Анкета: Да бъде ли върнат Митов?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Анкета: Да бъде ли върнат Митов?

Мнениеот kiril.a.d » 10 дек 2017 11:03

:lol: До Митов ли опряxте? Дaвaте пример със Септември? А зaщо не се сещaте, че всеки треньор имa определен кaпaцитет, до определен отбор? Кой е Септември, с който Митов може дa нaпрaви някой и друг фурор и кой e "Левски", където се искaт постоянни резултaти, a не фурор? ;)...
Тaкa, може дa поискaте и Коце Лaптопa, щото докaрa Витошa чaaaк до ППЛ...
Молете се нa Русев, зa Мъри или Люпко! - явно Роси не стaвa зa бългaрския футбол, кaквито и успеxи дa е имaл в Итaлия! А имaше тaкивa с Лaцио...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3644
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Анкета: Да бъде ли върнат Митов?

Мнениеот DarkPsy » 10 дек 2017 11:41

Авторчето на темата по-добре да пусне анкета дали трябва да се върне Войн Войнов, че с босненския капацитет отборчето му има 2 точки от 5 мача и да не си вре гагата там където не му е работа !

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Анкета: Да бъде ли върнат Митов?

Мнениеот Warped » 10 дек 2017 11:42

Спетември играят приятен футбол???? Защо?? Защото имат 3 мача без загуба и на това викате приятен футбол...... Повече от 3 подавания трудно правят. Гледах им последните 3 мача, просто отборите срещу които играят са пълна скръб. Същото се отнася и до "чудото" Верея
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Анкета: Да бъде ли върнат Митов?

Мнениеот Балкански Орел » 10 дек 2017 11:47

Силно се надявам темата да е някаква ирония.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Анкета: Да бъде ли върнат Митов?

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 10 дек 2017 12:09

Авторчето на темата е толкова левскар, колкото аз съм Далай Лама. :lol: А на Роси трябва да му се осигури спокойствие и време - поне един цикъл подготовка-първенство (задължителен минимум). Написах като коментар към изказването на Томислав Русев, че може би единственият недостатък на италианеца е неговият "треньорски инат" - същият инат, който изяде главата и на сънародника му - Вентура. Но човек се учи от грешките си и може да преодолее недостатъците си. :)
П.П. На тези, които ще ме опонират, че "Левски" не е училище, ще отговоря: Така е, "Левски" беше училище досега - за такива като Митов (нищо лошо против него като човек). ;) Повтарям за тези, които бавно схващат: Делио Роси се нуждае от време, за да изчисти Авгиевите обори... :!: Един отбор се гради като къща - от основите, а основата на всеки отбор са вратарят и защитата. Какво от това, например, че любимците ми от Дортмунд играят красив, атакуващ футбол, когато във всеки мач им пълнят кошницата!?... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Анкета: Да бъде ли върнат Митов?

Мнениеот kiril.a.d » 10 дек 2017 12:37

Captain Stottlemeyer написа:Авторчето на темата е толкова левскар, колкото аз съм Далай Лама. :lol: А на Роси трябва да му се осигури спокойствие и време - поне един цикъл подготовка-първенство (задължителен минимум). Написах като коментар към изказването на Томислав Русев, че може би единственият недостатък на италианеца е неговият "треньорски инат" - същият инат, който изяде главата и на сънародника му - Вентура. Но човек се учи от грешките си и може да преодолее недостатъците си. :)
П.П. На тези, които ще ме опонират, че "Левски" не е училище, ще отговоря: Така е, "Левски" беше училище досега - за такива като Митов (нищо лошо против него като човек). ;) Повтарям за тези, които бавно схващат: Делио Роси се нуждае от време, за да изчисти Авгиевите обори... :!: Един отбор се гради като къща - от основите, а основата на всеки отбор са вратарят и защитата. Какво от това, например, че любимците ми от Дортмунд играят красив, атакуващ футбол, когато във всеки мач им пълнят кошницата!?... 8-)

:) кaпитaне, дълго време зaстъпвax същото мнение, по отношение нa Роси - дa бъде остaвен дa проведе зимнaтa подготовкa и нaпролет ще се види резултaт. НО, aко нaистин вече е взел 14 нови - не ви следя толковa изкъсо ;) ...то нaистинa, "К`во прaим ся?"...Зимaтa и тяx ли ще сменя?...още 14 нови ли ще вземе?..
Сори, но вече се присъединявaм към мнението нa Люпко, че Роси ще се объркa, тъй кaто не познaвa Бaлкaнския мaнтaлитет! - и си кaрa по итaлиaнски...
А кaкъвто и чужденец дa дойде в "Левски" неминуемо ще се сблъскa с Бaлкaнския мaнтaлитет дори нa ръководството!!! - и ще стaне бaлкaнец, a не итaлиaнец ;)...
Имa нещо много сбъркaно в ръководството нa "Левски" и то си продължaвa от едни отминaли години ;), но вече не стaвa тaкa!!! - и Бaтков го видя...А говореxме тук, зa кaтaрзис нa стaрите грaндове, нaли? - вшия, още се чaкa...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

РосенВарна
Мнения: 511
Регистриран на: 09 мар 2011 18:36
Контакти:

Re: Анкета: Да бъде ли върнат Митов?

Мнениеот РосенВарна » 10 дек 2017 13:19

Betchualeng Arnaikem написа:Да. Трябва да се направят 2 неща.
1. Да се върне Митов.
2. 10 минути след това да се пусне анкета дали да бъде изгонен Митов.

Така ще спазим традицията да се изхвърля всеки, който за 15 минути не е постигнал резултати.



Ха-хааа!
Кучетата си лаят, орлите си летят.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Анкета: Да бъде ли върнат Митов?

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 10 дек 2017 14:32

kiril.a.d написа:... :) кaпитaне, дълго време зaстъпвax същото мнение, по отношение нa Роси - дa бъде остaвен дa проведе зимнaтa подготовкa и нaпролет ще се види резултaт. НО, aко нaистин вече е взел 14 нови - не ви следя толковa изкъсо ;) ...то нaистинa, "К`во прaим ся?"...Зимaтa и тяx ли ще сменя?...още 14 нови ли ще вземе?..
Сори, но вече се присъединявaм към мнението нa Люпко, че Роси ще се объркa, тъй кaто не познaвa Бaлкaнския мaнтaлитет! - и си кaрa по итaлиaнски...
А кaкъвто и чужденец дa дойде в "Левски" неминуемо ще се сблъскa с Бaлкaнския мaнтaлитет дори нa ръководството!!! - и ще стaне бaлкaнец, a не итaлиaнец ;)...
Имa нещо много сбъркaно в ръководството нa "Левски" и то си продължaвa от едни отминaли години ;), но вече не стaвa тaкa!!! - и Бaтков го видя...А говореxме тук, зa кaтaрзис нa стaрите грaндове, нaли? - вшия, още се чaкa...

Кириле, започвам отзад-напред:
1. Желаещите да видят нашия "катарзис" ще трябва още доста да почакат, най-малкото защото няма за какво да се чувстваме виновни... 8-) Не смятаме и да хвърляме топа като другия гранд (поне засега)... ;)
2. Относно "балканския манталитет": В стартовия състав на "Левски" за вчерашния мач имаше петима балканци - Митрев, Пиргов, Горанов, Буш и Цветкович. После Орачев (тук съм съгласен с Томето, че този младеж е по някакво нещастно недоразумение в "Левски") смени Горанов. Преобладават чужденците, а един Обертан (ако се задържи у нас) може да се нареди сред най-класните чужденци, играли и дали голям принос за български клуб (веднага се сещам за неговия сънародник - Бардон :) ). Що се отнася до ръководството - Спас Русев далеч не е ангел, но е далеч и от балканския манталитет. ;)
3. Ако не греша, Роси взе само Кабрал, Белмонт и Ейолфсон - останалите са наследство, от част от него клубът вече се освободи. :)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

georgiev
Мнения: 115
Регистриран на: 28 авг 2008 16:28
Контакти:

Re: Анкета: Да бъде ли върнат Митов?

Мнениеот georgiev » 10 дек 2017 15:48

Да се върне Батков по-добре.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Анкета: Да бъде ли върнат Митов?

Мнениеот trokadero_ » 10 дек 2017 15:58

Назначавайте Гонзо :lol: :lol: :mrgreen:


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта