АНКЕТА: Колко точки ще спечели Ботев в двата мача?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Колко точки ще спечели Ботев в двата мача?

Анкетата завърши на 04 дек 2009 18:07

6, ще победим и в двата
20
15%
4, ще направим един равен
22
16%
3, ще вземем само един
13
9%
2, ще направим два равни
6
4%
1, ще направим само един равен
18
13%
0, ще загубим и двата
14
10%
Няма да завършим полусезона
1
1%
Не ми пука, искам сделка!
35
26%
Мразя Ботев!
8
6%
 
Общо гласове: 137

Потребителски аватар
gogova4o
Мнения: 540
Регистриран на: 04 ное 2009 18:54
Местоположение: Пловдив-България
Контакти:

Re: АНКЕТА: Колко точки ще спечели Ботев в двата мача?

Мнениеот gogova4o » 25 ное 2009 22:09

shotgun написа:Два равни мача.Няма кой да вкарва голове в този отбор :?

нали дойдоха нови нападатели исе очаква да ги картотекират за Мездра
Teo написа:
Вие по селата и паланките нямате ли си отбори, че сте фенове на софийските... баси селянията!

Станко
Че то и ти си селянин,ама неосъзнат

damageplan
Софийските агитки на Левски и ЦСКА са не по-големи от тези на Локо Сф и Славия .

Потребителски аватар
djordano
Мнения: 132
Регистриран на: 31 мар 2009 16:51
Контакти:

Re: АНКЕТА: Колко точки ще спечели Ботев в двата мача?

Мнениеот djordano » 25 ное 2009 22:33

И на мен ми се иска да вземем поне три точки от тези два мача но не знам дали това ще е възможно. Според мен тактиката на треньора не е много правилна-да вкараш гол в петата минута, а после цял мач да се защитаваш. Предишният мач пак същата история, гол в 24м. и после пак се защитаваме и пак ни вкарват :!: Физическата подготовка също не е на ниво и изобщо с две думи-много зле :!:

Потребителски аватар
Шврнц Тпрунков
Мнения: 1427
Регистриран на: 20 ное 2009 18:35
Контакти:

Re: АНКЕТА: Колко точки ще спечели Ботев в двата мача?

Мнениеот Шврнц Тпрунков » 25 ное 2009 22:50

djordano написа:И на мен ми се иска да вземем поне три точки от тези два мача но не знам дали това ще е възможно. Според мен тактиката на треньора не е много правилна-да вкараш гол в петата минута, а после цял мач да се защитаваш. Предишният мач пак същата история, гол в 24м. и после пак се защитаваме и пак ни вкарват :!: Физическата подготовка също не е на ниво и изобщо с две думи-много зле :!:


Отговарям на теб, а и донякъде и на другите. Според мен, като изключим мача с Берое, останалите или можеше да ги вземем, или да не ги загубим. Разликата е в нападението, а и в ужасно слабия Караман. На мача днес той имаше положение, което може би щеше да ни класира в следащия кръг, и си спря/поведе топката като шкафа вкъщи... На мача със Своге имахме един полунападател - Морини, който се контузи насред мача.

Много бързо забравихме кошмарите последните години, в които излизаха играчите и ние отивахме на стадиона с мисълта "Леле, с колко ще ни одрусат сега тези!". Точно с три попълнения този отбор ще стане ужасно труден за биене. Един халф и двама нападатели, защото Морини не е такъв. Брици се дърпа пред защитата, където му е мястото, Морини играе зад нападател, Карамана гледа мача от скамейката.

Код: Избери всички

                    Бриньоли
Сириняно       Ола         Густав       Тинаци
         Чудомир                 Брици
Морини                Халф                Карлет
                   Нападател


Пак казвам, това е мое лично мнение и не ангажирам никого с него. Разбира се, всичко това губи смисъл ако урода крумовски остане.
Не натискайте ТУК!

Потребителски аватар
rump_shaker
Мнения: 2120
Регистриран на: 14 окт 2008 16:03
Контакти:

Re: АНКЕТА: Колко точки ще спечели Ботев в двата мача?

Мнениеот rump_shaker » 25 ное 2009 23:17

Шврнц, чудото нестава за опорен бе майна. Чист защитник си е. Тоя новият от франция дето идва е обещаваш и е Халф. Мисля че на мястото на Тинази трябва някой по ахресивен и по опитен защтник.

Бриньоли

Нов десен защитник
Ола
Густав
Сириняно

Брици
Морини
Ребека/Дзанолети
Карлет

Нападател
Нападател
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
daimio
Мнения: 469
Регистриран на: 12 ное 2009 14:18
Контакти:

Re: АНКЕТА: Колко точки ще спечели Ботев в двата мача?

Мнениеот daimio » 26 ное 2009 09:39

И двамата ляв и десен защитник трябва да са по активни и по подвижни в съвременния футбол особено ако ще играем с един нападател щото аз така я виждам схемата на Пичоне.

shotgun
Мнения: 10
Регистриран на: 25 ное 2009 12:10
Контакти:

Re: АНКЕТА: Колко точки ще спечели Ботев в двата мача?

Мнениеот shotgun » 26 ное 2009 10:16

trakia89 написа:
shotgun написа:Два равни мача.Няма кой да вкарва голове в този отбор :?

Освен Своге ... :lol:
Веднъж селяка да се махне и всичко ще си дойде на мястото....


Да.Мисля че в следващите два мача можем да вземем само две точки :| .Идват някакви нападатели , но трябва да сме реалисти - трябва да минат много тренировки преди да се сработят с отбора и да почнат да бележат голове. Само с Морини напред няма как да става във всеки мач.

Потребителски аватар
ogg
Мнения: 208
Регистриран на: 09 ное 2009 18:06
Контакти:

Re: АНКЕТА: Колко точки ще спечели Ботев в двата мача?

Мнениеот ogg » 26 ное 2009 13:38

На сегашния състав двама-трима нови изобщо няма да са достатъчни. Карле аз вече го отписах. Освен срещу славия, друг спомен от него нямаме, все контузен. Същото е и с Чиро. Срещу буферите беше наистина на ниво, но в останалите мачове - посредствено, много посредствено. За Тинаци и Карамана няма въобще какво да говорим - пълни дупки във всеки мач. Брици и Дзанолети имат моментни проблясъци, но са непостоянни, не може да се разчита на такива...Густав и той така...Абе така като се замисля имаме 3-ма (САМО), които са наистина на много високо ниво - Морини, Бриньоли и Ола!!! Всичко друго е пълнеж и е за смяна.
Единственото, което се е случило в Пловдив през 1926 е, че Ботев става първенец на града за пореден път. Всичко останало са митове и легенди...

Потребителски аватар
Meto_1912
Мнения: 963
Регистриран на: 20 авг 2008 12:07
Местоположение: Пловдив

Re: АНКЕТА: Колко точки ще спечели Ботев в двата мача?

Мнениеот Meto_1912 » 26 ное 2009 14:10

Не ми пука, искам селю вън!

Потребителски аватар
Boksior4eto
Мнения: 318
Регистриран на: 14 ное 2009 19:20
Контакти:

Re: АНКЕТА: Колко точки ще спечели Ботев в двата мача?

Мнениеот Boksior4eto » 26 ное 2009 17:12

хора вие чувате ли се какво приказвате? Щели сте да вземете 6 точки? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: какви са тия абсурдни разсъждения :mrgreen: :mrgreen: . Вие точка ако вземете от 2-та мача ще е успех. Разбирам,че обичате Ботевъ,но бъдете малко реалисти. Аз съм фен на Локомотив,но въпреки това ще се радвам ако Ботев вземат някой мач,но просто не виждам как ще стане това. успех!
Ако някога се влюбиш в УЛТРАС .. Бъди щастлива .. Защото той най добре знае какво е вярност и любов .. ! 1926 ♥

Потребителски аватар
vivacanary
Мнения: 252
Регистриран на: 18 авг 2009 20:46
Контакти:

Re: АНКЕТА: Колко точки ще спечели Ботев в двата мача?

Мнениеот vivacanary » 26 ное 2009 19:09

Boksior4eto написа:хора вие чувате ли се какво приказвате? Щели сте да вземете 6 точки? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: какви са тия абсурдни разсъждения :mrgreen: :mrgreen: . Вие точка ако вземете от 2-та мача ще е успех. Разбирам,че обичате Ботевъ,но бъдете малко реалисти. Аз съм фен на Локомотив,но въпреки това ще се радвам ако Ботев вземат някой мач,но просто не виждам как ще стане това. успех!

пролича си, колко се радваш като Ботев бие ;)


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта