Специално за Специалния

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Харесвате ли стила на Моуриньо ?

Да
16
55%
Не
12
41%
Не ме интересува
0
Няма гласове
Не мога да преценя
1
3%
 
Общо гласове: 29

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Специално за Специалния

Мнениеот Madridist » 03 май 2011 11:43

Ами за глупостите срещу Пеп, не помня да му е слагал епитет и да казва,че е слаб треньор, напротив, помня едно негово интервю от есента, когато каза,че ако е президент на някой отбор, ще вземе Гуардиола за пожизнен треньор. Тогава обаче,никой не го коментира. Също така,когато влезна в съблекалнята на Хихон и поздрави всички футболисти за победата + техния треньор, с който си спомняме в какви отношения бяха есента. Тогава обаче, пак нямаше коментари,че Моуриньо е арогантен, не може да губи и винаги търси оправдания. Тук, в това интервю на Хитцефлд, аз не виждам да казва,че Моуриньо е слаб треньор, не разбира от футбол и т.н., по-скоро коментира думите му на интервюто след мача и че с такова държане петни името на Реал Мадрид 8-)
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Пловдивъ
Мнения: 35
Регистриран на: 23 дек 2008 03:07
Контакти:

Re: Специално за Специалния

Мнениеот Пловдивъ » 03 май 2011 11:43

Madridist написа:Мегън, аз лично тук не виждам Хитцефелд да казва, че Моуриньо е слаб треньор


Според Хитцфелд португалският спец е предприел твърде дефанзивна тактика срещу вечния си съперник в първия полуфинален двубой от Шампионската лига

„Такова поведение на приляга на кралете от Мадрид. Доброто име и имиджа на легендарния клуб страдат от това“


:)

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Специално за Специалния

Мнениеот Madridist » 03 май 2011 11:54

Няма безгрешни хора. Хитцфелд, всеки мач в кариерата си, ли е избирал правилната тактика ;) Това,че е избрал грешна тактика за един мач,не го прави автоматично слаб треньор и всичко постигнато от него в кариерата му се обезмисля. ;)
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Специално за Специалния

Мнениеот megan fox » 03 май 2011 12:03

Madridist написа:Няма безгрешни хора. Това,че е избрал грешна тактика за един мач,не го прави автоматично слаб треньор и всичко постигнато от него в кариерата му се обезмисля. ;)


Вики, никой не казва, че Жозе е слаб треньор, той определено не е слаб треньор, но е страхливец! Това е! Значи срещу Леванте може да излезе с куп атакуващи играчи и да победи с 8:0, но срещу нас излиза със 7 ДЕФАНЗИВНИ играча?! Защо така?! Ние когато играем и с Алмерия, и с Реал, и с Арсенал и тн винаги излизаме с една и съща схема на игра 4:3:3 и ако играчите ни са здрави и нямаме наказани футболисти, дори едно 10 годишно хлапе ще ти изброи титулярният ни състав! Ето това е. Няма значение с кого играеш, трябва да оставаш верен на себе си! А не на умрялото куче да вадиш нож, да ги убиеш от голове и после да се биеш в гърдите "ето бе, аз не играя с дефанзивен, затворен и грозен футбол, вижте колко гола вкарва отбора ми", а когато играеш срещу пряк конкурент да си нaсран от страх! - ето това е съществената критика срещу Жозе, но всички се правят, че не разбират, че затова е критикуван!!!

В крайна сметка той не е треньор на отборченце като Валенсия (примерно), че като играе срещу Барса и Реал да е разбираемо да играе по-защитно, той е треньор на Реал Мадрид!!! Кажи ми сериозно харесва ли ти да гледаш Реал в схема 4:3:2:1 и да играете със 7 дефанзивни играча, като да мислите основно как да НЕ получите гол, вместо как да вкарате гол в повече от съперника ви??!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
hajitsu
Мнения: 16274
Регистриран на: 20 яну 2010 19:31

Re: Специално за Специалния

Мнениеот hajitsu » 03 май 2011 13:25

ДА!
[center]

Код: Избери всички

01001000 01100001 01101100 01100001
01001101 01100001 01100100 01110010 01101001 01100100
[/center]

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15545
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Специално за Специалния

Мнениеот fcb_bg » 03 май 2011 13:31

megan fox написа:
Madridist написа:Няма безгрешни хора. Това,че е избрал грешна тактика за един мач,не го прави автоматично слаб треньор и всичко постигнато от него в кариерата му се обезмисля. ;)

Вики, никой не казва...


[offtopic]Вики ми звучи малко женско всеки път като се обърнете така към него, а е и чисто женско съкратено наименование.
Предлагам да казвате на човека Вико. Тъкмо звучи и малко испански. :)[/offtopic]
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Специално за Специалния

Мнениеот Madridist » 03 май 2011 13:34

[offtopic]:lol: :lol: :lol: Няма проблем, кой както иска и му е удобно, да се обръща към мен. :mrgreen:[/offtopic]
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Пловдивъ
Мнения: 35
Регистриран на: 23 дек 2008 03:07
Контакти:

Re: Специално за Специалния

Мнениеот Пловдивъ » 03 май 2011 15:29

megan fox написа:
Madridist написа:Няма безгрешни хора. Това,че е избрал грешна тактика за един мач,не го прави автоматично слаб треньор и всичко постигнато от него в кариерата му се обезмисля. ;)


Вики, никой не казва, че Жозе е слаб треньор, той определено не е слаб треньор, но е страхливец! Това е! Значи срещу Леванте може да излезе с куп атакуващи играчи и да победи с 8:0, но срещу нас излиза със 7 ДЕФАНЗИВНИ играча?! Защо така?! Ние когато играем и с Алмерия, и с Реал, и с Арсенал и тн винаги излизаме с една и съща схема на игра 4:3:3 и ако играчите ни са здрави и нямаме наказани футболисти, дори едно 10 годишно хлапе ще ти изброи титулярният ни състав! Ето това е. Няма значение с кого играеш, трябва да оставаш верен на себе си! А не на умрялото куче да вадиш нож, да ги убиеш от голове и после да се биеш в гърдите "ето бе, аз не играя с дефанзивен, затворен и грозен футбол, вижте колко гола вкарва отбора ми", а когато играеш срещу пряк конкурент да си нaсран от страх! - ето това е съществената критика срещу Жозе, но всички се правят, че не разбират, че затова е критикуван!!!

В крайна сметка той не е треньор на отборченце като Валенсия (примерно), че като играе срещу Барса и Реал да е разбираемо да играе по-защитно, той е треньор на Реал Мадрид!!! Кажи ми сериозно харесва ли ти да гледаш Реал в схема 4:3:2:1 и да играете със 7 дефанзивни играча, като да мислите основно как да НЕ получите гол, вместо как да вкарате гол в повече от съперника ви??!


Много точно казано - този е един комплексиран страхливец! Вади нож на малките отборчета - бие Леванте с 8 гола, където с играчи за половин милиард и баба ми да стои на неговото място, ги качват на резултат, а когато трябва да играе дерби със солиден отбор играе да не загуби, да излъже, не да надиграе, да се възползва от грешка на противника, а не да смачка с игра. Абсолютно негативна нагласа, изобщо този човек и като футболно поведение и като личностно поведение е олицетворение на негативното, на разрушителното.

Питах го мадридиста оня път след първия полуфинал да ми каже едно дерби на Моу с Челси с/у МанЮ или един мач с Барса където е излязъл и ги е смачкал с игра, както го смачкаха него в първото Ел Класико, единственото в което се игра футбол? Подмина въпроса ми...

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Специално за Специалния

Мнениеот Madridist » 03 май 2011 15:45

Не съм ти подминал въпроса, а ти отговорих още тогава,но явно не си го видял. Моуриньо е излизал и надигравал Барселона и то неведнъж. Единия път беше с Челси,когато ги победи с 4:2(3:0 до 17-та минута), миналата година го направи и с Интер 3:1. Не искам да коментирам, каква е била тревата,колко е бил къс терена, какви съдийски грешки е имало и т.н., но е факт, след като си вкарал четири гола в някой мач, не си излезнал с мисълта да не го загубиш или да не се надиграваш. Точно обратното. ОК, Леванте са умряло куче, а третия Валенсия и той ли беше умряло куче,когато ги победи с 6:3 (за първи път Реал Мадрид вкара 6 гола при гостуване след има няма 18 години). Да не изброявам и мачовете от ШЛ. Ами с Милан на "Бернабеу". Излезнаха двата най-титулувани отбора от турнира,ако Милан не са сериозен съперник не знам. Реал Мадрид излезна и си ги надигра по всички параграфи, това 2:0 беше най-малкото с което се отърваха. Не може, отбор,до мача с Барселона, записал голова разлика 24:3, в най-престижния и голям клубен турнир, да му кажеш на треньора,че излиза с мисълта да не загуби и вади нож само на умрелите кучета. ;)
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Пловдивъ
Мнения: 35
Регистриран на: 23 дек 2008 03:07
Контакти:

Re: Специално за Специалния

Мнениеот Пловдивъ » 03 май 2011 16:10

Madridist написа:Не съм ти подминал въпроса, а ти отговорих още тогава,но явно не си го видял. Моуриньо е излизал и надигравал Барселона и то неведнъж. Единия път беше с Челси,когато ги победи с 4:2(3:0 до 17-та минута), миналата година го направи и с Интер 3:1.


Е точно тия мачове нагледно показват как Моу нямаше 9 години загуба на свой терен, и изведнъж като спря серията кво стана - от 4 мача три загуби на Бернабеу и един хикс с подарена дузпа. ;)
Съдията те оставя да гониш и сектирдосваш техничните играчи на противника, както полудяла хрътка гони дивеч, всички тънки положения за противника, засади, непризнати голове, терена и той "подготвен". На Лусио очите му толкова бяха изцъклени в Милано, че аха да изскочат от орбитите :mrgreen: Явно с шепи от бонбонките на Моу беше взел.
Ето това е "приносът" на Моу към футболната игра, неговата запазена марка.


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост