БЪЛГАРИЯ-КИПЪР ще вкараме ли повече от три гола?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

drizhelev
Мнения: 102
Регистриран на: 04 сеп 2008 10:20
Контакти:

Re: БЪЛГАРИЯ-КИПЪР ще вкараме ли повече от три гола?

Мнениеот drizhelev » 30 мар 2009 11:08

СПОКО! Маршалът на победата, Синоптикът, Бащата на правилния футбол, така ще нареди националния отбор (ФК ЛЕВСКИ), че ще отнесем кипърците. Миланов и Томашич ще им скрият топката , а Мечо Телкийски ще е звездата на вечерта.

mihael
Мнения: 137
Регистриран на: 12 мар 2009 08:42
Skype: mihaeluz
Контакти:

Re: БЪЛГАРИЯ-КИПЪР ще вкараме ли повече от три гола?

Мнениеот mihael » 30 мар 2009 11:34

Уважаеми drizneelew или както ти е името. Твоето чуство за хумор не струва и една стотинка. Аман от предатели, ще се кефиш ли като паднем от кипърското отборче. И между другото какво ще спечелиш от това . Ще те почерпят ли поне една бира или ще ти покажат среден пръст. Помисли по това, приателю ....

sepahan
Мнения: 141
Регистриран на: 29 мар 2009 16:05
Контакти:

Re: БЪЛГАРИЯ-КИПЪР ще вкараме ли повече от три гола?

Мнениеот sepahan » 30 мар 2009 12:16

Всякакъв просташки и не навреме и не добре обмислен хумор с националния отбор ме дразни.Стоилов и отбора ни не са за такива опити и не е редно да се пускат такива реплики само за да сме интересни на останалите.Б Ъ Л Г А Р И Ю Н А Ц И !!!!!!!!

ЛЕВСКАРКА
Мнения: 1796
Регистриран на: 28 ное 2008 11:26
Skype: на, който му трябва да пита.
Местоположение: ст, Георги Аспарухов, сектор Б.
Контакти:

Re: БЪЛГАРИЯ-КИПЪР ще вкараме ли повече от три гола?

Мнениеот ЛЕВСКАРКА » 30 мар 2009 12:33

Трябва ни задължителна победа, в сряда срещу кипър. изключително важни са 3-те точки. Нямам претенции, колко гола ще вкараме. ако не спечелим този мач, точката взета в дъблин, става безсмислена.
България има природни богатства ,
България има народ несломим.
България има от всичко по-малко,
но само един Левски
футболен тим.
Мъждукат и други тимчета разни
мъждукат ,но Левски блести.
Левски,Левски,Левски.

Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: БЪЛГАРИЯ-КИПЪР ще вкараме ли повече от три гола?

Мнениеот child in time » 30 мар 2009 13:16

И 1/2 стига! Мисля 4е ще подценим Кипър и ще си направим труден мача! Трудна победа може би с гол през второто полувреме!
БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)

Потребителски аватар
stramberk
Мнения: 227
Регистриран на: 05 окт 2008 13:15
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: БЪЛГАРИЯ-КИПЪР ще вкараме ли повече от три гола?

Мнениеот stramberk » 30 мар 2009 13:26

Не бъдете толкова големи песимисти.Ще бием на всака цена-в това не трябва никой да се съмнява.

Потребителски аватар
Ticha
Мнения: 3308
Регистриран на: 26 сеп 2008 13:26
Местоположение: стадион "Тича", Варна
Контакти:

Re: БЪЛГАРИЯ-КИПЪР ще вкараме ли повече от три гола?

Мнениеот Ticha » 30 мар 2009 13:49

И аз мисля че ще бъде трудна победа с един гол разлика...

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6347
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: БЪЛГАРИЯ-КИПЪР ще вкараме ли повече от три гола?

Мнениеот mistreated » 30 мар 2009 14:38

Аз не мисля, че ще ги подценим. Не сме нищо особено, за да подценяваме който и да е отбор. Друг е въпроса дали можем да бием. Не че Кипър са световна сила, просто са един от най-добрите от така наречените "слаби" отбори. Видяхме какви мъки бяха срещу другите такива отбори - Грузия и Черна гора. Гледах мача им с Италия, просто за пореден път проработи жабарския късмет, Кипър ги надигра тотално в този мач. Знам, че момчетата ще дадат всичко от себе си, това поне показаха срещу Ейре и това всъщност е най-важното. Но има играчи, които нямат място в националния отбор. Не и като титуляри. Говоря за Телкийски, Томашич и Стоянов. Централните защитници са тромави и непохватни с топка в крака, а пласирането на Томашич отдавна не е това, което беше в най-добрите му години. Мечо не знае къде се намира на терена. Мнението ми е, че при наличието на такава стабилна двойка централни, като Иванов и Котев от ЦСКА е глупаво да разчиташ на пенсионери. На другите постове няма в момента играчи, които да са по-добри от тези, които играха в събота вечер. Всъщност има, но са контузени. Силно се надявам да не стане така, че точно в този мач да ни разкрият кипърците в отбрана. Ще бъде много трудно, но предстоят още по-тежки мачове, така че този сме повече от длъжни да вземем.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
stramberk
Мнения: 227
Регистриран на: 05 окт 2008 13:15
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: БЪЛГАРИЯ-КИПЪР ще вкараме ли повече от три гола?

Мнениеот stramberk » 30 мар 2009 18:25

Зная,че отбора на Кипър върви добре и направиха поредица от силни мачове.Но е време и нашите футболисти да се докажат.Ако не се страхуваме и не се притесняваме от всеки един отбор с който спорим за класиране на световните финали ще сгрешим,но пък без вяра и желание за победа ще е много лошо.Вярвам,че ще ги разгромим.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта