Специално за Специалния

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Харесвате ли стила на Моуриньо ?

Да
16
55%
Не
12
41%
Не ме интересува
0
Няма гласове
Не мога да преценя
1
3%
 
Общо гласове: 29

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Специално за Специалния

Мнениеот Madridist » 03 май 2011 16:13

Много тактично избягна от смисъла на въпроса, ти ме пита дали е излизал и надигравал Барселона. Аз ти дадох конкретни мачове и пример. Според теб, Моуриньо с мисълта да не ги загуби ли е излезнал, с дефанзивна постройка и т.н . И не знам какво е правил Лусио, но си спомням,че Меси изби зъб на Майкон ;)
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Пловдивъ
Мнения: 35
Регистриран на: 23 дек 2008 03:07
Контакти:

Re: Специално за Специалния

Мнениеот Пловдивъ » 03 май 2011 16:14

Абрамович вади още 80 милиона за „секси футбол”
Собственикът на Челси Роман Абрамович е готов да похарчи още 80 милиона паунда през лятото, за да осигури нови попълнения за клуба, а отборът му да играе „секси футбол”. Босът на тима има за цел неговият отбор да играе по-вълнуваш и атакуващ футбол през следващия сезон.
През последния трансферен прозорец Роман Абрамович извади 72 милиона паунда за Фернадо Торес и Давид Луис. Собственикът на лондончани и ръководството на отбора планират да купят полузащитник, крило и десен бек.
Според „Сън” сред поставените цели е капитанът на Арсенал Сеск Фабрегас, звездата на Тотнъм Гарет Бейл и холандския защитник Грегори ван дер Вил.
Уесли Снайдер, Томас Мюлер, Адам Джонсън, Ашли Йънг, Джак Родуел, Фелайни, Лука Модрич и Андрей Аршавин са другите имена, които се спрягат за трансфер.
„Роман винаги е искал да види Челси, който играе, което той нарича „секси футбол”, разкри източник на Сън.


Ето още един човечец, нагледал се на гладиаторщината на Моу и желаещ срещу милионите си да получи сносна продукция, а не грозен футбол :P

Пловдивъ
Мнения: 35
Регистриран на: 23 дек 2008 03:07
Контакти:

Re: Специално за Специалния

Мнениеот Пловдивъ » 03 май 2011 16:32

Madridist написа:Много тактично избягна от смисъла на въпроса, ти ме пита дали е излизал и надигравал Барселона. Аз ти дадох конкретни мачове и пример. Според теб, Моуриньо с мисълта да не ги загуби ли е излезнал, с дефанзивна постройка и т.н . И не знам какво е правил Лусио, но си спомням,че Меси изби зъб на Майкон ;)


Ок, побеждавал е Барселона, но не с игра, а със споменатите нефутболни прийоми - назобени футболисти, преследващи като дивеч Барселона и неоставящи ги да играят футбол и докато се усетят какво става да им мушнат 1-2 гола. Всичко това под благосклонния поглед на съдията, който се намесва да удари рамо на Моу както в Милано Бенсеренка и онзи на мача на Моста.
Това е единственият начин по който Моу може да победи Барселона. По начинът, по който бият в селските дивизии, където също има отбори без загуба на свой терен от много години :mrgreen: - да наритаме хубаво гостите, да им вземем страха, а ако трябва и съдията ще помогне! Същото го пробва и на финала за купата с частичен успех.

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Специално за Специалния

Мнениеот durex » 03 май 2011 20:04

Mourinho - BEST OF THE BEST

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15556
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Специално за Специалния

Мнениеот fcb_bg » 04 май 2011 13:15

Специална тема за специален човек, който специално се скри страхливо в хотела, вместо да подкрепи отбора са, макар и от ложата. Специална специалност на Специалния.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Специално за Специалния

Мнениеот Madridist » 04 май 2011 13:30

След като е наказан, няма никаква възможност за комуникация с екипа си,дори и разбрах,че щяло да има специален човек от УЕФА до него в ложите, не виждам как може да помогне на тима с нещо. Избрал е да го гледа в хотела, негово си право. Също така, човек,който публично обвини УЕФА за машинации и задкулисни игри(много го мислят същото, но малцина имат дупе да го кажат), може да е арогантен, лош, егоист и т.н. , но в никаккъв случай, такъв човек, за мен, не е страхливец ;)
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
stoper
Мнения: 135
Регистриран на: 05 юни 2008 12:38
Контакти:

Re: Специално за Специалния

Мнениеот stoper » 04 май 2011 13:38

fcb_bg написа:Специална тема за специален човек, който специално се скри страхливо в хотела, вместо да подкрепи отбора са, макар и от ложата. Специална специалност на Специалния.

Дали? Според мен просто прекара УЕФА. Не бяха ли казали, че ще пратят човек да седи до него на мача, да гледа да не говори по тел. с хората си?
Съмнявам се да са пратили някой в стаята му в хотела.

Иначе, нормално да го мразят много хора. Днешно време е хубаво да си лицемер. Слагаш една лепенка "RESPECT" на лявото рамо, една "FAIR PLAY" на дясното, говориш с уважение за противника и как искаш само да се играеш добър фурбол... После излизаш на терена и правиш за срам всеки тетрален актьор, ма нали лепенките са ти на рамената и след мача пак ще говориш за респект и честна игра...

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15556
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Специално за Специалния

Мнениеот fcb_bg » 04 май 2011 13:52

Каза го, за мен, по 2 причини:
1) Така не му се налага да дава обяснения за играта, подхода, поведението и нарушенията на неговите играчи и т.н. Просто е по-лесно да обвиниш всички за всичко. Правилно си казаха хората, наложи се да се говори за всичко, но не и за футбол. Нещо за което не чух от Мадрид изобщо никакви коментари.
2) Какво ще направи УЕФА на Моуриньо след тези приказки? Ще му вземе лиценза? Надали. Няколко мача наказание и толкова.

И, да - снощи Реал пак трябваше да завърши с човек по-малко, но Де Блеекере, завалията, го заболяха очите да ги затваря при нарушенията на играчите в бяло. Щото червените картони в полза на злите каталунци вече видите ли станали много. Ама, червения в мача със Сарагоса се прие като нещо супернормално, нищо, че замесения пак беше Карвальо. Случайност, сигурно...
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15556
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Специално за Специалния

Мнениеот fcb_bg » 04 май 2011 14:01

stoper написа:
fcb_bg написа:Специална тема за специален човек, който специално се скри страхливо в хотела, вместо да подкрепи отбора са, макар и от ложата. Специална специалност на Специалния.

Дали? Според мен просто прекара УЕФА. Не бяха ли казали, че ще пратят човек да седи до него на мача, да гледа да не говори по тел. с хората си?
Съмнявам се да са пратили някой в стаята му в хотела.

Иначе, нормално да го мразят много хора. Днешно време е хубаво да си лицемер. Слагаш една лепенка "RESPECT" на лявото рамо, една "FAIR PLAY" на дясното, говориш с уважение за противника и как искаш само да се играеш добър фурбол... После излизаш на терена и правиш за срам всеки тетрален актьор, ма нали лепенките са ти на рамената и след мача пак ще говориш за респект и честна игра...

Ти иди свали пагоните "Респект" и "Феърплей" от Ди Мария, че май той беше пича, който даде началото на симулациите. И после закачи на всички в бяло по един с по-висок ранг, защото гледам, че бойните изкуства и тактиките са ги овладели перфектно. Кой държал рекорда за извършен брой нарушения в 1 мач?

http://zamunda.net/details.php?id=261551&comments=1&page=0 - ето, заповядай. Има снимков материал да разискваш в несвяст.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15556
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Специално за Специалния

Мнениеот fcb_bg » 04 май 2011 14:03

Zanetti написа:Както и в първия мач,съдията ви ощети, нали драги каталунци. А първия картон на Карвальо срещу Меси беше толкова безспорен, че същите неща срещу Роналдо дори не се свиреха и фалове. Да не споменавам, колко фала се дадоха за Барселона около наказателното поле на Реал Мадрид, а в същото време, съдията не даде нито един,за Реал околко това на Барса, случайно да не стане някоя грешка. А да имаше и един отменен гол на Роналдо, който беше комично отменен и ме накара да се смея. И въобще не повлия за крайния изход. Почти колкото и картона на Пепе.

Да, бе, дай видео да видим тия секири срешу Роналдо?
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта