[АНКЕТА] Бареков президент на Ботев?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Одобрявате ли варианта Николай Бареков да е президент на Ботев?

Анкетата завърши на 28 яну 2011 12:42

Твърдо ДА!
12
12%
По-скоро ДА
18
18%
Нямам мнение
7
7%
По-скоро НЕ!
20
20%
Твърдо НЕ!
44
44%
 
Общо гласове: 101

veseo
Мнения: 2323
Регистриран на: 21 окт 2008 19:18
Контакти:

Re: [АНКЕТА] Бареков президент на Ботев?

Мнениеот veseo » 15 яну 2011 19:34

bnborisov написа:Абе я кажете кво толкова е съгрешил тоя Бареков. Виждам че го плюят постояно Plovdiv24 и Plovdivmedia ама това ми се вижда нормално.Имат си някви професионални разправии, обаче тея медии са анти Ботев по принцип. Кажете какво лошо за Ботев е направил.


Псуваше Сдружението и се опитваше да всява разкол в най-тежките моменти на клуба. Опита да набута Христо Андреев като водеща фигура в евентуално АД, за да го манипулира и като не успя - овълчи се и заедно пуснаха news4000, който знаеш колко "точни" новини има за нас и в какъв дух са написани.

За да не съм голословен - ето му статията, в която нарече Сдружението (за късопаметните - отговорните да имаме изобщо отбор сега) мишки - http://www.prosport.bg/news/12897-Barek ... rayat.html

@sokkoban - дал съм, моето момче - член съм на дружеството. Ако имам възможност, и спонсор на отбора ще съм. А ти какво даваш, освен, евентуално, да целуваш краката на всеки лицемер, който ни пробутват?
Типичното гнусно и комплексарско синьо-червено мислене:
Morgause написа:Нека купува съдии и мачове, през оная работа ми е стига да сме шампиони!

Потребителски аватар
botev_1912
Мнения: 2597
Регистриран на: 28 авг 2008 17:20
Skype: има
Местоположение: Колежа
Контакти:

Re: [АНКЕТА] Бареков президент на Ботев?

Мнениеот botev_1912 » 15 яну 2011 19:35

todi73 написа:Никой от тези които искат да се съберат на стадиона понеделник в 10 ч. не е против АД -то и г-н Цветан Василев. Но искаме най-накрая да излезе пред фенове, футболисти и обществото и да заяви какви са му намеренията и стратегията за развитието на този велик отбор.Не да праща представители като Юли Попов и да слушаме обещания, а между другото първото беше че с Курдов е говорено и той остава в отбора - което Курдов опроверга ! Курдов го и чакал до последно и е настоявал да се срещнат и седнат на масата да чуе стратегията за развитие на отбора и е бил готов да остане и подпише за 2 год., но никой не е направил и най-малки усилия за това.Ако така мудно се развиват нещата нищо чудно и други футболисти да избягат, а нещо голямо не се гради така !
Лично аз не съм против АД-то, защото се видя че испанският модел и издръжка от фенове няма как да стане, ако искаме да сме в първата 4-ка в "А" група.Но крайно време е г-н Василев да отдели половин час от предполагам доста ангажираната си програма и даде една пресконференция за да спрат всякакви спекулаций по вестници и сайтове, а и до ден днешен не съм прочел или чул лично от него нещо свързано с Ботев Пловдив !


:) сладури, нямат 2 лева в джоба, ама изискват :-D
100
покривни прозорци

великата публика на Локомотив си прави великите хореографии с фотошоп:
[wrapimg=]http://www.snimki.be//store/1/181337362492.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Месершмит
Мнения: 761
Регистриран на: 16 авг 2010 22:21
Контакти:

Re: [АНКЕТА] Бареков президент на Ботев?

Мнениеот Месершмит » 15 яну 2011 19:38

todi73 написа:Никой от тези които искат да се съберат на стадиона понеделник в 10 ч. не е против АД -то и г-н Цветан Василев. Но искаме най-накрая да излезе пред фенове, футболисти и обществото и да заяви какви са му намеренията и стратегията за развитието на този велик отбор.Не да праща представители като Юли Попов и да слушаме обещания, а между другото първото беше че с Курдов е говорено и той остава в отбора - което Курдов опроверга ! Курдов го и чакал до последно и е настоявал да се срещнат и седнат на масата да чуе стратегията за развитие на отбора и е бил готов да остане и подпише за 2 год., но никой не е направил и най-малки усилия за това.Ако така мудно се развиват нещата нищо чудно и други футболисти да избягат, а нещо голямо не се гради така !
Лично аз не съм против АД-то, защото се видя че испанският модел и издръжка от фенове няма как да стане, ако искаме да сме в първата 4-ка в "А" група.Но крайно време е г-н Василев да отдели половин час от предполагам доста ангажираната си програма и даде една пресконференция за да спрат всякакви спекулаций по вестници и сайтове, а и до ден днешен не съм прочел или чул лично от него нещо свързано с Ботев Пловдив !

Само искам да ти кажа, две неща:
1. Като отидеш в понеделник и ги кажеш тия неща пред журналистите, на следващия ден медиите ще излязат със заглавия от рода "Феновете на Ботев против Цветан Василев".
2. Цветан Василев е единствения крупен бизнесмен който в МОМЕНТА дава пари за Ботев. Какво предпочиташ клоуни които дават по три пресконференции на ден и нищо не вършат или хора които правят реални неща за Ботев?

Потребителски аватар
sokkoban
Мнения: 650
Регистриран на: 27 ное 2009 21:56
Местоположение: East Stand
Контакти:

Re: [АНКЕТА] Бареков президент на Ботев?

Мнениеот sokkoban » 15 яну 2011 19:45

veseo написа:
bnborisov написа:
@sokkoban - дал съм, моето момче - член съм на дружеството. Ако имам възможност, и спонсор на отбора ще съм. А ти какво даваш, освен, евентуално, да целуваш краката на всеки лицемер, който ни пробутват?



Освен, че си дал 240лв сега губиш много повече, като плюеш толкова злобно и селски
Хамалския ти език и начин на писане, няма как да убедят някой в това, което се опитаваш така злобно да оплюеш!

Потребителски аватар
PLOVDIV PEE 1912
Мнения: 5407
Регистриран на: 30 юни 2008 23:05
Местоположение: Тракия,Пловдив

Re: [АНКЕТА] Бареков президент на Ботев?

Мнениеот PLOVDIV PEE 1912 » 15 яну 2011 19:57

Ще предложа на модератора НАПРАВО ДА ИЗТРИЕ ТЕМАТА!

Потребителски аватар
Alternative
Мнения: 3344
Регистриран на: 03 сеп 2009 14:24
Контакти:

Re: [АНКЕТА] Бареков президент на Ботев?

Мнениеот Alternative » 23 яну 2011 16:49

В крайна сметка Бареков няма да бъде президент на Ботев.
Изображение
Изображение


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост