Има ли чест Българина?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Има ли чест Българина?

Мнениеот daniel875 » 29 май 2011 00:39

Българинът има чест и достойнство, но животът днес е такъв, че за съжаление се случва рядко да ги проявяваме. За съжаление. А за спорта и футбола без коментар. Там например ако Анчелоти имаше достойнство, трябваше да замине от Милан още след КЕШ-а през 2007. Същото важи и за Малдини, Пирло и другите, които вече напуснаха. Макар че става дума за друго нещо. Но нещата пак опират до чест и достойнство - да кажеш "Стига!"
Когато един футболист, един спортист изобщо попадне в подобна ситуация като Димитър Бербатов, е трудно да излезеш от нея. Някой пита ли Солскяер колко лесно му беше в Юнайтед преди, но с времето нещата малко се промениха.
Последна промяна от daniel875 на 29 май 2011 00:40, променено общо 1 път.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
DmG
Мнения: 3192
Регистриран на: 07 фев 2010 18:07
Контакти:

Re: Има ли чест Българина?

Мнениеот DmG » 29 май 2011 00:40

Вие пък какви фенове сте ? Бил съм им фен , ама спряха да печелят и сега харесвам друг .смешници . А онзи франки , когато губеха се отричаше от отбора си ....
По темата : Смешна тема , защо не питаш Гонзо защо седеше във Рен , като косеше тревата там ?

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Има ли чест Българина?

Мнениеот daniel875 » 29 май 2011 00:42

DmG написа:Вие пък какви фенове сте ? Бил съм им фен , ама спряха да печелят и сега харесвам друг .смешници . А онзи франки , когато губеха се отричаше от отбора си ....
По темата : Смешна тема , защо не питаш Гонзо защо седеше във Рен , като косеше тревата там ?

Такива решения не се вземат лесно. Затова всеки човек има глава на раменете, за да помисли първо какво ще направи, и после да го направи. Всичко опира да реалната преценка.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
comandosa1
Мнения: 754
Регистриран на: 16 авг 2008 11:24
Контакти:

Re: Има ли чест Българина?

Мнениеот comandosa1 » 29 май 2011 00:42

Българина не бива да се отъждествява с Бербатов и М. Петров, но ако говорим за тях двамата конкретно, аз бих казал че Бербатов няма чест от оня срамен мач със Сърбия, докато Мартин, макар да съм Левскар, много уважавам и си мисля че това момче е достоен българин. Иначе българите като цяло са 50-50, путки срещу великани. Много интересна нация сме :)

Потребителски аватар
SAMP
Мнения: 1293
Регистриран на: 08 сеп 2008 18:21
Контакти:

Re: Има ли чест Българина?

Мнениеот SAMP » 29 май 2011 00:43

Frankie Lampard написа:О, има много общо ... Манчестър Юнайтед и чест са две самоизключващите се думи, погледни ми подписа ... Той казва много ... Защо мислиш се отказа от националния отбор ?



Абе смешник.какво говориш за Юнайтед бе,я си виж отбора дето за 800 години има 2 титли :oops:
80% от отборите във Вишата лига имат по-славна история от вас!!!!
Последна промяна от SAMP на 29 май 2011 00:46, променено общо 1 път.
"681-а - от тук започва България, 1878-а - от тук започва свободата, 1914 - от тук започва животът ни!"

Потребителски аватар
DmG
Мнения: 3192
Регистриран на: 07 фев 2010 18:07
Контакти:

Re: Има ли чест Българина?

Мнениеот DmG » 29 май 2011 00:43

daniel875 написа:
DmG написа:Вие пък какви фенове сте ? Бил съм им фен , ама спряха да печелят и сега харесвам друг .смешници . А онзи франки , когато губеха се отричаше от отбора си ....
По темата : Смешна тема , защо не питаш Гонзо защо седеше във Рен , като косеше тревата там ?

Такива решения не се вземат лесно. Затова всеки човек има глава на раменете, за да помисли първо какво ще направи, и после да го направи. Всичко опира да реалната преценка.

Така се избира жена , НЕ ОТБОР !

Потребителски аватар
Gonzi_407
Мнения: 1546
Регистриран на: 06 авг 2010 08:58
Контакти:

Re: Има ли чест Българина?

Мнениеот Gonzi_407 » 29 май 2011 00:43

DmG написа:Вие пък какви фенове сте ? Бил съм им фен , ама спряха да печелят и сега харесвам друг .смешници . А онзи франки , когато губеха се отричаше от отбора си ....
По темата : Смешна тема , защо не питаш Гонзо защо седеше във Рен , като косеше тревата там ?

За какво да го питам като той никога не е бил лицето на България??? Не схващаш смисъла ама простено ти е... мъката тепърва започва да действа след загубата....
ВЪН НЕКАДЪРНИЦИТЕ ГОНЗО И БАТКОВ!!!
Завинаги оставам аз ЛЕВСКАР,
верен на отбора си докрай!
Аз неще го предада,
за нищо на света,
за ЛЕВСКИ аз на вичко съм готов!

ТИ ПИ ЛИ СИ СИРОПА? НЕ БЪДИ ПО-БАВЕН ОТ ДРУГИТЕ, ДОКТОРА ЧЕРПИ!!!

Потребителски аватар
BLUE CHAMPIONS
Мнения: 8858
Регистриран на: 06 авг 2010 15:32

Re: Има ли чест Българина?

Мнениеот BLUE CHAMPIONS » 29 май 2011 00:43

О боже, каква чест те гони? Всеки българин напуснал тази държава било то лекар, футболист или космонавт го е правил най-вече заради "сухото"! Чест в този робски народ-нема такова животно
[offtopic][wrapimg=]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/q71/s480x480/576815_272513049560227_557336297_n.jpg[/wrapimg][/offtopic]

veseo
Мнения: 2323
Регистриран на: 21 окт 2008 19:18
Контакти:

Re: Има ли чест Българина?

Мнениеот veseo » 29 май 2011 00:44

DmG написа:Вие пък какви фенове сте ? Бил съм им фен , ама спряха да печелят и сега харесвам друг .смешници . А онзи франки , когато губеха се отричаше от отбора си ....
По темата : Смешна тема , защо не питаш Гонзо защо седеше във Рен , като косеше тревата там ?


Не виждам манчо да са спрели да печелят, така че причината за отричането от тях явно е друга ;)
Типичното гнусно и комплексарско синьо-червено мислене:
Morgause написа:Нека купува съдии и мачове, през оная работа ми е стига да сме шампиони!

Потребителски аватар
comandosa1
Мнения: 754
Регистриран на: 16 авг 2008 11:24
Контакти:

Re: Има ли чест Българина?

Мнениеот comandosa1 » 29 май 2011 00:55

Коя нация от преди 1500 години съществува и сега освен нас? Това не може да се случи без чест! Темата да се затваря, вярно има много меки китки и сополи, ама има и много скали и юмруци, така че споко, има има чест и гордост, и сила има...


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта