на голямата работа,че е капитан колектива ще се развали!

RUSE
Мнения: 658
Регистриран на: 12 сеп 2008 10:48
Контакти:

Re: WCQ 2014: България - Армения - 1:0 FT

Мнениеот RUSE » 12 сеп 2012 09:57

Аз не мога да разбера мрънкачите след снощния мач. Първо, беше от ясно по-ясно, че ще играем различен мач от този с Италия и той по никакъв начин няма да е по-лесен, дори напротив.
Само човек, вчера събудил се от 20-годишна кома, може да иска убедителна победа срещу този съперник. Армения е много, ама много кофти отбор и се видя снощи. Бяха наситили халфовата линия, действаха твърдо и безкомпромисно и ако имаше някакви перспективни наши атаки, ги спираха или с числен превес в своето поле, или с нарушения. С така постройка е много трудно да създадеш нещо опасно пред тяхното поле и в такива мачове обикновено имаш 1 или 2 шанса да отбележиш гол. Ние успяхме да го сторим и това е напълно достатъчно. Такива мачове се печелят с битка и борба и ние направихме това. Много хубаво е, че не бяхме малодушни като в други мачове. Отборът ни вече е осъзнал реалните си сили и се стреми според тях да извади максимума от всеки мач. Ние нямаме звезди, но не може всички играчи да са като Меси в света и да са родени у нас, та да мачкаме.
За съжаление обаче българите сме тотално аут от реалността и все си мислим, че за да се подкрепя един отбор, той трябва да е съставен от някакви много силни футболисти. Не знам на какво отгоре са ни претенциите към отбора, като публиката е 50 пъти по зле.
100 човека срещу Кипър, 1/3 пълен стадион срещу Италия, срещу Армения още по-зле. Вижте публиките на отбори като Армения или другите Кавказки държави. Давам ги за пример, защото те нямат кой знае какви успехи, ама примерно в Ереван ще видите какъв тотален ад ще е. Но нищо чудно и тогава някои да чакат победи с 0:4 и после да се тръшкат.

Потребителски аватар
sMotLiO
Мнения: 1453
Регистриран на: 27 ное 2010 22:24
Контакти:

Re: WCQ 2014: България - Армения - 1:0 FT

Мнениеот sMotLiO » 12 сеп 2012 10:25

Един човек написа една глупост и след това 30 човека решиха да му отговарят. Защо по дяволите трябва да обръщате толкова голямо внимание на някой,който не си заслужава? Защо всяка тема трябва да става кочина? Толкова ли е трудно да не обръщате внимание на такива хора?
You run fast? Ill run 10 paces faster. You jump high? Ill jump 3 inches higher. You train hard? Ill train 5 times harder


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта